Njoftime.com
Zurück   Njoftime.com > ..ose kerko ne te gjitha rubrikat
Home Kontakti/rreth nesh Marketing Regjistrohu Publiko/pyetje-pergjigje Kalendari Adresari
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 1933
Kėrkimi zgjati 0.39 Sekonda.
kėrko: Njoftimet e: TIRANA REAL ESTATE
Rubrika: Objekte banimi - me qera 25.10.2014, 18:06
PX: 0
lexuar: 1,007
Tirane, japim me Qera Vile 3 kat, 375 m² 1.500 Euro (Bllokun e Vilave Selite.)

Zona/Rruga : Bllokun e Vilave Selite.

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Bllokun e Vilave Selite. Vile me bordum, me siperfaqe 125m2/kat dhe oborr me siperfaqe 280m2, eshte e shtruar ne pllake dhe...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.10.2014, 17:59
PX: 0
lexuar: 168
Tirane, shesim apartament 2+1 84 m² 120.000 Euro (Rr. Perlat Rexhepi.)

Zona/Rruga : Rr. Perlat Rexhepi.

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Perlat Rexhepi. Apartament 2+1+2WC+2Bll, me siperfaqe 84m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. ...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.10.2014, 17:57
PX: 0
lexuar: 841
Tirane, shesim apartament 2+1+BLK Kati 2, 134 m² 950 Euro/m² (Rr. Faik Konica.)

Zona/Rruga : Rr. Faik Konica.

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Faik Konica. Apartament 2+1+2wc+2bll, me siperfaqe 134m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri....
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.10.2014, 17:55
PX: 0
lexuar: 191
Tirane, shesim apartament 3+1 119 m² 150.000 Euro (Rr. Sulejman Delvina, prane Shkolles Vasil Shanto.)

Zona/Rruga : Rr. Sulejman Delvina, prane Shkolles Vasil Shanto.

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Sulejman Delvina, prane Shkolles Vasil Shanto. Apartament 3+1+2WC+2Bll, me siperfaqe 119m2, I...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.10.2014, 17:53
PX: 0
lexuar: 60
Tirane, Shesim Apartament 1+1, 49 m² 1.500 Euro/m² (Rr. Perlat Rexhepi, zona Bllok.)

Zona/Rruga : Rr. Perlat Rexhepi, zona Bllok.

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Perlat Rexhepi, zona Bllok. Apartament 1+1+1WC me siperfaqe 49m2 i shtruar me pllake ndodhet ne nje pallati te ri....
Rubrika: Objekte banimi - me qera 25.10.2014, 17:53
PX: 0
lexuar: 1,769
Tirane, Japim me Qera Vile 3 kat, 300 m², 600 Euro (Rr. Elbasanit, prane Princ Park)

[B][FONT=Georgia][SIZE=3]Zona/Rruga : Rr. Elbasanit, prane Princ Park ..

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Elbasanit. Vile 3 kat me nje siperfaqe 300m2, i shtruar me pllake ndodhet ne zone...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.10.2014, 17:51
PX: 0
lexuar: 221
Tirane, shesim apartament 1+1 72 m² 43.000 Euro (Rr. Sotir Caci, prane Freskut .)

Zona/Rruga : Rr. Sotir Caci, prane Freskut .

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Sotir Caci, prane Freskut. Apartament 1+1+1WC+1Bll, me siperfaqe 72m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.10.2014, 17:49
PX: 0
lexuar: 58
Tirane, Shesim Apartament 1+1, Kati 3, 68 m² 900 Euro/m² (Rr. Elbasanit, prane shkolles 1 Maji.)

Zona/Rruga : Rr. Elbasanit, prane shkolles 1 Maji.

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Elbasanit, prane shkolles 1 Maji. Apartament 1+1+1WC+2Blk me siperfaqe 68m2 i shtruar me pllake ndodhet ne nje...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.10.2014, 17:46
PX: 0
lexuar: 120
Tirane, shesim apartament 1+1 50.000 m² 50.000 Euro (Rr Kodra Diellit, prane Kopshtit Botanik.)

Zona/Rruga : Rr Kodra Diellit.

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr Kodra Diellit. Apartament 1+1+1WC+1 Bll, me siperfaqe 60m2, eshte I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.10.2014, 17:44
PX: 0
lexuar: 100
Tirane, Shesim Apartament 2+1, 110 m² 1.500 Euro/m² (Rr. Nikolla Tupe, zona Bllok.)

Zona/Rruga : Rr. Nikolla Tupe, zona Bllok.

