kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj kurse pergatitore Anglisht (IELTS, TOEFL/ TOEIC, etc)

  Orientim pėr studime jashtė shtetit dhe pėrgatitje pėr provimet e Anglishtes (IELTS & TOEFL) me Profesore te pergatitur ne USA.

  Cmime promocionale!

  Ju presim!
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CFA EXAM PREP toefl.jpg
S: 28
Madhesia: 56.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: CFA EXAM PREP ielts.jpg
S: 25
Madhesia: 60.1 KB  


  Administrata
  "Kristofor Kolombi"
  Adresa : Rr Elbasanit, Perball Fakultetit Ekonomik, te rrethrrotullimi.

  Tel: 044 31 0813
  Cel: 069 67 10 513
  E-mail: info@kristoforkolombi.com
  kristoforkolombi@gmail.com
  www.kristoforkolombi.com

  Kristofor Kolombi Shkolla Amerikane