Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli B2/1 Intensiv


Frekuenca: 5 Herė nė javė

Orari: 17:30-19:00


Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona

Kohėzgjatja: rreth 4 javė

Pėrkushtimi do tė jetė nė pesė aspektet kryesore qė nevojiten pėr tė pėrvetėsuar gjuhėn: lexim, shkrim, gramatik, dėgjim dhe e folur.

NXITONI!!!!!