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Nikolla Tupe, zona Bllok. Apartament 2+1+2WC+1Bll, me siperfaqe 110m2, ndodhet ne nje pallati te ri. Apartamenti eshte...
Rubrika: Objekte biznesi - me qera 25.10.2014, 17:43
PX: 0
lexuar: 765
Tirane, Japim me Qera Ambjent Biznesi 5 kat, 750 m² , 3.700 Euro (Rr. Budi.)

Zona/Rruga : Rr. Budi.

Tirane, Japim me Qira Objekt Biznesi ne Rr. Budi. Objekt 5 kat me siperfaqe 150m2/kat, eshte i shtruar ne pllake, cdo kat eshte i organizuar me shkalle te brendshme, ka 4...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.10.2014, 17:41
PX: 0
lexuar: 90
Tirane, shes apartament Kati 4, 78 m² 1.900 Euro/m² (Bulevardin Bajram Curri.)

Zona/Rruga : Bulevardin Bajram Curri.

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Bulevardin Bajram Curri. Apartament 2+1+1WC+2Bll, me siperfaqe 78m2, ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati ekzistues,...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 25.10.2014, 17:38
PX: 0
lexuar: 324
Tirane, japim me qera apartament 3+1 155 m² 500 Euro (Rr. Kodra e Diellit.)

Zona/Rruga : Rr. Kodra e Diellit.

Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Kodra e Diellit. Apartament 3+1+2WC+2Bll, me siperfaqe 155m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 25.10.2014, 17:36
PX: 0
lexuar: 1,560
Tirane, Japim me Qera Apartament 60 m² 500 Euro/apartament (Rr. Barrikadave, prane Kinema 17-Nentorit.)

Zona/Rruga : Rr. e Barikadave, Gjimnazi Sami Frasheri.

Tirane, Japim me Qira 2 Apartamente 1+1 ne Rr. Barrikadave, prane Kinema 17-Nentorit. Apartamente 1+1+1WC+Verande, me siperfaqe 60m2, ndodhen...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 25.10.2014, 17:34
PX: 0
lexuar: 1,624
Tirane, japim me qera apartament 3+1 dublex,180 m², 1.000 Euro (Kodra Diellit)

Zona/Rruga: Rezidenca Kodra Diellit.

Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 Dublex prane Rezidences Kodra e Diellit. Apartament 3+1+dhome gatimi +garderobe+2Wc+2Blk me siperfaqe banimi 180m2, i...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 25.10.2014, 17:31
PX: 0
lexuar: 517
Tirane, Japim me Qera Apartament, 3+1, 160 m² 500 (Ymer kurti, prane Bllokut)

Zona/Rruga : Ymer kurti, prane Bllokut

Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Ymer Kurti, prane Sheshit Willson. Apartament 3+1+2WC+Blk, me siperfaqe 160m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.10.2014, 17:28
PX: 0
lexuar: 1,249
Tirane, Shesim Apartament 3+1+BLK Kati 4, 145 m² 136.000 Euro (Rr. Muhamet Gjollesha.)

Zona/Rruga : Rr. Muhamet Gjollesha.

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Muhamet Gjollesha. Apartament 3+1+2WC+1Blk, me siperfaqe 145 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 4-te te nje...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 25.10.2014, 17:27
PX: 0
lexuar: 804
Tirane, Japim me Qera Vile 3 kat, 275 m² 1.500 Euro (Rr. Xhorxh W Bush.)

Zona/Rruga : Rr. Xhorxh W Bush.

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Xhorxh W Bush. Vile 3 kat me siperfaqe 275m2 dhe 100m2 oborr, organizohet me shkalle te brendshme, eshte e shtruar ne pllake...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.10.2014, 17:26
PX: 0
lexuar: 1,102
Tirane, Shesim Apartament 3+1+BLK 124 m² 900 Euro/m² (Rr. Arkitekt Sinani.)

Zona/Rruga : Rr. Arkitekt Sinani.

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Arkitekt Sinani. Apartament 3+1+2WC+1Blk, me siperfaqe 124m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.10.2014, 17:22
PX: 0
lexuar: 72
Tirane, Shesim Apartament 1+1, Kati 2, 65 m² 920 Euro/m² (Rr. Sulejman Delvina, prane Hotel Dipllomat.)

Zona/Rruga : Rr. Sulejman Delvina, prane Hotel Dipllomat.

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Sulejman Delvina, prane Hotel Dipllomat. Apartament 1+1+1WC+1Blk me siperfaqe 65m2 i shtruar me pllake...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 25.10.2014, 17:20
PX: 0
lexuar: 677
Tirane, Japim me Qera Vile 3 kat, 250 m², 800 Euro (Rr. Fuat Toptani.)

