Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 1446
Kėrkimi zgjati 0.48 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: TIRANA REAL ESTATE
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 08.10.2015, 15:41
PX: 0
lexuar: 382
Tirane, Shesim Apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 180m² 1.000 Euro/m² (Rruga Myslym Shyri)

Zona/Rruga : Rruga Myslym Shyri

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Myslym Shyri, prane BKT. Apartament 2+1+dhome gatimi+1WC+1verande, me siperfaqe 180m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 08.10.2015, 15:41
PX: 0
lexuar: 50
Tirane, Shesim Apartament 3+1 Kati 2, 162 m² 100.000 Euro (Rr. Siri Kodra, prane Selvise)

Zona/Rruga : Rr. Siri Kodra, prane Selvise

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Siri Kodra, prane Selvise. Apartament 3+1+2WC+1Blk, me siperfaqe totale 162m2, eshte i shtruar me pllake, ndodhet ne...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 08.10.2015, 15:41
PX: 0
lexuar: 1,247
Tirane, Shesim Garsonier Kati 1, 45m² 35.000 Euro (Rr. Vangjel Capo, prane Shkolles se Bashkuar.)

Zona/Rruga : Rr. Vangjel Capo, prane Shkolles se Bashkuar.

Tirane, Shesim Garsoniere ne Rr. Vangjel Capo, prane Shkolles se Bashkuar. Garsoniere me siperfaqe 45m2, eshte e shtruar ne parket, ndodhet...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 08.10.2015, 15:41
PX: 0
lexuar: 807
Tirane,Shesim Apartament 2+1, 97 m² 520 Euro/m² (Rr. Dritan Hoxha, prane Spitalit Hygea)

Zona/Rruga : Rr. Dritan Hoxha, prane Spitalit Hygea

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Dritan Hoxha, prane Spitalit Hygea. Apartament 2+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 97m2, i shtruar ne pllake, ndodhet...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 08.10.2015, 15:41
PX: 0
lexuar: 1,430
Tirane, Shesim Apartament 2+1, 120 m² 800 Euro/m² (Rr. Liqeni i Thate, prane Farit.)

Zona/Rruga : Rr. Liqeni i Thate, prane Farit.

Tirane, Shesim Apartament 2+1+1kuzhine ne Rr. Liqeni i Thate, prane Farit. Apartament 2+1+WC+Blk, me siperfaqe 120m2, eshte I shtruar ne parket, ndodhet...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 08.10.2015, 15:41
PX: 0
lexuar: 1,291
Tirane, Shesim Apartament 1+1, Kati 3, 65 m², 550 Euro/m² (Rr. Kavajes, Misto Mame.)

Zona/Rruga : Rr. Kavajes, Misto Mame.

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Kavajes, Misto Mame. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 65m2, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 08.10.2015, 15:41
PX: 0
lexuar: 1,084
Vlore, Shesim Apartament 2+1+BLK Kati 5, 111m² 500 Euro/m² (prane Shkolles se Marines.)

Zona/Rruga : Uje te Ftohte, prane Shkolles se Marines.

Vlore, Shesim Apartament 2+1 prane Shkolles se Marines. Apartament 2+1+2WC+1Blk, me siperfaqe 111m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 08.10.2015, 15:41
PX: 0
lexuar: 238
Tirane, Shesim Apartament 2+1 Kati 1, 105m² 630 Euro/m² (Rr. Irfan Tomini, prane Karburant Kastratit)

Zona/Rruga : Rr. Irfan Tomini, prane Karburant Kastratit

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Irfan Tomini, prane Karburant Kastratit. Apartament 2+1+1WC+1 depo, me siperfaqe 105m2, i shtruar ne...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 08.10.2015, 15:41
PX: 0
lexuar: 1,233
Tirane, Shesim Apartament 2+1, 116 m², 150000 Euro (Rr. Zef Jubani, pas postes Nr 8.)

Zona/Rruga : Rr. Zef Jubani.

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Zef Jubani, pas postes Nr 8. Apartament 2+1+2WC+2Blk, me siperfaqe 116m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te nje...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 08.10.2015, 15:41
PX: 0
lexuar: 466
Tirane, Shesim Apartament 2+1, 108 m², 1.100 Euro/m2, ne Rr. Dibres, prane Selvise.

Zona/Rruga : Rr. Dibres.

