Agjencia e Punesimit "ALBA PUNESIM" ėshtė njė agjenci punėsimi, e cila ofron njė gamė tė gjerė shėrbimesh ne fushen e keshillimit dhe rekrutimit. Ne pėrdorim profesionalizmin tone ne fushen e burimeve njerezore pėr tė kontribuar nė fushėn e biznesit privat, dhe pėr t'ju pėrgjigjur nevojave tė bizneseve, duke u siguruar kandidatet me te mire ne tregun e punes, ne menyre qė tė funksionojmė si njė agjenci me etikė tė shėndoshė dhe tė pėrgjegjshėm nė punėn tonė.

ALBA PUNESIM ka filluar procesin e selektimit te kandidatėve.
Per nje klientin e saj, nje kompani lider ne fushen e transportit, kerkon:

Magazinier ( M )


Kriteret e kerkuara per kete pozicion:

·

  1. Te njohe pragramin Alpha
  2. · Tė kete experience mbi 3 vite ne kete pozicion
  3. · Tė jete ne moshen 35 – 40 vjec.
  4. · Tė ketė pėrfunduar arsimin e larte ne degen Ekonomik ose Mekanik
  5. · Tė jetė i gatshėm tė punojė me kohė tė plotė.
  6. · Tė ketė aftėsi tė mira organizative
  7. · Tė ketė njohuri mbi furnizimin shperndarjen dhe procese te pergjithshme.


Janė tė ftuar tė aplikojnė tė gjithė kandidatėt tė dėrgojnė CV me foto nė adresėn: info@albapunesim.al
Nese jeni pjese e data base-t te agjencise dhe jeni te interesuar per kete pozicion, ju lutem na kontaktoni ne inbox ose e-mail
*CV pa foto nuk do te merren ne konsiderate
*Percaktoni tek subjekti pozicionin: Magazinier ne kompani transporti ( M )