Tė nderuar!
Shkolla jopublike 12-vjeēare "Qėllimi i Jetės" (Tiranė) kėrkon mėsues (meshkuj) me pėrvojė me kohė tė plotė nė lėndėt: gjuhė shqipe dhe bio-kimi pėr shkollėn e mesme, gjimnazin e pėrgjithshėm.
Kėrkojmė edhe mėsuese (femra) me pėrvojė pėr ciklin e ulėt.
Mund tė na telefononi nė numrin 0672819814 ose tė na shkruani nė emailin: shkqellimijetes@yahoo.com
Ju faleminderit!

Cel. : 0672819814