1. Standart Tirane, Bej montime te antenave tokesore dhe satelitore

    MONTOJ ANTENA TELEVIZIVE SATELITORE DHE TOKESORE SI DHE SISTEME QENDRORE TELEVIZIVE PER FAMILJE LOKALE ETJ. MBAJME SUPORTIN DHE GARANCI PER CDO MONTIM
    Cel. : 0692164444
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  images.jpg
S: 1481
Madhesia:  6.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  impianto-antenna-tv-fiorano.jpg
S: 902
Madhesia:  12.8 KB