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Dibres. Apartament 2+1+2WC+1Bll, me siperfaqe 108m2, ndodhet ne nje pallat te ri. Apartamenti shitet bosh, ka dokumenta te rregullta...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 08.10.2015, 15:41
PX: 0
lexuar: 1,522
Tirane, Shesim Apartament 1+1 550 Euro/m² (Selite)

Zona/Rruga : Selite

Tirane, Shesim Apartamente 1+1 ne Selite. Apartamente 1+1 me siperfaqe 57- 65m2, jane te shtruar ne pllake, ndodhen ne nje pallat te ri, kane mundesi te zgjedhjes se katit dhe...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 08.10.2015, 15:41
PX: 0
lexuar: 963
Tirane, Shesim Apartament 2+1, Kati 2, 113m² 850 Euro/m² (Rr. Shyqyri Brari, prane Kopeshtit Botanik.)

Zona/Rruga : Rr. Shyqyri Brari, prane Kopeshtit Botanik.

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Qyqyri Brari, prane Kopeshtit Botanik. Apartament 2+1+2WC+3Blk, me siperfaqe 113m2, i shtruar ne pllake,...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 08.10.2015, 15:41
PX: 0
lexuar: 1,923
Tirane, Shesim Apartament 1+1, Kati 3, 58 m² 55.000 Euro (Rr. Irfan Tomini, prane postes)

Zona/Rruga : Rr. Irfan Tomini

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Irfan Tomini, prane postes. Apartament 1+1+1WC+1Blk me siperfaqe 58m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 08.10.2015, 15:41
PX: 0
lexuar: 1,235
Tirane, Shesim Apartament 1+1, Kati 3, 78m² 800 Euro/m² (Rr. Medar Shtylla, prane Kopeshtit Botanik.)

Zona/Rruga : Rr. Medar Shtylla.

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane Kopeshtit Botanik. Apartament 1+1+1WC+2Blk, me siperfaqe 78m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 08.10.2015, 15:41
PX: 0
lexuar: 945
Tirane, Shesim Apartament 2+1, 130 m², 165000 Euro. (Rr. Him Kolli, prane Rr. Myslym Shyri.)

Zona/Rruga : Rr. Him Kolli, prane Rr. Myslym Shyri.

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Him Kolli, prane Rr Myslym Shyri. Apartament 2+1+1 dh. gatimi+2 WC+1 Blk, me siperfaqe 130m2, i shtruar ne...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 08.10.2015, 15:41
PX: 0
lexuar: 1,259
Tirane, Shesim Apartament 1+1, 68 m², 100.000 Euro (Rr. Nikolla Tupe.)

Zona/Rruga : Rr. Nikolla Tupe.

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Nikolla Tupe. Apartament 1+1+1WC+2Blk, me siperfaqe 68m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne nje pallat ekzistues. Apartamenti...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 08.10.2015, 15:41
PX: 0
lexuar: 1,250
Tirane, Shesim Apartament 1+1, Kati 3, 45 m², 70.000 Euro (Rr. Nikolla Tupe.)

Zona/Rruga : Rr. Nikolla Tupe.

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Nikolla Tupe. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 45m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 08.10.2015, 15:41
PX: 0
lexuar: 1,917
Tirane, Shesim Apartament 1+1, 76 m², 90000 Euro/m² (Rr. Ibrahim Rugova, prane Shallvareve.)

Zona/Rruga : Rr. Ibrahim Rugova.

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Ibrahim Rugova, prane shallvareve. Apartament 1+1+WC, me siperfaqe 76m2, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 5-te te...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 08.10.2015, 15:41
PX: 0
lexuar: 51
Tirane, Shesim Vile 1 Kateshe, 90 m² 100.000 Euro (Rr. Zalata, prane ish pularise)

Zona/Rruga : Rr. Zalata, prane ish pularise

Tirane, Shesim Vile 1 kat ne Rr. Zalata, prane ish pularise. Vile 1 kat, e organizuar ne 1+1+1WC me siperfaqe ndertimi 80m2 dhe truall me siperfaqe...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 08.10.2015, 15:41
PX: 0
lexuar: 436
Tirane, Shesim Apartament 2+1+BLK Kati 5, 80m² 1.000 Euro/m² (Rr. Naim Frasheri, prane Ambasades Greke.)

Zona/Rruga : Rr. Naim Frasheri, prane Ambasades Greke.

