Alba Punesim eshte nje agjenci punesimi nga me seriozet ne tregun e punes.
Per nje klientin tone kerkojme:

Magazinier

Tė kete experience mbi 3 vite ne kete pozicion
Tė jete ne moshen 35 – 40 vjec.
Tė ketė pėrfunduar arsimin e larta
Tė jetė i gatshėm tė punojė me kohė tė plotė.
Tė ketė aftėsi tė mira organizative
Tė ketė njohuri mbi furnizimin shperndarjen dhe procese te pergjithshme.

Te interesuarit te dergojne cv-ne e tyre ne adresen: info@albapunesim.al
Shenoni tek subjekti: Magazinier
Nese jeni pjese e data base-t te agjencise dhe jeni te interesuar per kete pozicion, ju lutem na kontaktoni ne inbox ose e-mail.