1. #1

  Standart SARANDA per pushime 2016

  Zona/Rruga : Tek pllakat ne krah te disko AFRIKA ne koder. Pushime per familjare, ju afrojme ambjente familjare tek pllakat ne Sarande te mobiluar dhe te kompletuar me ambjente gatimi ,AC, TV, jane 1+1 per 4persona, 20 metra nga deti ne ambjent te gjelbert dhe te rrethuar,, gjithashtu komunikimi elektronik ju siguron me shume mundesi per te rezervuar datat e pershtatshme per ju balili412@gmail.com Clab 00355 692612613, -----01 347 592 7590 Viber whatsApp, E-mail , besnikbalili@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_7060.jpg
S: 23
Madhesia: 82.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1244.jpg
S: 15
Madhesia: 58.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_6944.jpg
S: 48
Madhesia: 48.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0618.jpg
S: 1105
Madhesia: 69.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_1209.jpg
S: 1052
Madhesia: 45.7 KB