Doni te punoni dhe jetoni ne Gjermani?

A jeni nje infermiere nė kėrkim tė njė pune nė Gjermani?

Apo nje shofer kamioni me eksperience ne rruget nderkombetare?

Apo nje mekanik automjetesh te renda, me eksperience ne riparimin e mjeteve te renda tip DAF apo IVECO?


Atėherė ju po lexoni njoftimin e duhur!

Ne ofrojmė:

- Shpėrblim shumė tė mirė
- Punėsimi afatgjatė
- Ndihmė nė gjetjen e strehimit
- Asistence ne te gjitha marrdhėniet me autoritete vendase

Profili juaj:

- Diplomė tė njohur si njė infermiere/apo teknik/mekanik automjetesh
- Eksperience pune tė mėparėshme
- Njohja e gjuhės gjermane
- Patentė shoferi

Nėse jeni tė interesuar, ju lutem dėrgoni dokumentet tuaja tė aplikimit nė gjuhėn gjermane nė adresėn e mėposhtme:

inatahiri25@yahoo.com


Nė pritje pėr tė marrė aplikimin tuaj, ne do t’ju asistojmė me vullnetin mė tė mirė qė ju tė filloni njė mėnyrė tė re jetese!