Qendra e Studimit "Schritte" njofton se do tė nisi niveli A1/1


Frekuenca: 5 Herė nė javė
Orari: 12:00 - 13:30

Pjesėmarrja: deri nė 5 Persona
Kohėzgjatja: rreth 4 javė

Pėrkushtimi do tė jetė nė pesė aspektet kryesore qė nevojiten pėr tė pėrvetėsuar gjuhėn: lexim, shkrim, gramatik, dėgjim dhe e folur.

NXITONI!!!!!