Zona/Rruga : Rr. Fuat Toptani.

Tirane, Japim me qira Vile 3 kat ne Rr. Fuat Toptani. Vile me siperfaqe 250m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket, organizohet me shkalle te brendshme. Kati I ka...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.10.2014, 17:18
PX: 0
lexuar: 142
Tirane, shesim apartament 1+1+A+BLK, Kati 5, 77 m² 520 Euro/m² (Rr. Sotir Caci, Komuna Dajt, prane Restorant Fresk)

Zona/Rruga : Rr. Sotir Caci, Komuna Dajt, prane Restorant Fresk

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Sotir Caci, Komuna Dajt, prane Restorant Fresku. Apartament 1+1+1 WC+1Bll, me siperfaqe 77m2, I...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.10.2014, 17:13
PX: 0
lexuar: 1,089
Tirane, shesim apartament 2+1+BLK 115 m² 165.000 Euro (Rr. Bogdaneve.)

Zona/Rruga : Rr. Bogdaneve.

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Bogdaneve. Apartament 2+1+2wc+bll, me siperfaqe 115m2, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne nje pallat te ri. Apartamenti shitet...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.10.2014, 17:11
PX: 0
lexuar: 964
Tirane, shesim apartament 2+1+BLK 91 m² 1.200 Euro/m² (Rr. Margarita Tutulani.)

Zona/Rruga : Rr. Margarita Tutulani.

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Margarita Tutulani. Apartament 2+1+2wc+2bll, me siperfaqe 91m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 25.10.2014, 17:10
PX: 0
lexuar: 659
Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat, 220 m² 1700 Euro (Autostraden Tirane- Durres, km 1.)

Zona/Rruga : Autostraden Tirane- Durres, km 1.

Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat ne Autostraden Tirane- Durres, km 1. Vile 2 kat me siperfaqe 220m2 dhe oborr me siperfaqe 800m2,eshte e shtruar ne...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.10.2014, 17:09
PX: 0
lexuar: 230
Tirane, shes apartament 3+1 89 m² 1.300 Euro/m² (Rr. Mine Peza.)

Zona/Rruga : Rr. Mine Peza.

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Mine Peza. Apartament 3+1+1WC+2Blk, me siperfaqe 89 m2, I shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te nje pallati ekzistues....
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.10.2014, 17:06
PX: 0
lexuar: 290
Tirane, shesim apartament 3+1 181 m² 160.000 Euro (Rr. Irfan Tomini)

Zona/Rruga : Rr. Irfan Tomini

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Irfan Tomini. Apartament 3+1+2WC+3Blk+1 depo, me siperfaqe 181m2, I shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 4-te nje pallati te ri....
Rubrika: Objekte banimi - me qera 25.10.2014, 17:04
PX: 0
lexuar: 363
Tirane, Japim me Qira Vile 2 Kat, 230 m², 800 Euro (Rr. Budi, Qytet Studenti.)

Zona/Rruga : Rr. Budi, Qytet Studenti.

Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat ne Rr. Budi, prane Qytetit Studenti. Vile 2 kat me siperfaqe 230m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket, organizohet me...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 25.10.2014, 17:04
PX: 0
lexuar: 109
Tirane, japim me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 3, 160 m² 800 Euro (Rr. Elbasanit, prane Parkut te Tiranes.)

Zona/Rruga : Rr. Elbasanit, prane Parkut te Tiranes.

Tirane, Japim me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Elbasanit, prane Parkut te Tiranes. Apartament 3+1+1 Dhome Gatimi+2WC+verande, me siperfaqe 160m2,...
Rubrika: Objekte banimi - me qera 25.10.2014, 17:02
PX: 0
lexuar: 2,961
Tirane, japim me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 140 m² 700 (Blv.Gjergj Fishta, ish-Ekspozita)

Zona/Rruga : Blv.Gjergj Fishta, ish-Ekspozita ..

Tirane, japim me qira apartament 2+1 prane Gjykates, Blv. Gjergj Fishta. Apartament 2+1+1 guzhine gatimi+2 wc+ Blk, me siperfaqe 140 m2, ndodhet ne...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.10.2014, 16:59
PX: 0
lexuar: 152
Pogradec, shesim apartament 3+1, 215 m², 155.000 Dollare (Bulevardi 10 Deshmoret.)

Zona/Rruga : Bulevardi 10 Deshmoret.

