Albacall

Apliko

 1. Standart Tirane, ofroj vend pune Agjent shitjesh

  Shoqeria Pastra cleaning product sh.p.k eshte femeluar ne vitin 2009.E pozicionura ne prodhimin dhe shperndarjen e produkteve te pastrimi shtepiak por dhe profesional duke ofruar nje larmishmeri dhe cilesi produktesh te kategorive :sfungjera kuzhine ,sfungjera trupi,peceta ,shtupa,etj.

  Kerkohet nje agjent shitjesh .
  Qyteti :Tirane

  Kriteret :
  Te kete arsimin e mesem .
  Te jete i komunikushem .
  Te jete i orientuar drejt objektivave .
  Te njohi mire qytetin e Tiranes .
  Te kete pervoje pune ne shitje direkte te klienti.
  Te zoteroje leje drejtimi kategoria B.

  Te interesuarit mund te dergojne cv e tyre ne adresen e mail: martinbaboci@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: MJJB6261.JPG
S: 423
Madhesia: 36.1 KB