970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: "Tring TV" sha; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 3 1 2 3

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Teknik nė fushėn e IT dhe Frekuencave tė larta

  POZICIONI: Teknik me eksperiencė nė fushėn e IT dhe Frekuencave tė larta


  DEPARTAMENTI: Teknik


  RAPORTON: Drejtuesit tė Departamentit Teknik

  PĖRSHKRIMI PĖRMBLEDHĖS I PUNĖS
  Pėrgjegjės pėr...
 2. Tring hap kanalet pėr tė gjithė shqiptarėt!

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/tring_cover-04.jpg

  Tring hap kanalet pėr tė gjithė shqiptarėt!
  Tring i bashkohet thirrjes pėr tė nxitur qėndrimin nė shtėpi
  duke u krijuar tė gjithė...
 3. Tirane, ofroj vend pune Brand Manaxher

  PĖRSHKRIM POZICIONI

  Emėrtimi i pozicionit: Brand Manaxher

  Departmenti: Marketing

  Raportim: Drejtorit tė Marketingut

  Pėrshkrim pėrmbledhės i punės Analizon, zhvillon, mirėmban e...
 4. Tirane, ofroj vend pune Asistente Administrative

  Tring TV kėrkon tė plotesojė vendin vakant si mė poshtė:

  Pozicioni: Asistente Administrative

  Departamenti: Ligjor dhe Rregullator

  Raporton tek: Drejtori i Departamentit Ligjor dhe...
 5. Tirane, ofroj vend pune Teknik transmetimi ne televizion

  PĖRSHKRIM POZICIONI

  Titulli: Teknik Transmetimi (Monitorimi)
  Departamenti: Teknik
  I raporton: Supervizorit tė Departamentit

  DETYRAT DHE PĖRGJEGJĖSITĖ
  1. Monitorim i cilėsisė gjatė...
 6. Tirane, ofroj vend pune Agjent Marketingu

  PĖRSHKRIM POZICIONI


  Emėrtimi i pozicionit: Agjent Marketingu nė terrren

  Departmenti: Marketing

  Raportim: Marketing Mananxher

  Pėrshkrim pėrmbledhės i punės: Ėshtė pėrgjegjės pėr tė...
 7. Tirane, ofroj vend pune ekonomiste

  PERSHKRIM POZICIONI

  Titulli: Arketare
  Departamenti: Finances
  Raporton: Drejtuesit te Departamentit te Finances
  Pershkrim...
 8. Kėtė fundvit, Lorik Cana ka njė mesazh tė rėndėsishėm pėr tė gjithė ju!

  Kėtė fundvit, Lorik Cana ka njė mesazh tė rėndėsishėm pėr tė gjithė ju!

  Lorik Cana ka vendosur tė jetė kėtė vit njė babagjysh ndryshe pėr tė gjithė shqiptarėt. Nėpėrmjet spotit tė ri nė Tring me...
 9. Tirane, ofroj vend pune Perkthyes i Gjuhes Turke

  Karakteristikat:

  * Te kete njohuri te shkelqyera te gjuhes turke te shkruar dhe te folur.
  * Te kete njohuri shume te mira te gramatikes se gjuhes shqipe.
  * Te kete ekperience te meparshme me...
 10. Tirane, ofroj vend pune Redaktore

  PERSHKRIM POZICIONI

  Emėrtimi i pozicionit: Redaktore
  Departmenti: Perkthim /Redaktim
  Raportim: Drejtuesit te...
 11. Pse 1 shtatori ėshtė njė datė kaq e rėndėsishme pėr shqiptarėt?

  Pse 1 shtatori ėshtė njė datė kaq e rėndėsishme pėr shqiptarėt?

  1 shtatori ėshtė shumė pranė! Kjo datė shėnon fikjen e sinjalit analog pėr qytetet Tiranė, Durrės dhe Vlorė.
  Por ēfarė do tė...
 12. Dizajn/Webddizajn/Grafik

  Titulli: Grafist Design

  Departamenti: Marketing
  Raporton: Drejtuesit te DepartamentitMarketing
  Pershkrim permbledhes i punes
  ...
 13. Tring Action vjen nė cilėsinė mė tė lartė tė transmetimit, nė formatin HD

  http://i67.tinypic.com/ayn7mo.jpg

  Tring Action vjen nė cilėsinė mė tė lartė tė transmetimit, nė formatin HD

  Njė nga kanalet mė tė ndjekura nė Tring ėshtė padyshim Tring Action.
  Tė gjithė...
 14. Tirane, ofroj vend pune Operator Suporti ndaj Klientit

  Shoqeria "Tring TV" sha shpall njoftimin per 1 (nje) vend te lire per pozicionin e punes "Operator Suporti ndaj Klientit" prane zyrave qendrore te Shoqerise sone:

  Pershkrim permbledhes i punes...
 15. Tring organizon festėn mė tė madhe tė 1 Qershorit!

