Jeta ėshtė e bukur, jeta ėshtė emocionuese.Tė gjithė duam njė jetė mė tė mirė, paga mė tė mėdha. Nėse dėshironi tė pėrparoni dhe tė punoni si i huaj jashtė vendit, nėse doni njė punė mė tė mirė nė...