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Naim Frasheri, prane ambasades Greke. Apartament 2+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 80m2, i shtruar ne pllake,...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 08.10.2015, 15:41
PX: 0
lexuar: 770
Tirane, Shesim Vile Kati 3, 515 m² 450.000 Euro (Rr. Irfan Tomini, Blloku i Vilave Selite.)

Zona/Rruga : Rr. Irfan Tomini, Blloku i Vilave Selite.

Tirane, Shesim Vile 3 kat ne Rr. Irfan Tomini, Blloku i Vilave Selite. Vile 3 kat me siperfaqe ndertimi 515m2 dhe oborr me siperfaqe 130m2,...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 08.10.2015, 15:41
PX: 0
lexuar: 337
Tirane, Shesim Apartament 1+1+BLK Kati 4, 60m² 50.000 Euro (Rr. Kodra e Diellit, prane Kopshit Botanik)

Zona/Rruga : Rr. Kodra e Diellit, prane Kopshtit Botanik

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Kodra Diellit, prane Kopshit Botanik. Apartament 1+1+1WC+1 Blk, me siperfaqe 60m2 eshte i shtruar ne...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 08.10.2015, 15:41
PX: 0
lexuar: 942
Tirane, Shesim Apartament 2+1, 112m², 85.000 Euro (Rr. Kavajes, prane qendres Globe.)

Zona/Rruga : Rr. Kavajes, prane qendres Globe.

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Kavajes, prane Qendres Globe. Apartament 2+1+2WC+1Blk, me siperfaqe 112m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 08.10.2015, 15:41
PX: 0
lexuar: 1,283
Tirane, Shesim Apartament 1+1, Kati 3, 49 m² 80.000 Euro (Rr. Luigj Gurakuqi, prane Sheshit Avni Rustemi.)

Zona/Rruga : Rr. Luigj Gurakuqi.

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Luigj Gurakuqi, prane Sheshit Avni Rustemi. Apartament 1+1+1WC+2Blk+depo, me siperfaqe 49m2, eshte i shtruar ne pllake+parket,...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 08.10.2015, 15:39
PX: 0
lexuar: 610
Tirane, Japim me Qera Vile 3 kat 455 m² 1.500 Euro (Rr. Hamdi Pepo.)

Zona/Rruga : Rr. Hamdi Pepo.

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Hamdi Pepo. Vile 3 kat me siperfaqe 455m2, dhe oborr me siperfaqe 150m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket. Vila organizohet...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 08.10.2015, 15:39
PX: 0
lexuar: 421
Tirane, Japim me Qera Apartament 4+1+A+BLK Kati 3, 240 m² 1.300 Euro (Themistokli Germenji, prane RTSH)

Zona/Rruga : Themistokli Germenji, prane RTSH

Tirane, Japim me Qira Apartament 4+1 ne Rr. Themistokli Germenji, prane RTSH. Apartament 4+1+dhome gatimi+garderobe+3WC+1verande, me siperfaqe 240m2, i...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 08.10.2015, 15:39
PX: 0
lexuar: 2,960
Tirane, Japim me Qera Vile 3 Kat, 600 m² 1.800 Euro (Rr. Arben Broci, prane Qytetit Studenti)

Zona/Rruga : Rr. Arben Broci, prane Qytetit Studenti.

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Kadri Kerēiku, prane vilave Gjermane. Vila ka siperfaqe totale 600m2 dhe eshte e organizuar ne tre kat...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 08.10.2015, 15:39
PX: 0
lexuar: 736
Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1, 116 m² 400 Euro (Rr. Budi.)

Zona/Rruga : Rr. Budi.

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Budi, prane Ambasades Amerikane. Apartament 2+1+dhome gatimi+1WC+ 1Blk, me siperfaqe 116m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 08.10.2015, 15:39
PX: 0
lexuar: 1,492
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1, Kati 2, 110 m² 350 Euro (Rr. Siri Kodra.)

Zona/Rruga : Rr. Siri Kodra.

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Siri Kodra, prane Selvise. Apartament 2+1+WC+Bll, me siperfaqe 110m2, eshte i shtruar me pllake, ndodhet ne katin e 2-te te...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 08.10.2015, 15:39
PX: 0
lexuar: 462
Tirane, Japim me Qera Vile 3 kat 360m² 900 Euro (Rr. Kokonozeve, prane ish-Porcelanit)

Zona/Rruga : Rr. Kokonozeve, prane ish-Porcelanit.

