kėrko:

Type: Posts; User: nandi09; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Pesha shtange 250 leke kg.

  Shiten pesha shtange dhe girash 2.5 kg, 5kg.
  250 leke Kg.


  Cel. : 0683333635
 2. Tirane, shitet stol shtange me pajisje 30000 leke

  Shiten stol shume funksional
  Boshti shtanges 1m e 80 cm i gjate.
  Peshat 20 kg 8x2.5 kg.
  Nje pale doreza stervitje,

  Cmimi 30000 leke.

  Cel. : 0683333635
 3. Tirane, shes Gira 4500 Leke

  Shiten dy gira te paperdorura .Mundesi shtimi peshash sipas deshires pasi jane te cmontueshme.4500 leke
  Cel. : 0683333635  #Gym #Fitness #Training #Running #Workout #Fit #Sport #BodyBuilding...
 4. Tirane, shes bosht shtange

  Shitet bosht shtange 1 meter e 80 cm i gjate.
  6000 leke


  Cel. : 0683333635
  #Gym #Fitness #Training #Running #Workout #Fit #Sport #BodyBuilding #Health #Running #Crossfit #GymLife...
 5. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 6, 65 m², 25000 Leke (Tek Astiri) I Mobiluar

  Tek unaza e re prane bar Soho afer stacionit autobuzit jepet me qera apartament 1+1 siperfaqe 65 metra, I Mobiluar,
  kati 6 me ashensor.
  Jo agjensite.
  Cmimi 25000 Leke

  Cel. : 0683333635
 6. Shitet Apartament 2+1 me hipoteke buze unaze.

  Okazion, Me HIPOTEKE ,Buze unazes re, perballe karburant Kastratit, shitet super apartament ME DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR
  2+1 siperfaqe 134.26 metra,
  me dy banjo me dritare me ajrosje...
 7. Tirane, Apartment for rent 1+1+BLK 6-th floor, 65m² 200 Euro (Teodor Keko Street)

  Near theTeodor Keko street "Unaza e re" is available an apartment 1+1 for rent,65 meter square,The Apartment is totally furnished ,6-th floor, with elevator.

  It is located very close with two...
 8. Tirane, shes gira per femije

  Shiten gira per femra dhe femije :
  2x1kg - 800 leke /. 2x2kg - 1600 leke /. 2x3kg - 2400 leke /. 2x4kg - 3200 leke /. 2x 5kg-4000 leke /. 2x6kg - 4800 leke.  Cel. : 0683333635
 9. Tirane, shes gira per femije dhe femra

  Shiten sete girash (Dy gira).Per Femra dhe femije :
  2x1kg - 800 leke /. 2x2kg - 1600 leke /. 2x3kg - 2400 leke /. 2x4kg - 3200 leke /. 2x 5kg-4000 leke /. 2x6kg - 4800 leke.
  Cel. :...
 10. Tirane, Shitet shtange e vogel

  Shitet shtange e vogel 40-45 kg ku mund te sterviten muskujt e gjoksit,bicepsi,tricepsi,supet,trapezoidet,shpina dhe kembet.

  5000 leke.

  Cel. : 0683333635
 11. Tirane, Shes toke 600 m² 25.000 Euro (Rruga e Arbrit)

  Zona/Rruga : Rruga e Arbrit

  Ne shtish tufine shitet toke sip 600 metra
  Ndodhet fare prane rruges se Arbrit dhe 8 kilometra nga qendra e Tiranes

  Cmimi 25.000€

  Cel. : 0683333635
 12. Kerkoj te blej garazh tek unaza e re afer dy rotondove, karburant kastrati

  Kerkoj te blej Garazh tek unaza e re ,qe ndodhet afer dy rotondove,karburant kastrati ,Eco market,Jatata market.
  Diskutohen edhe zona ne afersi.

  Cel : 0683333635
 13. Blej Apartamente ne Tirane

  Blej apartamente ne Tirane me pagese direkt kesh me cmim max 40.000 €

  Preferohet zona unazes se re,yzberishtit, pallatit me shigjeta,laprakes,dhe fusha e aviacionit.
  Diskutojme dhe variante...
 14. Tirane, shes Llastik per ushtrime gjimnastikore 1.000 Leke

  Shiten llastiqe per ushtrime te ndryshme gjimnastikore stervitje.

  Vijne ne paketime te ndryshme.
  1 cope = 1000 leke.
  4 cope nje pako 2500 leke.
  Cel. : 0683333635
 15. Njoftimi: Shitet shafran

  nga nandi09

  Shitet shafran

  Shitet shafran i Iranit cilesi e pare

  Dobitė shėndetėsore tė Shafranit,


  Luan rol tė rėndėsishėm pėr forcimin e kujtesės dhe kurimin e sėmundjeve autoimune.


  Pėrdoret pėr kurimin e disa...
 16. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 135 m² 40.000 Leke (Teodor Keko)

  Zona/Rruga : Teodor Keko

  Buze unazes se re tek dy rotondot jepet me qera ap 2+1 siperfaqe 135 metra kati 5 me ashensor me dy banjo me dritare, ballkon te madh vetem me kundrabufe ,bosh,ose dhe e...
 17. Tirane, shes dyqan 20 m² 15.000 Euro (Unaza e re prane Viles L)

  Tek unaza e re prane viles L shitet ose jepet me qera dyqan 20 metra katror.
  I pershtatshem per zyre, laborator,klinike dentare,berber,rrobaqepesi,parukeri,kepucar,servise te ndryshme,etj.

  Shitet...
Trego rezultatin 1 deri 17 nga 17