kėrko:

Type: Posts; User: RATECH shpk; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune WEB DESIGNER

  RATECH shpk ėshtė njė kompani qė ofron njė gamė tė gjerė shėrbimesh nė fushėn e sistemeve tė sigurisė dhe telekomunikacionit.
  RATECH shpk kėrkon WEB DESIGNER qė tė plotėsojė kriteret e mėposhtme:
  ...
 2. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier IT

  RATECH shpk ėshtė njė kompani qė ofron njė gamė tė gjerė shėrbimesh nė fushėn e sistemeve tė sigurisė dhe telekomunikacionit shpall pozicionin vakant pėr “Inxhinier IT”.


  Tė interesuarit duhet tė...
 3. Tirane, ofroj vend pune Recepsion

  Ratech shpk shpall njė vend vakant nė pozicionin e punės: Recepsioniste.Aftėsitė e kėrkuara pėr recepsionist/e:

  • Tė ketė pėrfunduar arsimin e lartė (preferohet profili Juridik ose Shkenca...
 4. Tirane, ofroj vend pune Specialist i Mediave Sociale

  Specialist i Mediave Sociale
  ➡ FUNKSIONET BAZĖ DHE QĖLLIMI I PĖRGJEGJĖSIVE:
  Menaxhimi mediave sociale.
  Konceptimi, menaxhimi dhe implementimi i fushatave marketing ne rrjetet sociale.

  ✔...
 5. Tirane, ofroj vend pune Recepsionist/e

  RATECH shpall nje vend vakant nė pozicionet e punės: Recepsion.

  Aftėsitė e kėrkuara pėr recepsionist/e:


  Tė ketė pėrfunduar arsimin e lartė (preferohet profili Juridik ose Shkenca Sociale )
  ...
 6. Tirane, ofroj vend pune Financiere

  RATECH shpall nje vend vakant nė pozicionet e punės: Financiere

  Aftėsitė e kėrkuara pėr financier/e:  Tė ketė pėrfunduar arsimin e lartė nė Fakultetin Ekonomik, dega Financė.
  Tė njohė...
 7. Tirane, kerkohet Agjent/e Shitjesh

  RATECH sh.p.k. kėrkon dy agjent/e shitje terreni tė aftė nė shėrbimin e klientelės.

  Aftėsitė dhe Kualifikimet:


  Arritja e targetit tė vendosur nga menaxheri
  Menaxhim i mirė kohe dhe terreni...
 8. Tirane, ofroj vend pune Jurist/Juriste

  RATECH ėshtė nė kėrkim tė njė Jurist/Juriste me eksperiencė pėr ndjekjen dhe menaxhimin e proēedurave tė tenderimit. Aplikuesit duhet tė jenė tė motivuar, tė komunikueshėm, tė kenė aftėsi tė mira...
 9. Tirane, ofroj vend pune vend praktike Inxhinier Elektrik, Inxhinier IT, Dizajner Grafik

  Rritja profesionale nuk ėshtė thjesht njė mundėsi nė RATECH
  Jemi nė kėrkim tė njė stafi tė rinjsh plot energji dhe pozitivitet.
  Nėse je i sapo diplomuar dhe ke dėshirė tė punėsohesh nė njė kompani...
 10. Tirane, ofroj vend pune Agjente

  RATECH sh.p.k. kėrkon dy agjent/e terreni tė aftė nė shėrbimin e klientelės.
  Aftėsitė dhe Kualifikimet:


  Arritja e targetit tė vendosur nga menaxheri
  Menaxhim i mirė kohe dhe terreni
  ...
 11. Tirane, ofroj vend pune Specialist

  RATECH shpall vendin vakant “Specialist IT”.Detyrat e pozicionit:a. Kontrollon operimin e sistemeve informatike dhe proēesin e shkėmbimit elektronik tė tė dhėnave.b. Permireson duke rritur...
 12. Tirane, ofroj vend pune Asistente e Mediave Sociale

  Nėse je kreative dhe energjike duhet tė bashkohesh me skuadrėn RATECH.
  Departamenti i marketingut shpall vendin vakant pėr Asistente tė Mediave Sociale.

  Detyrat e pozicionit:


  Pregatitja e...
Trego rezultatin 1 deri 12 nga 12