Kliko

 1. Standart Tirane, blej mobilje te perdorura, dhoma gjumi, dollape, krevat, divane, kolltuqe, guzhina - kontrabufe, banak lokali, elektroshtepiake etj.. 0682741109  Blejme dhe transportojme mobilje te perdorura,
  dhoma gjumi, dollape, krevat, divane, kolltuqe, guzhina - kontrabufe, banak lokali, elektroshtepiake etj..

  Paguajme menjehere kesh ne dore, me cmimin me te mire ne treg.

  Per cdo informacion ju lutem te na kontaktoni.
  Cel. : 0682741109--4j
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 44large_mobilim kuzhine.jpeg
S: 22889
Madhesia: 141.9 KB