Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 217
Kėrkimi zgjati 0.09 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: IDEAL REAL ESTATE
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 28.05.2015, 08:23
PX: 0
lexuar: 53
Tirane, shes apartament ~60m2, kati 5ste, 980eur/m² (rruga Kavajes.)

Zona/Rruga : Kavajes.

Shitet

1+1
Sip me hipoteke 59.80m2
Kati 5ste dhe i fundit
Pa ashensor
Orientimi lindje perendim
E rikonstrukutar totalisht
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 28.05.2015, 08:22
PX: 0
lexuar: 28
Tirane, shes apartament 1+1 Kati 2, 72 m² 65.000 Euro (Frosina Plaku, Kompleksi Home Plan)

Rruga Frosina Plaku, Tirane

Zona/Rruga : Frosina Plaku, Kompleksi Home Plan

SHITET

1+1
Sip: 72m2 te perbashketa
Sip: 65m2 me certifikate pronesie
Apartamenti eshte i mobiluar me pajisje te reja.
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 26.05.2015, 19:19
PX: 0
lexuar: 96
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 105 m² 105.000 Euro (Zogu Zi,)

Zona/Rruga : Zogu Zi,

Shitet
2+1
Apartament cilesor dhe komod per banim.
Sip: 104.5 m2
Kati 7-te, pallat 14 katesh
Me dy ashensor
Orientimi jug
Soggiono + 2 dhoma gjumi+ Koridor + 2 tualete me...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 26.05.2015, 15:23
PX: 0
lexuar: 7
Tirane, shes apartament 2+1 Kati 11, 117 m² 95.000 Euro (Prapa Universitetit Europian)

Zona/Rruga : Prapa Universitetit Europian

Shitet

2+1
Sip 117m me hipoteke
Kati 11-te dhe i fundit.
Orientimi jug
Me punime cilesore
2tualete ku njera eshte me dritare
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 26.05.2015, 15:17
PX: 0
lexuar: 7
Tirane, shes apartament 2+1 Kati 4, 84 m² 60.000 Euro (Gjeli Vision.)

Zona/Rruga : Gjeli Vision.

Shitet

2+1
Sip: 84m2
Kati 4ert, pallat 6katesh.
Me ashensor
Me punime cilesore, dy dhoma te shtruara me parket
Orientimi lindje.
Rubrika: Objekte banimi - me qera 26.05.2015, 15:13
PX: 0
lexuar: 7
Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 9, 90 m² 30.000 Leke (Rruga Duresit, prapa ish ambasades Jugosllave.)

Zona/Rruga : Rruga Duresit, prapa ish ambasades Jugosllave.

Jepet me qira

1+1

E mobiluar, me kondicioner
Kati 9te
Cmimi : 30.000 lek muaj
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.05.2015, 14:11
PX: 0
lexuar: 39
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 120 m² 95.000 Euro (Viktor Eftemiu, prane Diplomat1)

Zona/Rruga : Viktor Eftemiu, prane Diplomat1

SHITET

2+1

Sip ne hipoteke 110m2 = 10m sip perbashketa
kati 3-te
Ndertim i vitit 1997.
Orientimi perendim
Rubrika: Objekte banimi - me qera 25.05.2015, 14:10
PX: 0
lexuar: 249
Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 2, 70 m² 250 Euro (Lulishtja ke Komuna e Parisit)

Zona/Rruga : Lulishtja ke Komuna e Parisit

1+1

70m2
soogiono +ambjent gatimi + dhome gjumi+2 koridore+ 1ballkon
+tualet i madh me vaske.
Me kondicioner.
E mobiluar me te gjitha orendite.
Ambjentet...
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 25.05.2015, 14:06
PX: 0
lexuar: 31
Tirane, shes dyqan 53 m² (Myslym Shyri) dhe 58m2 tek Gjimnazi Petro Nini Luarasi.

Zona/Rruga : Myslym Shyri

Shiten dyqane

Rruga: "Myslym Shyri"
Dyqan me sip: 53m2
Cmimi: 340.000eur
Qiraja mujore e dyqanit ~ 1200 eur
Rubrika: Objekte banimi - me qera 25.05.2015, 14:06
PX: 0
lexuar: 69
JEPET ME QERA apartament 2+1 Kati 7, 99 m² 30.000 Leke (Mine Peza, prane shkolles Hasan Vogli)

Zona/Rruga : Mine Peza, prane shkolles Hasan Vogli

Jepet me qira

2+1
Sip: 99m2
Kati 7-te, me tarace personale.
Me ashensor.
E mobiluar pjeserisht,
Nuk ka kondicioner, lavatrice.
Rubrika: Objekte banimi - me qera 25.05.2015, 14:06
PX: 0
lexuar: 200
JEPET ME QERA apartament 2+1 Kati 3, 160 m² 60.000 Leke (Myslym Shyri, prane tregut Cam.)

