kėrko:

Type: Posts; User: Geburah Professional Network; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Durres, ofroj vend pune NE fushen e Projektimit dhe Zhvillimit Informatike ( SENIOR WEB DEVELOPER)

  Geburah Professional Network shpk DURRES, eshte nje kompani italiane qe operon ne fushen e marketingut dhe te konsulences ndaj bizneseve shqiptare dhe te huaja.
  Nje kompani italiane kerkon te rinj...
 2. Durres, ofroj vend pune Operatori per presa appuntamenti

  GEBURAH PROFESSIONAL NETWORK

  Per l'ampliamento del nostro ufficio stiamo ricercando: Operatori per presa appuntamenti.

  Riportando al responsabile di sala, l'operatore si occuperą della...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2