kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart SARANDA edhe per pushime dimerore para detit!

  Zona/Rruga : Tek pllakat ne krah te disko AFRIKA ne koder. Pushime per familjare, ju afrojme ambjente familjare tek pllakat ne Sarande te mobiluar dhe te kompletuar me ambjente gatimi ,AC, TV, jane 1+1 per 4persona, 20 metra nga deti ne ambjent te gjelbert dhe te rrethuar gjithashtu komunikimi elektronik ju siguron me shume mundesi per te rezervuar datat e pershtatshme per ju balili412@gmail.com Clab Vodafone ne 00355 692612613.00306045386597 GR numer dhe +1 347 592 7590 Viber whatsApp ,E-mail besnikbalili@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_7060.jpg
S: 1090
Madhesia: 82.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1244.jpg
S: 774
Madhesia: 58.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_3233.jpg
S: 521
Madhesia: 46.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0618.jpg
S: 1805
Madhesia: 69.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_1209.jpg
S: 1744
Madhesia: 45.7 KB