Zona/Rruga : Myslym Shyri, prane tregut Cam.

Jepet me qira
2+1

Shtepi me qira
sip: 160m2

Soggiorno+ ambjent gatimi + Koridor + 2tualete+2dhom gjumi + ambjent tip studio.
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.05.2015, 14:05
PX: 0
lexuar: 68
SHITET apartament 3+1+BLK Kati 3, 132 m², cmimi 700 Eur/m2, Perballe ish Uzina Enver

Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar ne gjendje shume mire,
I mobiluar, i organizuar ne ambientet e dites ku perfshihen korridori

Me 2tualete gjithsej+ guzhine +ambient ndenjeje
Ne ambientet e...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.05.2015, 14:04
PX: 0
lexuar: 476
SHITET APARTAMENT CILESOR 2+1+2BLK Kati 2, 106 m² 75.000eur (Rr. Bill Klinton, mbi qendren Kristal)

Zona/Rruga : Rr. Bill Klinton, mbi qendren Kristal

SHITET

2+1
Sip totale: 106m2, ku 91m2 me hipoteke. kati 2te, 2 tualete, ku njeri me dritare dhe tjetri me Kabine dushi cilesore, 2 balkone, me...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 25.05.2015, 14:03
PX: 0
lexuar: 66
JEPET ME QERA zyre Kati 5, 135 m² 850 Euro (Bllok, prane LSI-se)

Zona/Rruga : Bllok, prane LSI-se

3+1
Sip 135 m + 30m verande
2 tualete nje me dritare,
Kati peste,
Orientimi lindje, nga rruga kryesore.
Cmimi 850 eur/muaj

Id. Frml
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 25.05.2015, 13:55
PX: 0
lexuar: 47
JEPET ME QERA zyra me qira Kati 4, 65 m² 300 Euro (Vaso Pasha)

http://njoftime.com/attachment.php?attachmentid=271530&d=1430570768

Zona/Rruga : Vaso Pasha


Jepen zyra me qira

Per qera jane aktualisht 3 Ambjente te cilat mund te perdoren edhe se bashku:

- 1+1...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 25.05.2015, 13:54
PX: 0
lexuar: 49
JEPET ME QERA dyqan 60 m² 100.000 Leke (Prane njesise nr 5, Bllok.)

Zona/Rruga : Prane njesise nr 5, Bllok.

JEPET ME QIRA

Sip: 60m2
dyqani eshte pa orendi.
cmimi: 100.000 leke te reja/muaj
id: frml
Rubrika: Objekte banimi - me qera 25.05.2015, 13:54
PX: 0
lexuar: 120
Qira 3+1 Kati 8, 200 m² 500 Euro (Ne hyrje te Bllokut Vilave Selite.)

Zona/Rruga : Ne hyrje te Bllokut Vilave Selite.

JEPET ME QIRA

Sip: 200m2, kati 8 dhe i fundit, e mobiluar lux, pamje panoramike.
Cmimi: 500 eur/muaj.

id: blb
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.05.2015, 13:53
PX: 0
lexuar: 57
SHITET hyrje 1+1 Kati 4ert, 65 m², 2+1+ballkon 75m2, 1.100 Euro/m² (Vaso Pasha)

Zona/Rruga : Vaso Pasha

SHITEN

1+1
65 m2,
orientimi veri lindje.

1+1+ballkon
65 m2
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.05.2015, 13:51
PX: 0
lexuar: 216
Shitet hyrje + garazh, 3+1 Kati 3, 280 m² 230.000eur (Liqeni, prane kopshtit Zoologjik)

http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=196917&d=1398184049

Zona/Rruga : Liqeni, prane kopshtit Zoologjik, perballe Farit.

