1. Standart Tirane, shes 1 Kw panel diellor per energji elektrike 999 Euro

  Shiten panele diellore per energji elektrike. 1kw panele japin energji sa per ndricim, TV dhe frigorifer.
  Pervec paneleve duhen bateri per akumulimin e energjise dhe inverter DC-AC.  Per me shume produkte kontaktoni si me poshte:
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2015-08-14 16.01.42 a.jpg
S: 4748
Madhesia: 57.3 KB  


  Panele Fotovoltaike
  Rr. Artan Lenja
  Ish Klubi Partizani
  Tirane

  +355 69 992 9800
  Info@PaneleBesi.com
  www.PaneleBesi.com