kėrko:

Type: Posts; User: Juli-Dr; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Av Julian Kapllanaj! Heqje&Verifikim Espulsi Schengen.

  Av Julian Kapllanaj, Durres.

  1-Keni probleme me hyrjen ne shtetet Europiane? Keni nevoje per informacion rreth situates tuaj ne SIS dhe te hiqen pengesat per levizjen tuaj per jashte vendit?
  ...
 2. Durres, ofroj vend pune Sanitare (part-time, ditore)

  Ofroj vend pune si pastruese apartamentesh ne zonen e Plazhit Durres, periudha Maj-Tetor 2020.
  Ta doje punen, te jete e komunikueshme dhe korrekte me detyren qe do te marri persiper.
  Pagesa eshte...
 3. Durres, shes Smartphone Samsung Note 8 USA 180 Euro

  Shes Samsung Note 8 ngjyra e zeze, gjendje shume e mire, ekrani i krisur ne cep majtas, asnje problem tjeter pervec xhamit te ekranit.

  Cel. : 0692569926
 4. Durres, shes Peugeot 107 Viti 2007, 127000 Km, 3.000 Euro

  Peugeot 107
  ⛽️ 1.0 Benzine.
  📆 Viti i prodhimit 2007. Kambio automatike (Tiptronic). Kondicioner. Air bag. Abs. Esp. Xhama elektrike. Hapje dhe mbyllje qendrore. Radio AM/Fm-Cd Room-Aux.
  Gjendje...
 5. Durres, jap me qera ambjent biznesi (Klasa mesimdhenie te kompletuara)

  Zona/Rruga : Sefer Efendi

  Jepen ambjente (Zyra, Klasa mesimdhenie te kompletuara) me qera per aktivitete te ndryshme dhe me siperfaqe te ndryshme. Kati i pare ose i dyte.
  Ambjentet mund te...
 6. Durres, shes apartament 4+1+A+BLK Kati 5, 150 m² 82.500 Euro (A. Goga)

  Zona/Rruga : A. Goga

  Shitet Apartament prane Mjeshtrise sportive ne Durres. Apartamenti eshte i pa banuar prej disa vitesh. Pjeserisht i arreduar, 4+1, 2 Tualete, me pamje nga lindja dhe...
 7. Samsung C7 Dual Sim, 180 eur, Shitet/nderrohet me Biciklete

  Shes Samsung Galaxy C7 White/Gold ne gjendje perfekte, versioni europian. Shume pak i perdorur, pa gervishtje. i mbajtur gjithmon me xham mbrojtes dhe kapak. Me kufje, karikues dhe kuti origjinale.
  ...
 8. Samsung S7 Edge Gold Platinium 150 Euro/Nderroj me biciklete

  Shes/Nderroj Samsung Galazy S7 EDGE Gold Platinium, ka nje vize ngjyre roze djathtas ne ekran por eshte ne gjendje te shkelqyer funksionale, i mbajtur gjithmon ne kellef.
  - Processor Octa-core
  -...
 9. Durres, ofroj vend pune Shef Guzhine

  Bar Restorant Kali i Trojes Plazh-Durres, kerkohet Shef Guzhine me eksperience pune.
  Paga e kenaqshme.
  Te interesuarit te kontaktojne ne:
  0693844534
 10. Durres, ofroj vend pune Kamarier/banakier

  Bar Restorant Kali i Trojes (Plazh-Durres). Kerkon Kamarier me eksperience pune.
  Avantazh Gjuha Anglisht-Italisht.
  Paga e kenaqshme.

  Te interesuarit te kontaktojne ne +355693844534.
 11. Av Julian Kapllanaj. Heqje&Verifikim Espulsi!

  Studio Ligjore Av Julian Kapllanaj, Durres!

  1-Keni probleme me hyrjen ne shtetet Europiane? Keni nevoje per informacion rreth situates tuaj ne SIS dhe te hiqen pengesat per levizjen tuaj per...
 12. Durres, ofroj vend pune Kasap

  Kerkohet kasap me eksperience pune ne zonen e Plazhit-Durres, me orar te plote per perpunimin e shitjen e mishit.

  Detyra dhe Pėrgjegjėsi:
  -Njohja e pjesėve anatomike tė produkteve tė mishit; ...
 13. Durres, shes Gjysem sfera betoni 1.000 Leke

  Shiten 20 cope bllokuese betoni.
  Tel 0692569926
 14. Durres, Currila , shes Lokal+toke rrethuese 450.000 Euro

  Perball Universitetit Aleksander Moisiu, Durres. Shitet Ambjent Biznesi (Lokal) + Truall. 600 M2 katror. Me certifikate pronesie.
  Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr
  0692569926
  Ju...
 15. Durres, Kerkohet pastruese me kohe te plote

  Bar Restorant ne Plazh-Durres. Kerkohet pastruese me kohe te plote apo part time.
  Paga e kenaqeshme. Per me teper info lutemi te kontaktoni ne : +355692569926
 16. Durres, ofrohet part time mbasdite Zgarist

  Kerkoj zgarist per turnin e darkes.
  Adresa Plazh-Durres.
  Te interesuarat te kontaktojne ne 0692569926
 17. Okazion!!! Plazh, Durres, shes apartament (Vile) me 3 garazhde ne plazh 4+1+2 Blk, 180 m² 95.000 Euro (Lagjia 13, Rr Pavaresia)

  Zona/Rruga : Lagjia 13, Rr Pavaresia, Plazh

  Shitet apartament privat + 3 garazhde (Tip Vile me cati) ne zonen e plazhit
  Apartamenti ka 4 dhoma + 1 guzhine, 2 ballkone te medhaja, 2 tualete me...
 18. Durres, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 60 m² 20. 000 Leke (Rr. A.Goga. prane shkolles Nene Treza.)

  Zona/Rruga : Rr. A.Goga. prane shkolles Nene Treza.

  Jap ambient biznesi ne katin e pare, per zyre, studio, klinike, parukieri etj.
  Ndodhet tek Muzeumi perbri Bankes NOA ose shkolles 2 Gjelave ne...
 19. Pjese kembimi,Suzuki TL. Kawasaki WN, Intruder 800, Bmw C1. Etj...

  Shes pjese kembimi per :
  Suzuki TL 1000 Cc viti 2000
  Kavasaki VN 800 Cc Viti1999
  Intruder 800 Cc
  Bmw C1 125 Cc Viti 2002.
  Etj..

  Tel. :0693844534.
 20. Durres, shes toke truall 9000 m2 cmimi 900.000 Euro. Afer Kodres se Kuajve

  Zona/Rruga : Koder plepa

  Shitet toke truall afer Restorant Kodra e Kuajve. Me pamje 360°, buze rruges kryesore ne koder. Me letra te rregullta.
  9000 M2. Cmimi 900.000 Euro.
  41.279939,19.522827 °...
 21. Durres, jap me qera garsonier Kati 1, (Plazh)

  Zona/Rruga : Plazh-Durres.

  Garsoniere me qera .E Kompletuar me Kondicioner, Televizor, 1 Krevat Dopjo dhe 1 krevat tek,lavaman per larjen e eneve. E pershtateshme per studente. Ndodhet ne Plazh...
Trego rezultatin 1 deri 21 nga 21