  Tring organizon festėn mė tė madhe tė 1 Qershorit!
  Tring, platforma e njohur televizive dhe njė nga ofruesit mė tė mėdhenj tė internetit organizuan njė festė tė paharrueshme me rastin e 1 Qershorit....
 16. Web master/Web developer

  PERSHKRIM POZICIONI

  Emėrtimi i pozicionit: Web master/Web developer

  Departmenti: Marketing
  Raportim: ...
 17. Tirane, ofroj vend pune SPECIALIST IT

  Pozicioni: SPECIALIST IT
  Departamenti: Teknologjise Informacionit
  Raporton: Shefit te Departamentit

  Pershkrim permbledhes i punes
  Pergjegjes per instalimin, operacionet, dhe mirembajtjen e...
 18. Rinisin emocionet e UEFA Champions League, ekskluvizisht nė Tring!

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/RINIS_UEFA_CHAMPION_LEAGUE.jpg

  Rinisin emocionet e UEFA Champions League, ekskluvizisht nė Tring!

  “UEFA Champions League” ėshtė gati tė rindezė...
 19. Tirane, ofroj vend pune Kordinator Marketingu

  PERSHKRIM POZICIONI
  Emėrtimi i pozicionit: Kordinatore e Deparmentit Marketing
  Departmenti: Marketing Raportim: ...
 20. Tirane, ofroj vend pune Manaxher Marketingu dhe Shitje

  PERSHKRIM POZICIONI
  Emėrtimi i pozicionit: Manaxher Marketingu dhe Shitje
  Departmenti: Marketing Raportim: ...
 21. Tirane, ofroj vend pune Shkenca Kompjuterike, Informatike

  PERSHKRIM POZICIONI
  Emėrtimi i pozicionit: SUPORT IT
  Departmenti: Teknologjise Informacionit
  Raportim: ...
 22. Kordinatore e Deparmentit Marketing

  PERSHKRIM POZICIONI
  Emėrtimi i pozicionit: Kordinatore e Deparmentit Marketing
  Departmenti: Marketing
  Raportim: ...
 23. Tirane, ofroj vend pune Manaxher Marketingu dhe Shitje

  PERSHKRIM POZICIONI
  Emėrtimi i pozicionit: Manaxher Marketingu dhe Shitje
  Departmenti: Marketing Raportim: ...
 24. Tirane, ofroj vend pune Brand Mananxher

  PERSHKRIM POZICIONI
  Emėrtimi i pozicionit: Brand Manaxher
  Departmenti: Marketing Raportim: Drejtorit Marketingut ...
 25. Tirane, ofroj vend pune Manaxher Marketingu dhe Shitje

  PERSHKRIM POZICIONI
  Emėrtimi i pozicionit: Manaxher Marketingu dhe Shitje
  Departmenti: Marketing Raportim: ...
 26. Ja cili ėshtė seriali turk qė po mban tė mbėrthyer para ekranit shqiptarėt gjatė gjithė fundjavės Lexoni me shume tek: www.tring.al

  http://www.tring.al/images2/news/2018/shkurt/news/2018/maj/perralla3plus.jpg

  "Pėrralla e pafajėsisė" ėshtė njė nga serialet qė po pėlqehet gjithnjė e mė shumė nga shikuesit shqiptarė. Kėtė e...
 27. Moderatorja e sportit uron nė njė mėnyrė shumė tė veēantė skuadrėn e saj tė zemrės

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/MikaelaBrokeri_PianoPasion.jpg

  Moderatorja e sportit uron nė njė mėnyrė shumė tė veēantė skuadrėn e saj tė zemrės

  Mikaela Brokerin e shohim ēdo tė hėnė...
 28. Eventin mė tė bukur futbollistik nė mbarė botėn do tė vazhdoni ta ndiqni vetėm nė Tring!

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/Lorik_Cana_Tring.jpg

  Eventin mė tė bukur futbollistik nė mbarė botėn do tė vazhdoni ta ndiqni vetėm nė Tring!

  Nė Shqipėri, qė prej vitit 2015, Uefa...
 29. Pranvera nė tring nis me ndryshime si asnjėherė mė parė!

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/pranveratring.jpg

  Pranvera ėshtė gjuha e natyrės qė thotė: edhe njėherė. Por, nė Tring, kėtė pranvere ne themi: si asnjėherė.
  Tring vjen me ndryshime nė...
 30. Imazhi i ri i programeve sportive nė Shqipėri – Kush ėshtė Mikaela Brokeri?

  http://www.tring.al/images2/fotogaleri/mikaela/Extra-Time-Banner4.jpg

  Sporti ka patur gjithmonė njė vend tė veēantė nė Tring ndaj pėr tė gjithė adhuruesit e tij
  nė ekranin e Tring vjen njė...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 70
Faqja 1 nga 3 1 2 3