970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: hikvision; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Durres, shes truall 10.000 m² 3.000 Leke/m2 (Vore -Fushkruje kryqezimi i rinasit)

  Zona/Rruga : Vore -Fushkruje kryqezimi i rinasit

  OKAZION !!! Shitet toke prane kryqezimit te rinasit ,rruga vore -fushkruje cmimi 3000 lek te reja m2 i diskutueshem siperfaqja totale 10.000 m .
  ...
 2. Korce, shes truall 600 m² (Tek drejtoria e bujqesise)

  Zona/Rruga : Tek drejtoria e bujqesise

  Shes
  truall per shtepi 600 m2 me tapi te vjeter dhe me certifikate pronesie toka ndodhet
  tek drejtoria e bujqesise ruges te voskopojes korce ku...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2