SHITET

3+1
Sip: 280 m2, (ku 128 m2 jane verande),
3 dhoma...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.05.2015, 13:50
PX: 0
lexuar: 141
Shitet 1+1, 60 m², Kati 9, jo i fundit, 48.000 eur (Kavajes, 100 Vitrinat, perballe Globe Center)

Zona/Rruga : Kavajes, 100 Vitrinat, perballe Globe Center

100 Vitrinat, Tirane
Shitet

1+1
Sip: 60m2, kati 9-te, jo i fundit, koridor+ dhome gjumi+dhome ndenje , kontrabufe, komplet e mobiluar, ...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 25.05.2015, 13:49
PX: 0
lexuar: 195
JEPET ME QERA 3+1+BLK Kati 5, 135 m² 800 Euro (Bllok, tek LSI-ja)

Zona/Rruga : Bllok, tek LSI-ja

3+1

Sip 135 m + 30m verande
E mobiluar, 2 tualete, nje tualet me dritare, kati 5ste.
Orientimi lindje
Cmimi 800eur/muaj

Id: frml
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.05.2015, 13:48
PX: 0
lexuar: 48
SHITET ap 1+1, 56m2, kati 4ert, 53.000 eur (Prane ish Shushica.)

Shitet 1+1
Prapa Shushices

56m2
Hyrje ekzistuese
Kati 4ert
Orientimi perendim
Cmimi 53.000 eur
Shtepia eshte e parikonstruktuar
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.05.2015, 13:48
PX: 0
lexuar: 45
SHITET ap 1+1+BLK Kati 2, 52 m² 52.000 Euro (te klinika Iraniane)

Zona/Rruga : te klinika Iraniane

Apartameni eshte i rikonstruktuar, me hapsira me drite ne cdo ambjent, orientimi perendim.
Tualeti me dritare.

Me hipoteke

Id. Bl
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.05.2015, 13:47
PX: 0
lexuar: 30
SHITET 1+1 ap +BLK Kati 7, 60 m² 45.000 Euro (Don Bosko, pallati Al Mak)

Zona/Rruga : Don Bosko, pallati Al Mak

Shitet

1+1
Sip 60m2 me hipoteke
Tualet me aspirim
Kat 7te dhe i fundit
Pa ashensor
Orientimi lindje perendim
Rubrika: Objekte banimi - me qera 25.05.2015, 13:46
PX: 0
lexuar: 37
JEPET ME QERA ap 2+1 Kati 5, 90 m² 400 Euro (Tek Shallvaret.)

Zona/Rruga : Tek Shallvaret.

Jepet me qira

2+1
Kati 5ste
Pa ashensor, por posti per venien e tij eshte ne shkalle.
Orientimi lindje
Lartesi 3.70m
Hyrja eshte e mobiluar.
Rubrika: Objekte banimi - me qera 25.05.2015, 13:45
PX: 0
lexuar: 50
Qira ap 2+1 Kati 3, 300 Euro (Myslym Shyri)

Zona/Rruga : Myslym Shyri

Jepet me qira


2+1
Hyrja eshte e mobiluar lux ne cdo ambjent.
Kati 3te, me ashensor.

E preferuar vetem per te huaj.
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.05.2015, 13:27
PX: 0
lexuar: 42
Shitet ap 1+1+BLK 42 m² 45.000 Euro (Mihal Grameno, mbi shkollen e Baletit)

Zona/Rruga : Mihal Grameno, mbi shkollen e Baletit

1+1+BLK
Sip: 42 m²
Orientimi veri perendim.
Me hipoteke
Cmimi: 45.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes, prane shkolles...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.05.2015, 13:24
PX: 0
lexuar: 20
Tirane, shitet hyrje cilesore 1+1 Kati 3, 64 m² 66.000 Euro (Rruga Kavajes, tek Globe Center, fundi pallateve)

Zona/Rruga : Rruga Kavajes, tek Globe Center, fundi pallateve

Shitet
1+1

Sip 63,8m2
Totale me sip perbashketa 68m
Kati 3te
Orientimi veri,
Me ashensor,
Rubrika: Objekte biznesi - pėr shitje 25.05.2015, 13:23
PX: 0
lexuar: 14
Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 132 m² 200.000 Euro (Diplomat 2, prane Kastratit)

Zona/Rruga : Diplomat 2, prane Kastratit.
Shitet

Sip 132m2
Kati 2te
Cmimi: 200.000 eur

Id. Frml-108
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 19.05.2015, 19:45
PX: 0
lexuar: 615
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 103 m² 125.000 Euro (Margarita Tutulani, ne hyrje te kompleksit Dinamo.)

Zona/Rruga : Margarita Tutulani, ne hyrje te kompleksit Dinamo.

