krko:

Type: Posts; User: UpHome; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 2 1 2

krko: Krkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Eri Sallon kerkon Berber me Eksperience

  http://www.njoftime.com/image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAABDgAAAH6CAYAAADiCPyXAAAgAElEQVR4Aaydd3hc5bWv73/3OTc556RQ3Lt6LzOa3nvTjHqvli3Jsi33hm0MBmwDBoxphtBMb6E3B0J6z0loIYccQgKhJ2DAVhnNvPdZ32jLsjD...
 2. Shes Makine Volvo V40, Viti 2014, 8000 Euro

  https://imgur.com/a/Ytp9K5K
  https://imgur.com/a/Ytp9K5K
  https://imgur.com/a/Ytp9K5K
  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=712405&d=1588161655

  Shitet Makine Volvo V40, Nafte
  Viti...
 3. Tirane, kerkohet Kamarier (Turni i dyte)

  Kerkohet Kamarier per lokalin "New Bridge".

  Vetem turni i dyte.
  Kushte te mira pune.
  Page + Bakshishe te kenaqshme.

  Kontakt : 069 580 4789
 4. ! France, Shitet Mercedes Benz GLC Viti 2016, 35.000 Euro

  Shitet Mercedes Benz GLC 250 D 4 pako sportive matike botim AMG

  Viti : 2016
  Kamio : Automatike
  Kilometrazhi : 120.000 Km
  Full option

  sunroof prej lkure t zez gri
  fuqi 204hp
  Transmetim...
 5. Apartament 2+1+A Kati 5, 83 m 77.000 Euro (Rruga Don Bosko)

  Shitet Apartament 2+1 tek Rruga Don Bosko.
  Siperfaqe 83 m2, kati 5 me nje banjo.
  Apartamenti eshte i rikonstruktuar totalisht dhe i kompletuar.
  Pallat i ri me ashensor.
  I pajisur me certifikate...
 6. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 6, 72 m 300 Euro (Ish Parku Autobuzave)

  Jepet me qera 1+1 (Rr. Ndre Mjeda, ish parku atobuzave)

  Apartamenti eshte ne rruge kryesore.
  Siperfaqe : 72 m2
  Guzhine e kompletuar
  Aneks me vete
  Tualet me dritare
  Kati 6-te me ashensor
  Me...
 7. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 8, 69 m 250 Euro (Astir)

  Jepet me qira Apartament 2+1 ne Astir

  Siperfaqe 69 m2
  I mobiluar
  Pallat i ri me ashensor, kati 8 dhe i fundit
  Apartamenti eshte me parket dhe tenda me grila dhe rrjete.
  Apartamenti ka ballkon...
 8. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 110 m 400 Euro (Sheshi Willson)

  Jepet me qera 2+1 (Sheshi Willson)
  Siperfaqe : 110 m2

  Guzhine e kompletuar
  Kati 4-te me ashensor
  Me ballkon
  Me kondicioner
  Jepet me qera afatgjate - 1 vit e siper
  E kompletuar moderne, e...
 9. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A Kati 4, 30.000 Leke (Rruga Ferit Xhajko, Ish restorant Durresi)

  Jepet me qera Apartament 2+1+Aneks, 100m2
  Apartamenti eshte ne nje pike strategjike shume te mire ne zemer te tiranes ne rruge kryesore.
  Apartamenti ndodhet ne katin e katert.
  Shume komode per...
 10. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 118 m 76.700 Euro (Rr. Thoma Koxhaj, Pallatet Cabej)

  Shitet Apartament 2+1 tek Rruga Thoma Koxhaj, Kombinat (Pallatet Cabej)

  Siperfaqe 118 m2
  Kati 3-te me ashensor
  Apartamenti ka 2 banjo dhe 1 ballkon.
  Apartamenti eshte i gjere me hapesire dhe i...
 11. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 27 m 25.000 Leke Rr. Lidhja e Prizrenit (Garda, Liqeni)

  Jepet me qera Ambjent Biznesi tek Rruga Lidhja e Prizrenit (Garda, Liqeni)
  Siperfaqe 27 m2.
  Ambjenti eshte bosh, ndodhen buze rruge.
  Pallat egzistues.

  I pershtatshem per zyre, aktivitet...
 12. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 29 m 25.000 Leke Rr. Lidhja e Prizrenit (Garda, Liqeni)

  Jepet me qera Ambjent Biznesi tek Rruga Lidhja e Prizrenit (Garda, Liqeni)

  Siperfaqe 29 m2, me nje banjo.
  Ambjenti eshte bosh, ndodhen buze rruge.
  Pallat egzistues.

  I pershtatshem per zyre,...
 13. Tirane,Shitet Apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 104 m 62.000 Euro (Yzberisht perball kmy) OKAZION

  Shitet 2+1 Yzberisht perball kmy, blloku pare i pallateve e 88
  Sip 104 m2
  Kati 4-te
  Me ballkon
  Me ashensor
  Me drite ne cdo dhome
  2 Banjo
  Shkallet me ndricim
  Me kundrabufe
  Orientimi jug-lindje
 14. Sarande, shes truall 300 m 40.000 Euro (Piqeras)

  Shitet toke ne Sarande - Piqeras.
  Siperfaqe 300 m2

  Cmimi : 40.000 Euro

  Mundesi shume e mire Investimi!

  Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, ju lutemi na kontaktoni: 068 851...
 15. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 100 m 500 Euro (Rruga Petro Korcari, Vasil Shanto)

  Jepet me qera Dyqan / Ambjent Biznesi buze rruge ne Rrugen Petro Korcari, Vasil Shanto.

