1. Standart Tirane, shes Panel Diellor 50W+dy Llampa Led+Bateri+Rregullator 24.000 Leke

  Shesim paket per ndricim te pavarur.

  Panel diellor 50 w
  Rregullator
  Bateri e 44 amp 12 V
  2 llampa Led 6w 12V
  10 m kabull
  Mc4 konektore

  Ky sistem siguron ndricim te pavarur pa kufi si dhe karikim telefoni.

  Jo do te merrni egzaktesisht ato qe shikoni ne fotot bashkangjitur.

  Totale 25000 leke,
  (eshte komplet seti nuk mundgon asgje, vendosni panelin siper ne cati dhe ndizni dritat)


  Per me shume produkte klikoni ne

  www.panelebesi.com
  ose
  Cel. : 069 992 9800
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: panele dillor.jpg
S: 1275
Madhesia: 46.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: bateri.jpg
S: 1185
Madhesia: 36.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: llampa.jpg
S: 931
Madhesia: 20.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: rregullator.jpg
S: 838
Madhesia: 25.3 KB  


  Panele Fotovoltaike
  Rr. Artan Lenja
  Ish Klubi Partizani
  Tirane

  +355 69 992 9800
  Info@PaneleBesi.com
  www.PaneleBesi.com