2+1

Sip bruto: 103.5m2
Sip shkalle ashensor: 9.16m2
Kati 5te, me 2ashensor.
Orientimi veri lindje
Soggiorno+ dy...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 19.05.2015, 19:23
PX: 0
lexuar: 91
JEPET ME QERA magazine 630 m² (Liqeni thate)

Zona/Rruga : Liqeni thate

JEPET ME QIRA

Sip: 630m2, sip truallit e rrethuar 745m2.
lartesia ballore 8,30m, kulmi 9,30m, me trefazor.
Pozicioni ku ndodhet objekti eshte rreth 500m nga rruga...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 19.05.2015, 19:21
PX: 0
lexuar: 83
SHITET apartament 2+1 Kati 2, 85 m², 93.500 eur, (Prapa Ministrise se Shendetesise)

Zona/Rruga : Prapa Ministrise se Shendetesise

Shitet

2+1

Sip 85m2
Kati 2te, Hyrje cilesore.
2tualete me dritare,
Me hipoteke
Rubrika: Truall 19.05.2015, 19:21
PX: 0
lexuar: 155
JEPET ME QERA toke 4.365 m² 1.000 Euro (Autostrada Tirane Durres, Marikaj, buze rruge.)

Zona/Rruga : Autostrada Tirane Durres, Marikaj, buze rruge.

Jepet truall me qira

Sip: 4.365m2 me hipoteke.
Sip tokes eshte e rrethuar dhe e pershtatshme
per MAGAZINA, KARBURANTE; PER PARKIM...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 19.05.2015, 19:16
PX: 0
lexuar: 45
SHITET apartament 3+1+BLK 125 m² 182.000 Euro (Prapa postes nr 8.)

Zona/Rruga : Prapa postes nr 8.

Shitet 3+1

Pallat dhe hyrje cilesore.

Sip: 125m2
Kati 3
Orientimi Jug perendim, me oxhak funksional.
Me balkon, koridor, 1 tualet
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 19.05.2015, 19:14
PX: 0
lexuar: 103
SHITET apartament 1+1+BLK Kati 8, 69 m² 82.000 Euro (Him Kolli)

Zona/Rruga : Him Kolli

1+1
Sip: 69m me hipoteke.
Kati 8 dhe i fundit, me 2 ashensor,
Apartamenti eshte i rikonstruktuar, me parket, me instalime te gatshem per panele diellore, e gjithe hyrja me...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 19.05.2015, 19:14
PX: 0
lexuar: 50
SHITET apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 111 m² 85.000 Euro (rruga e kavajes,qendra globe)

Zona/Rruga : rruga e kavajes,qendra globe

pallati eshte te qendra tregtare globe ne rrugen e kavajes,zone e qete me infrastrukture shume te mire,apartamenit eshte i organizuar mire dhe me fushe...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 19.05.2015, 19:12
PX: 0
lexuar: 66
SHITET ap 3+1+BLK Kati 11, 200 m² 160.000 Euro (Ne hyrje te rr. Komuna e Parisit)

Zona/Rruga : Ne hyrje te rr. Komuna e Parisit

Apartamenti ndodhet ne katin e 11 qe eshte i fundit, i organizuar ne 3 dhoma gjumi 2tualete, ne 130 m2 dhe ka 70 m2 verande, orientimi lindje perendim...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 19.05.2015, 19:11
PX: 0
lexuar: 172
Shitet apartament(penthouse)dhome ndenjie+1kuzhine+2dhoma gjumi+2studio pune,Kati 9, 200.000 eur, Rr. Myslym Shyri.

Zona/Rruga : Myslym Shyri.

Apartament (penthouse)
140m2 sip banimi +70m2 verande perreth tij
me 1 dhome ndenjie +1 kuzhine+2 dhoma gjumi+ 2 studio pune+2 banjo.
Murret e jashtme jane dopio mur me...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 19.05.2015, 19:10
PX: 0
lexuar: 114
JEPET ME QERA Vile 200 m² 600 Euro (Blloku i Vilave Selite)

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t34.0-12/11156941_812946958758810_268155909_n.jpg?oh=36c051e00761970811fc762ed333e8a8&oe=55378AE0&__gda__=1429678333_9a97d3388e85395b8111f0b3e6...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 19.05.2015, 19:10
PX: 0
lexuar: 17
SHITET apartament 2+1+A+BLK Kati 12, 118 m² 1.450 Euro/m² (Brigada e 8, ne Bllok)

Zona/Rruga : brigada e 8,ne bllok

Pallati eshte cilsor, me nje organizim shume te mire
Sip:118 m2 neto pa perfshire siperfaqet dhe ambientet e perbashketa.
Orientimi jug perndim
Me hipoteke.
Cmimi...
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 217

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2015, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"