  Ambjenti ka nje siperfaqe prej 100 m2 i pershtatshem per zyra, call center dhe aktivitete te tjera....
 16. Tirane, Shitet Apartament 2+1+A Kati 6, 90 m 99.000 Euro (Rruga Suljeman Delvina, prane Hotel Diplomat 1)

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Sulejman Delvina tek Hotel Diplomat 1

  Me hipoteke
  Sip: 90.3 m2
  Kati 6 -te
  Pa ashensor
  Shtepia eshte e mobiluar
  Aktualisht me qira: 450/muaji

  Cmimi : 99.000...
 17. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 94 m 400 Euro (Rruga e Bogdaneve)

  Jepet me qira 2+1 + 1 tualet + ballkon tek Rruga e Bogdaneve

  Siperfaqe 94 m2
  E mobiluar
  Orientimi Veri - Lindje
  Kati 4 - te
  Pallat i ri me ashensor

  Cmimi qirase: 400 euro/muaj
 18. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 80 m 30.000 Leke (Mbrapa Maternitetit te ri, Brryli)

  Jepet me qera apartament i ri 2+1+BLK (Mbrapa Maternitetit i ri, Brylli)
  Sip: 80 m2, Kati 2-te, i mobiluar pjeserisht.
  me 2 ballkone ku njeri nga ballkonet eshte i madh.

  Cmimi eshte 30.000 leke...
 19. Tirane, shes zyre Kati 2, 550 m 700.000 Euro (Rruga BRIGADA E VIII, Ish Bllok)

  Shitet zyre me siperfaqe te brendshme 300 m2 dhe siperfaqe verande 250 m2
  Ne ish bllok, Rr."Brigada e 8" pallati teknoprojekt, tirane.

  Ambjenti eshte teresisht I mobiluar me orientim veri-jug.
  ...
 20. Tirane, shes lokal Kati 1, 91 m 400.000 Euro (Bulevardi Gjergj Fishta)

  Shitet Lokal i investuar tek Bulevardi Gjergj Fishta me klientele te ngritur prej vitesh.

  Sip: 77m2 me hipoteke+ 14m verande (nuk eshte ne hipoteke)
  1 tualet + 1 magazine
  17 tavolina
  4 tavolina...
 21. Tirane, shes lokal Kati 1, 91 m 400.000 Euro (Bulevardi Gjergj Fishta)

  Shitet Lokal i investuar tek Bulevardi Gjergj Fishta me klientele te ngritur prej vitesh.

  Sip: 77m2 me hipoteke+ 14m verande (nuk eshte ne hipoteke)
  1 tualet + 1 magazine
  17 tavolina
  4 tavolina...
 22. Tirane, shitet apartament 1+1 Kati 6, 50 m 40.000 Euro (Rr. Idriz Dollaku, Ali Demi) Okazion

  Shitet apartament 1+1 tek Rr. Idriz Dollaku (Ali Demi)

  Sip totale e shtepise: 49.23

  42.3m2 - sip neto
  06.9m2 - sip perbashket
  49.23 - sip totale e shtepise

  Kati i peste teknik
  Orientimi...
 23. Plazh-Durres, shes Vile 3 Katshe Kati 0, 500 m 300.000 Euro (Qerret)

  Shitet Vile 3 kateshe ne kompleks rezidencial ne Qerret, Durres.

  Vila ndodhet brenda nje kompleksi rezidencial prej 16 vilash.

  - Siperfaqe totale e shfrytezueshme brenda viles eshte 340 m2.
  -...
 24. Tirane, shes Ambjent Biznesi duplex 245 m 480.000 Euro (Sheshi Willson)

  Ambjent Zyre + Apartament personal banimi (Duplex)

  Vendodhja ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes prane Bllokut.
  Fasade xhami me mundesi reklamimi.
  Siperfaqe totale: 245m2

  Kati pare...
 25. Tirane, shes apartament + ambjent biznesi duplex 245 m 480.000 Euro (Sheshi Willson)

  Ambjent Zyre + Apartament personal banimi (Duplex)

  Vendodhja ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes prane Bllokut.
  Fasade xhami me mundesi reklamimi.
  Siperfaqe totale: 245m2

  Kati pare...
 26. Tirane, shitet toke 6.000 m 67 Euro/m2 (Perball Megatekut)

  Zona/Rruga : Perball Megatekut

  Shitet toke me siperfaqe 6000 m2 (Perballe Megatek)
  E pershtatshme per ndertim dhe zhvillim.

  Cmimi: 67 euro/m2

  Kontakt: 0685035709
 27. Shitet Range Rover Sport Viti 2016, 40.000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  KM..........: 120000

  Shitet Range Rover Sport i bardhe.

  Viti : 2016
  Kamio : Automatike
 28. Social Media Management / Mirembajte rrjetesh sociale

  Keni nje biznes dhe nuk jeni akoma online? Koha e reklamave ne televizor dhe tabelave ne dyqane ka ikur.
  Nje profil ne rrjetet sociale eshte i domosdoshem, pasi njihni klientin me biznesin tuaj, e...
 29. Tirane, shitet toke 12.000 m 55 Euro/m2 (Yzberisht)

  Shitet toke me siperfaqe 12000 m2 ne Yzberisht.
  E pershtatshme per ndertim dhe zhvillim.

  Kontakt : 0685035709
Trego rezultatin 1 deri 29 nga 33
Faqja 1 nga 2 1 2