970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: Salillari shpk; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune INXHINIER PROKURIMESH

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje INXHINIER per PROKURIMET e POROSIVE te BLERJE/FURNIZIMEVE

  PERSHKRIMI I PUNES
  Inxhinieri per Prokurimet e Porosive te Blerje/Furnizimeve zbaton dhe...
 2. Tirane, ofroj vend pune TEKNIK LABORATORI

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje TEKNIK LABORATORI

  PERSHKRIMI I POZICIONIT

  Tekniku Laborant ka si detyre kryerjen e testimeve te materialeve te ndertimit (Beton, Asfalt dhe...
 3. Tirane, ofroj vend pune INXHINIER MEKANIK, PER SERVIS

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje INXHINIER MEKANIK, PER SERVIS AUTOMJETESH

  PERSHKRIMI I POZICIONIT  Menaxhon proēesin e riparimit dhe tė mirėmbajtjes tė mjeteve tė kompanisė...
 4. Tirane, ofroj vend pune HIDRAULIK

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje HIDRAULIK

  KRITERET E KERKUARA:  Te kete Ēertifikate Kualifikimi ose Diplome te Shkolles Profesionale.
  Tė njohin me pėrpikmėri shtrirjen e...
 5. Tirane, ofroj vend pune INXHINIER MEKANIK, PROFILI KONSTRUKSIONE

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje INXHINIER MEKANIK, PROFILI KONSTRUKSIONE

  DETYRAT KRYESORE
  Drejton repartin mekanik dhe tė saldimit.
  Interpreton skicat e projekteve dhe i zbaton nė...
 6. Tirane, ofroj vend pune INXHINIER NDERTIMI, NE ZYREN TEKNIKE

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje INXHINIER NDERTIMI (ne zyre)

  DETYRAT KRYESORE


  Administron te gjithe dokumentacionin tekniko ligjor te objektit ne ndertim, ne dosjen perkatese
  ...
 7. Tirane, ofroj vend pune HEKURKTHYES

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje HEKURKTHYES

  Te kete eksperience mbi 5 vjet

  Te interesuarit te kontaktojne tek numri telefonit: 068 20 55 689
 8. Tirane, ofroj vend pune INXHINIER ELEKTRIK

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje INXHINIER ELEKTRIK (M) - PERGJEGJES PROJEKTESH


  DETYRAT KRYESORE:


  Inxhinieri Elektrik ėshtė pėrgjegjės pėr zhvillimin e projekteve elektrike,...
 9. Tirane, ofroj vend pune BOJAXHI MJETESH

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje BOJAXHI MJETESH
  Te kete eksperience mbi 5 vjet.
  Mosha deri 40 vjeē.
  Te interesuarit mund te dergojne CV tek adresa e-mail: hr@salillari.al ose te...
 10. Tirane, ofroj vend pune INXHINIER TOPOGRAF

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje INXHINIER TOPOGRAF


  DETYRAT KRYESORE:


  Qėllimi i pėrgjithshėm i kėtij pozicioni ėshtė realizimi i detyrave per zbatimin e rilevimeve topografike...
 11. Tirane, ofroj vend pune MANOVRATOR ESKAVATORI

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje MANOVRATOR ESKAVATORIST

  Te jete i paisur me Deshmi Manovratori.
  Te kete eksperience te meparshme ne ndertim rrugesh.
  Mosha jo me shume se 50 vjeē.
  ...
 12. Tirane, ofroj vend pune TEKNIK NDERTIMI

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje Teknik Ndertimi


  DETYRAT KRYESORE  Te kete njohuri shume te mire ne relizimin e projekteve
  Te kete aftesi te monitoroje ecurine e proceseve...
 13. Tirane, ofroj vend pune INXHINIER NDERTIMI (ZBATIM)

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje INXHINIER NDERTIMI (M) NE ZBATIM

  PERSHKRIMI I POZICIONIT
  Inxhinieri i Zbatimit ka si detyre funksionale organizimin dhe drejtimin e punimeve te ...
 14. Tirane, ofroj vend pune EKONOMIST - MAGAZINIER

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje EKONOMIST - MAGAZINIER(M)


  DETYRAT KRYESORE DHE PERGJEGJESITE:  Regjistron brėnda ditės tė gjitha faturat e blerjes me hyrje nė magazinė.
  ...
 15. Tirane, ofroj vend pune HSE

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje HSE

  PERSHKRIMI I POZICIONIT TE PUNES: HSE (Health, Safety and Environment)

  DETYRAT KRYESORE DHE PERGJEGJESITE:  Pergjegjes per sigurine...
 16. Vlore, ofroj vend pune INXHINIER NDERTIMI

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje INXHINIER NDERTIMI PER MIRMBAJTJE RRUGE (TE JETE BANUES NE QARKUN VLORE)

  DETYRAT KRYESORE

  Shqyrton detyrat sipas kontrates se nenshkruar
  ...
 17. Tirane, ofroj vend pune INXHINIER/E KOSTOIST

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje INXHINIER/E KOSTOIST

  Pėrshkrimi i Punės
  Inxhinieri Kostoist ka pėrgjegjėsi kryesore pėr ndjekjen e kostos sė objekteve nė mėnyrė perodike nė degėn...
 18. Tirane, ofroj vend pune INXHINIER HIDROTEKNIK

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje INXHINIER HIDROTEKNIK

  PERSHKRIMI I POZICIONIT
  Inxhinieri Hidroteknik ka si detyre funksionale organizimin dhe drejtimin e punimeve hidraulike ne...
 19. Tirane, ofroj vend pune ARKITEKT

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje ARKITEKT ne zbatim

  Detyrat kryesore :


  Shqyrton dhe studion projektet, specifikimet teknike, detajet dhe preventivin e objekteve qe do te...
 20. Tirane, ofroj vend pune MURATOR - KARPENTIER - ARMATURE

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje MURATOR - KARPENTIER - ARMATURE

  Te kete eksperience mbi 5 vjet

  Te interesuarit te kontaktojne tek numri telefonit: 068 20 55 689
 21. Tirane, ofroj vend pune ELEKTRIĒIST

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje ELEKTRIĒIST

  Te kete eksperience mbi 5 vjet.
  Mosha deri 40 vjeē.

  Te interesuarit mund te dergojne CV tek adresa e-mail: hr@salillari.al ose te...
 22. Tirane, ofroj vend pune MEKANIK PER MJETE TE RENDA

  Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje MEKANIK per MJETE TE RENDA

  - Te kete mbi 5 vjet eksperience pune

  Te interesuarit te dergojne cv tek adresa e-mail: hr@salillari.al, ose te...
 23. Tirane, ofrohen SHERBIME PER KALIBRIM TAHOGRAFI

  KOMPANIA “SALILLARI shpk” OFRON SHERBIME PER KALIBRIM TAHOGRAFI, ANALOGE DHE DIGITALE.
  TE INTERESUARIT MUND TE KONTAKTOJNE TEK NUMRI TELEFONIT: +355 68 60 00 610
  E-mail: ekasapi@salillari.al...
 24. Tirane, kerkohet MANOVRATOR GREDIST

  Kompania SALILLARI SHPK kerkon te punesoje MANOVRATOR, me Deshmi Manovratori per GREJDER

  Te interesuarit te dergojne Cv ne adresen e mailit: hr@salillari.al

  Cel. : 0682055689
Trego rezultatin 1 deri 24 nga 24