1. Standart Tirane,BILETA TE LIRA AVIONI 11 Euro (SHKUP maqedoni GJERMANI ) 0694500511 NENTOR DHJETOR 2019

  Super Ofertat e Alpha travel and tours Per muajt (DHJETOR 2019)
  PER REZERVIME KONTAKTONI
  ALPHA TRAVEL AND TOURS
  MOB:+355694500511
  TEL +35542237084
  *Keto oferta vlejn per muajin Nentor dhe jane oferta te limituara per te perfituar duhet te prenotoni sa me pare.Shkup 🍂 Friedrichshafen 10.99€
  Shkup 🍂 Paris 41.99€
  Shkup 🍂 Stockholm 41.99€
  Shkup 🍂 London 46.99€
  Shkup 🍂 Gothenburg 41.99€
  Shkup 🍂 Basel 41.99€
  Shkup 🍂 Malmo 41.99€
  Shkup 🍂 Oslo 41.99€
  Shkup 🍂 Bruksel 63.99€
  Shkup 🍂 Keln 51.99€
  Shkup 🍂 Barcelone 35.99€

  Shkup 🍂 Nuremberg 35.99€
  Shkup 🍂 Dortmund 51.99€
  Shkup 🍂 Kopenhagen 41.99€
  Shkup 🍂 Eindhoven 74.99€
  Shkup 🍂 Frankfurt 51.99€
  Shkup 🍂 Hamburg 46.99€
  Shkup 🍂 Hannover 35.99€
  Shkup 🍂 Bratislava 51.99€
  Shkup 🍂 Berlin 51.99€
  Shkup 🍂 Munich 41.99€
  Shkup 🍂 Bergamo 46.99€
  Shkup 🍂 Venecia 35.99€

  🌴Te perfshira : 🌴
  🌴1- Cante Dore 5kg
  🌴2- Te gjitha taxat aeroportuale
  🌴3- Siguracionin 15 ditor ne rast se beni share postimin.

  Muaji Nentore nisje nga Tirana per ne Itali
  ⚠Bejeni Share dhe perfitoni siguracionin 15 ditore falas.
  Tirane - Verona 36€
  Tirane - Malpensa 56€
  Tirane - Bergamo 56€
  Tirane - Pisa 56€
  Tirane - Venecia 56€
  Tirane - Ancona 56€
  Tirane - Bologna 56€
  Tirane - Torino 56€
  Tirane - Firence 56€
  Tirane - Genova 66€
  Tirane - Perugia 56€
  Tirane - Treviso 56€
  Tirane - Bari 66€
  Tirane - Rimini 66€
  Tirane - Rome 90€
  Tirane - Pescara 90€
  Tirane - Trieste 87€

  🌴Te perfshira : 🌴
  🌴1- Cante Dore 10 kg
  🌴2- Te gjitha taxat aeroportuale
  🌴3- Siguracionin 15 ditor ne rast se beni share postimin.

  Nentori me nisje nga Prishtina
  ⚠Bejeni Share dhe perfitoni siguracionin 15 ditore falas

  Prishtin - Paris 60
  Prishtin - Genevė 59
  Prishtin - Berlin 63
  Prishtin - Basel 82
  Prishtin - Zyrih 87
  Prishtin - Londėr 105
  Prishtin - Munich 85
  Prishtin - Stamboll 63
  Prishtin - Oslo 68
  Prishtin - Ljulbjan 83

  🌴Te perfshira :
  1- Bagazhe ne varesi te kompanive
  2- Te gjitha taxat aeroportuale
  3- Siguracionin 15 ditor ne rast se beni share postimin

  Pėr informacione mė tė detajuara zgjidhni destinacionin dhe na kontaktoni.
  ● Pagesėn Mund Ta Bėni Nga Cdo Qytet Nė Degat E Raiffaisen Bank pa komisione nga ora 08:00 - 15:00.
  ● Nė rast sė jetoni jashtė Shqipėrisė pagesen mund ta bėni nė cdo degė tė WesternUnion ose MoneyGram.

  PER REZERVIME KONTAKTONI
  ALPHA TRAVEL AND TOURS
  MOB:+355694500511
  TEL +35542237084
  PER REZERVIME KONTAKTONI
  ALPHA TRAVEL AND TOURS
  MOB:+355694500511
  TEL +35542237084
  [/B][/COLOR]
  [/COLOR]
  Tel. : 00355694500511

  Cel. : 00355694500511
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5523a8a31e016807db1e3e75c.jpg
S: 25554
Madhesia: 34.6 KB  
  ALPHA
  TRAVEL AND TOURS

  adresa:Rruga E Durresit,
  perballe ambasades polake
  Tirane -Shqiperi

  Tel :042237084

  Cel:0694500511