Kliko

 1. Standart Tirane, shes pajisje Sony aktiv Sub Woofer 9500 Lek

  Te perdoruara ne ambjent shtepie , per filma dhe muzike , asnjehere per biznes.


  WORK STUDIO 50 65W passive X 4 ( 18000 LEK ) SHITUR
  SONY STR-DB790 X 1 ( 12000 LEK ) bashke me telekomande. SHITUR
  Sony Active 200W Sub Woofer SA-WMS835 X 1 (9500 LEK )

  Cel. : 0692630004
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Sony woofer active.jpg
S: 1829
Madhesia: 24.7 KB