Albacall
Kliko
Royal Trade
Kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Kuzhinier ne Lindjen e Mesme

  Per me shume info kliko mbi linkun

  Titulli: Kuzhinier

  Vendodhja: Lindje e Mesme (Dubai, Abu Dhabi, Bahrain, Katar, Oman)

  Pagesa: $1000 - $3000 neto/muaj (Ne baze te eksperiences)

  Pershkrimi i Punes:

  • Inspekton pergatitjen e ushqimit dhe zonen e sherbimit.
  • Pergatise ushqimin ne baze te recetave ose gjykimeve personale dhe pervojes.
  • Vezhgoje dhe provoje ushqimin nese eshte gatuar sic duhet.
  • Peshoje, mase dhe perziejeje perberesit sipas recetes ose gjykimit personal duke perdorur pajisje dhe ene kuzhine te ndryshme.
  • Ndan, organizon dhe zbukuron ushqimin dhe ia sherben kamarierit ose klientit.
  • Rregullon temperature e pajisjeve.
  • Asiston gjate gatimit te kuzhibiereve te tjere.
  • Koordinon dhe mbikqyr punen e stafit te kuzhines.
  • Planifikon menune dhe vendos cmimet.
  • Mban shenime dhe llogari per mbarvajtjen e kuzhines.

  Benefite:

  • Akomodimi falas.
  • Transport falas .
  • Ushqimi i hequr gjate orarit te punes.
  • Bilete Avioni ēdo 2 vjet.
  • 30 dite leje te pagueshme.
  • Siguracion Mjekesor.


  Punedhenesi: Behet fjale per punesim ne Resortet dhe Hotelet me ne ze ne Lindjen e Mesme, me 3,4 dhe 5 yje. Si : Ramee Hotels, Burj Al Arab, Radisson Blu Hotels & Resorts, Al Khaleej, Intercontinental Hotels, Marina Al Bateen Resort, O Sole Mio Restaurant.
  Kriteret:

  • Njohuri teAnglishtes ne nivelin mbi mesatar.
  • Eksperience e mepareshme (Minimalisht 2 vjet).
  • Mosha 20 – 40 vjeē.
  • I afte per te punuar ne grup.
  • I afte per te punuar nen trysni.
  • I afte per te drejtuar.
  • Kreativ.

  Si te aplikoni: Per te aplikuar dergoni nje CV tuajen ne Anglisht me foto me subject “Kuzhinier” ne adresen e emailit: recruitment@europeagency.al .

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: pghead-study-in-canada.jpg
S: 7634
Madhesia: 14.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: h12-chef-restaurant.jpg
S: 611
Madhesia: 38.5 KB  


  Europe Agency
  Rr. Bardhok Biba, Qendra e Biznesit "17 Nentori",
  Kati i Dytė, Zyra Nr 6

  Tiranė-Albania
  PoBox 2991


  Tel: +355 44 51 72 79
  Mob: +355 69 20 93 800

  web: www.europeagency.al
  e-mail: info@europeagency.al

  skype: europe.agency

  europeagency.al