Kliko

 1. Standart Jepet me qera apartament per pushime ne Radhime

  RADHIME JEPET ME QERA APARTAMENT I RI 70 m2 (1+1) KATI I TRETE ME ASHENSOR 60 METER LARG DETIT.
  APARTAMENTI PERBEHET NGA DHOME GJUMI, GUZHINE, SALLON, TUALET, BALLKON ME PAMJE NGA DETI.
  TOTALISHT I MOBILUAR:GUZHINE,FRIGORIFER,TV,KONDICIONER.

  PER ME TEPER JU LUTEM KONTAKTONI NE NR 069 53 86 338 ose 069 61 24 416 SI DHE NE WhatsApp.
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20181003-WA0005.jpg
S: 34
Madhesia: 34.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20181003-WA0007.jpg
S: 28
Madhesia: 37.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20181003-WA0002.jpg
S: 28
Madhesia: 34.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20181003-WA0006.jpg
S: 28
Madhesia: 30.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20181003-WA0008.jpg
S: 27
Madhesia: 44.3 KB