kėrko:

Type: Posts; User: (enton); Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Shiten 2 bilardo italiane galiardo ne gjendje te mir te komp 100.000 Leke

  Shiten 2 bilardo italiane ne gjendje shum te mira te kompletuara me gurė dhe steka cmimi eshte per cope.571366571367

  U Shiten falemderit:

  Cel. : 0685439210 / 0682142807
 2. Tirane, shes karroce invalidi Shes karoce invalidi 8.000 Leke

  Karoce invalidi funksionale.

  Cel. : 0685439210
 3. Tirane, shes Samsung Galaxy s4 gt-I9505 4g lte 2g ram 16giga quad core 10.000 Leke

  Shitet samsun s4 pa asnje difekt + nje nexus lg ka nevoj per e karan e ka te thyer me te njejtat parmetra si s4 50 mij i vete ekrani se kam pyetur +nje power bank 3000 am te tera keto i jap per 100...
 4. Tirane, shes Smartphone 1samsung grand duos 1 iphon 4 1 nokia lumja 710 5.000 Leke

  Shes 3 celulare smart phon
  1 samsung grand duos me 2 karta 5000 lek te reja
  1 iphon 4 5000 lek te reja
  1 nokia lumja 710 4000 leke te reja

  Te interesuarit te me kontaktojne kur te duan....
 5. Tirane, shes Scooter Yamaha majestic 250cc Viti 1998

  Ngjyra.....: blu e erret
  KM..........: 31.000
  motori eshte ne gjendje te mir pune eshte pa letra i ka per komisjon per ti mar letrat duhen 200 mij lek une e shes kshu si eshte kush eshte i...
 6. Tirane, ofroj vend pune ndimse guzhinjere & pjatalarse

  Kerkohet ndimse guzhine edhe pjatalarse me eksperjenc pune te interesuarat Te na kontaktojne ne nr 0693441661 flm.
  Vende ndodhja denni chef komuna parisit mrapa big market.

  Cel. : 0693441661
 7. Tirane, ofrohet bojaxhi patinim izolim

  lyerje apartamentesh, patinim, izolim I brenda dhe jashtė. me eksperience disa vjecare.

  Cel. : 0696504322/ 0662450204
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 7