saldus me Certifikat a diplom ne 121 savs
Ne duam qė tė marrė tė mbajė welders tė cilėt janė certifikuar 121 (savs).
Klientėt tanė kanė nevojė pėr personel tė ri tė fuqisė punėtore, dhe nė kėtė mėnyrė zbatohen pėr personelin qė kanė pėrvojė tė gjerė nė profesionin e saldimit diku 3-5 vite experienc (as).
A keni kėtė pėrvojė dhe do tė don qė ju tė punoni nė Norvegji, kėshtu qė ne ju kėrkojmė tė na dėrgoni aplikacionin tuaj dhe CV sa mė shpejt tė jetė e mundur.
Aplikantėt duhet tė jenė nė gjendje pėr ta bėrė veten tė kuptohet nė gjuhėt nordike ose anglisht. Tė gjitha aplikimet duhet tė jenė tė dizajnuara me. kopje tė certifikatės sė saldimit, duhet tė shoqėrojnė kėrkesėn , dokumentat duhet te jen te perkthyme ne gjuhen anglez e te noterizum te advokat.
.Pundhens ofron pajisje mbrojtėse dhe veshje dhe strehimi e udhtimi paguhet prej juve. Fillimi, menjiher mbasi qe kem verifikua vertetsin e dokumentave t’juaja
punė pėr 4 javė rresht 12 ore ne dit me pages dhe mandej 2 jav pushim pa pagesė,
pun sezon deri ne javen e. 31-32-te
Puna sezon : Round-deri nė shtator.
Ekspertiza: • Arsimi dhe pėrvojė nė saldim minimum tri – pese vite.
• Pėrvoja me Saw - saldim. Certifikatat e vlefshme saldim:
• Certificate: Metoda 121 – Materialgrup . 1.3 ose mė tė mirė (ose matrialgrupp 8 ose 10).
• Te jeni t’mesuar ne nji pune nen press dhe te punoni mir me kvalitet.
•Presis dhe te ndershem.
•Pliktoppfyllende. = i ndergjegjshem
Pundhensi ju garanton
•Variasjon dhe pune sfiduese
•Pagesa simbas kontrates ne baz te rregullave dhe ligjeve te Norvegjis
• Gjuha Skandinave dhe Englez.
E keni ket diplom si dhe 3-5 vite eksperienc ne pun me dokumenta te vertetum prej pundhensve te ndryshem? Aplikoni
- CV ne shqip te specifikum per sejcillen pun data.muaj.viti-data.muaj,viti Emri i firmes, emri i shefit, nenshkrimi, nr i telf dhe mailadressa per sejcillin pundhens. Perkthimin e CV-s beni te Jobb-Nor, ju paguni per ket.
- Diploma e shkolles
- Certifikata e saldusit
- Referenca prej pundhensve(minimum dy)
- Kopi prej passportes
- Attest policor qe nuk jeni nen hetim
- Attest mjeksor qe jeni i shendetshem fysikisht e psikikisht
Kto dokumenta duhet te jen te perkthym ne gjuhen angleze dhe te noterizum.
Kerkojm:
- Ju si kandidat te keni diplomen si dhe 3-5 vite pun ne ket profesjon.
- Nese ju nuk jeni profesjonist ne ket drejtim e ju mashtroni, keni me pagu humbjen qe ju i keni pru pundhensit.
- Nese ju mashtroni e nuk e dini ket profesjon, jeni ju aj qe keni me humb.
Euro-Lato
Sven Blomstervik 0047 45196283
Dokumentat nisen ne: Jobb-Nor@hotmail.com

Tel. : 004797652460

Cel. : 004745196283