Tirane, Japim me Qera Vile 3 kate ne Rr. Kokonozeve, prane ish-Porcelanit. Vile me siperfaqe 360m2 dhe oborr me siperfaqe 300 m2, eshte e shtruar...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 08.10.2015, 15:39
PX: 0
lexuar: 3,356
Tirane, Japim me Qera Vile 3 Kat, 300 m²,1500 Euro (3 Vellezerit Kondi)

Zona/Rruga : 3 Vellezerit Kondi .

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. 3 Vellezerit Kondi. Vile 3 kat me siperfaqe 300m2, eshte e shtruar ne pllake, ndodhet ne nje zone te qete. Vila organizohet...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 08.10.2015, 15:39
PX: 0
lexuar: 2,500
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1, Kati 2, 76 m² 300 Euro (Rr. Budi , prane Restorant Floga.)

Zona/Rruga : Rr. Budi , prane Restorant Floga.

Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Budi , prane Restorant Floga. Apartament 1+1+1WC+1Blk me siperfaqe 76 m2, i shtruar ne pllake ndodhet ne...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 08.10.2015, 15:39
PX: 0
lexuar: 1,137
Tirane, Japim me Qera Vile 3kat, 275 m², 1.700 Euro (Blloku i Vilave Selite.)

Zona/Rruga : Blloku i Vilave Selite.

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Selite. Vile me siperfaqe 275m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket. Vila organizohet ne : Garazh, Kati I ka dhome ndenje,...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 08.10.2015, 15:39
PX: 0
lexuar: 3,372
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1, 500 m²/kat, (Peze Helmes)

Zona/Rruga : Peze .

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Peze Helmes. Apartament 2+1+2WC+Blk me siperfaqe 250m2, ndodhet ne katin e I-re dhe te 3-te te nje Vile 3 kat me siperfaqe ndertimi...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 08.10.2015, 15:39
PX: 0
lexuar: 787
Tirane, Japim me Qera Vile 2 kat, 384 m², 1.800 Euro (Rr. Rexhep Jella, blloku i Vilave Selite.)

Zona/Rruga : Rr. Rexhep Jella, blloku i Vilave Selite.

Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr. Rexhep Jella, blloku i Vilave Selite. Vile 2 kat me siperfaqe 384m2, dhe oborr 616m2, eshte e shtruar...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 08.10.2015, 15:39
PX: 0
lexuar: 2,620
Tirane, Japim me Qera Vile 2 kat, 240 m² 1000 Euro (Rr. Barrikada, prane shkolles Sami Frasheri.)

Zona/Rruga : Rr. Barrikada, prane shkolles Sami Frasheri .

Tirane, Japim me Qera Vile 2 kat, ne Rr. Barrikada, prane Hotel Tirana. Vile 2 Kat me siperfaqe banimi 240m2 dhe oborr me siperfaqe 200m2....
Rubrika: Objekte banimi - me qera 08.10.2015, 15:39
PX: 0
lexuar: 730
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 90m² 400 Euro (Rr. Frosina Plaku, prane Shkolles “Naim Frasheri”)

Zona/Rruga : Rr. Frosina Plaku, prane Shkolles “Naim Frasheri”

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Frosina Plaku, prane Shkolles “Naim Frasheri”. Apartament 2+1+1WC+1Blk, me siperfaqe...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 08.10.2015, 15:39
PX: 0
lexuar: 554
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1, Kati 2, 180 m² 700 Euro (Rr. Andon Zako Cajupi.)

Zona/Rruga : Rr. Andon Zako Cajupi, zona Bllok

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Andon Zako Cajupi, zona Bllok. Apartament 2+1+2WC+2Blk me siperfaqe 180m2, i shtruar me parket, ndodhet ne...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 08.10.2015, 15:39
PX: 0
lexuar: 161
Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1+BLK Kati 6, 150m² 1.400 Euro (Rr. Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial)

Zona/Rruga : Rr. Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial. Apartament 2+1+dhome gatimi+2WC+2Blk, me siperfaqe...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 08.10.2015, 15:38
PX: 0
lexuar: 1,815
Tirane, Japim me Qera Vile 3 kat, 220 m² 800 Euro (Rr. Frosina Plaku, prane Hotel Mondial.

Zona/Rruga : Rr. Frosina Plaku, prane Hotel Mondial ..

Tirane, Japim me Qira katin II dhe III te nje vile ne Rr. Frosina Plaku, prane Hotel Mondial. Vile 3 kat me siperfaqe 110m2 per kat, eshte e...
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 1446

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"