Takime tė Hapura datė 06 Mars 2020 –Informim pėr Mundėsi Punėsimi nė ProCredit Bank, ProCredit Onboarding Process

ProCredit Onboarding Process, ėshtė njė mundėsi punėsimi pėr profesionistėt e kualifikuar dhe tė sapodiplomuarit nė universitete apo institucione tė tjera tė larta arsimore, pavarėsisht nga fusha e tyre e studimit. Procesi "Onboard" ėshtė mundėsia e vetme e hyrjes nė Bankėn ProCredit. Tė gjithė punonjėsit e rinj kalojnė pėrmes tė njėjtit proces pėrzgjedhje.
Kandidatėt tė cilėt pėrfundojnė me sukses procesin e pėrzgjedhjes i ofrohet njė kontratė pune dhe marrin pjesė nė njė proces gjashtė mujor “Onbording” nė njė mjedis ndėrkombėtar.
Nėse dėshironi tė bėheni pjesė e kėtij procesi punėsimi , tė mėsoni mė shumė pėr tė dhe bankėn ProCredit, bėhuni pjesėmarrjes nė takimin e hapur.
Si njė punėdhėnės i pėrgjegjshėm, ProCredit Bank siguron dhėnien e informacionit tė detajuar pėr tė gjithė ju qė jeni tė interesuar tė punoni me ne. Pėr tė realizuar kėtė proēes, ne kemi organizuar takime tė hapura tė quajtura: Mundėsi Punėsimi, nė tė cilat prezantojmė proēesin tonė tė rekrutimit dhe ProCredit Onboarding Process prandaj nuk ėshtė e nevojshme tė aplikoni pėrpara se tė merrni pjesė nė kėto takime.

Ju do tė keni mundėsi tė takoheni dhe tė flisni me pėrfaqėsuesit e Burimeve Njerėzore nė takimet e hapura, tė cilat zhvillohen ēdo muaj, si mė poshtė:

Vendi: ProCredit Bank, Drejtoria Qendrore, Rr "Dritan Hoxha" Laprakė, Tiranė
Data: Takimi i rradhės 06 Mars 2020
Adresa: Drejtoria Qendrore, Rr "Dritan Hoxha", Laprakė, Tiranė
Oraret: Takimi i parė nė orėn 10:00-11:00 dhe Takimi i dytė nė orėn 16:00-17:00

Konfirmim pjesėmarrje:
Pėr tė konfirmuar pjesėmarrjen tuaj nė Takimin e Hapur, datė 06 Mars 2020, ju lutemi shkruani nė adresėn burime_njerezore@procredit-group.com duke specifikuar edhe orarin e pjesėmarrjes. Me dėrgimin e e-mail-it konfirmues, ju automatikisht jeni tė pėrfshirė nė takimet tona, mjafton tė paraqiteni nė orarin e konfirmuar.
Ne ju ftojmė tė lexoni mė shumė nė faqen www.procreditbank.com.al