Pogradec, shesim Apartament 3+1 ne Bulevardin 10 Deshmoret. Apartament 3+1+2WC+1 verande, me siperfaqe totale 215 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.10.2014, 16:59
PX: 0
lexuar: 1,688
Sarande, shesim apartament 1+1+BLK Kati 2, 85 m² 65.000 Euro (Shetitorja Sarande)

Zona/Rruga: Sarande tek shetitorja ..

Sarande, shesim apartament 1+1 tek Shetitorja Sarande.
Apartamenti 1+1+1Wc+1Bll me siperfaqe 85m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti ka...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.10.2014, 16:59
PX: 0
lexuar: 812
Tirane, shesim apartament 2+1+BLK Kati 3, 111 m² 1.200 Euro/m² (Bulevardin Gjergj Fishta.)

Zona/Rruga : Bulevardin Gjergj Fishta.

Tirane, shesim Apartament 2+1 ne Bulevardin Gjergj Fishta. Apartament 2+1+2 wc+bll, me siperfaqe 111 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 3-te te...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.10.2014, 16:59
PX: 0
lexuar: 3,128
Tirane, shesim apartament 1+1+BLK Kati 6, 73 m² 75.000 Euro (Rr.Muhamet Gjollesha)

Zona/Rruga : Rr. Muhamet Gjollesha, prane Rr. Myslym Shyri ..

Tirane, shesim apartament 1+1 ne Rr. Muhamet Gjollesha, prane Rr. Myslym Shyri.
Apartament 1+1 me siperfaqe 73 m2, ndodhet ne katin e ...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.10.2014, 16:59
PX: 0
lexuar: 1,071
Tirane, shesim apartament 650 Euro/m² (Selite)

Zona/Rruga : Selite ..

Tirane, shesim Apartamente 1+1, 2+1, 3+1 ne Selite. Apartamente 1+1 me siperfaqe 52-69 m2, Apartamente 2+1 me siperfaqe 86-95 m2, Apartament 3+1 me siperfaqe 97 m2, ekziston...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.10.2014, 16:59
PX: 0
lexuar: 587
Tirane, shesim apartament 2+1+BLK, 80 m², 65.000 Euro (Rr. Medar Shtylla.)

Zona/Rruga : Rr. Medar Shtylla.

Tirane, shesim Apartament 2+1 ne Rr. Medar Shtylla, prane kopshtit Botanik. Apartemant 2+1+1WC+1Bll, me siperfaqe 80 m2, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.10.2014, 16:59
PX: 0
lexuar: 1,606
Tirane, shesim Vile 150 m² 70.000 Euro (Sauk , prane Pallatit te Brigadave)

Zona/Rruga : Sauk , prane Pallatit te Brigadave ..

Tirane, Shesim Objekt dhe Truall ne Sauk. Truall me siperfaqe 330 m2, dhe objekt I pa perfunduar me siperfaqe totale 160 m2 ndodhet 30 m larg...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.10.2014, 16:59
PX: 0
lexuar: 1,163
Tirane, shesim apartament 106 m² 1.250 Euro/m² (Rr. Barrikada prane sheshit Skenderbej)

Zona/Rruga : Rr. Barrikada, prane sheshit Skenderbej ..

Tirane, shesim apartament 2+1 ne Rr. Barrikada, prane sheshit Skenderbej.
Apartament 2+1+2Wc+Bll+Depo me siperfaqe totale 106 m2 i shtruar me...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.10.2014, 16:59
PX: 0
lexuar: 1,444
Tirane, sheim Vile 160 m² 800.000 Euro (Rr. Irfan Tomini)

Zona/Rruga : Rr. Irfan Tomini ..

Tirane, shesim Vile 3kat ne Rr. Irfan Tomini, Blloku i vilave Selite.
Vile 3 kat me siperfaqe ndertimi 160 m2 per cdo kat.
-Kati i 1-re eshte ambient tregtar i...
Rubrika: Objekte banimi - pėr shitje 25.10.2014, 16:59
PX: 0
lexuar: 316
Vlore, shesim garsonier 50-68 m², 850 Euro/m² (prane Ujit te Ftohte)

Zona/Rruga : Uji i Ftohte

Vlore, shesim Garsoniere prane Ujit e Ftohte. Garsoniere me siperfaqe 50-68 m2, te shtruar ne pllake, ndodhen ne nje pallat te ri, me mundesi zgjedhje kati, post parkimi me...
Trego rezultatin 1 deri 40 nga 1933

 
Shko tek

Powered by: vB V. 3.6.4 (German technology)
Copyright ©2000 - 2014, J. E. Ltd.
Mbėshtetur nga: Shoqata "Miqėsia"