970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: HYSENBELLIU GROUP HR; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 2 1 2

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Durres, ofroj vend pune Inxhinier hidroteknik

  Kompania “Erjoni” sh.p.k kėrkon tė punėsojė pėr : Inxhinier Hidroteknik pranė ‘Prestige Resort”, (Ish Mak –Albania) Mali i Robit ,Golem.

  VEND I LIRĖ PUNE PĖR INXHINIER HIDROTEKNIK

  ...
 2. Durres, ofroj vend pune Menaxher i Pergjithshem Resorti

  "Prestige Resort” shpk kėrkon tė punėsojė : MENAXHER TĖ PĖRGJITHSHĖM RESORTI

  Detyrat dhe pėrgjegjėsitė e kėtij pozicioni:  Menaxheri i pėrgjithshėm i Resortit duhet tė ketė eksperiencė...
 3. Tirane, ofroj vend pune MAGAZINIER

  Prestige Restaurant, Tiranė kėrkon tė punėsojė individė energjikė, tė motivuar, me potencial dhe integritet tė lartė

  VEND I LIRĖ PUNE: MAGAZINIER

  Kushtet,...
 4. Tirane, ofroj vend pune Specialist/e prokurimesh

  HYSENBELLIU GROUP kėrkon tė punėsojė individė energjikė, tė motivuar, me potencial dhe integritet tė lartė.  Kėrkon tė punėsojė Specialist/e Prokurimesh  Kėrkesat pėr pozicionin e...
 5. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Ndertimi

  Kompania “Erjoni” sh.p.k, nė Tiranė kėrkon tė punėsojė : Inxhinier Zbatimi

  VEND I LIRĖ PUNE PĖR INXHINIER ZBATIMI


  DETYRAT DHE PĖRGJEGJĖSITĖ:


  • Hartimin dhe ndjekjen e grafikut tė...
 6. Durres, ofroj vend pune Inxhinier Zbatimi

  Kompania “Erjoni” sh.p.k kėrkon tė punėsojė : Inxhinier Zbatimi pranė ‘Prestige Resort”, (Ish Mak –Albania) Mali i Robit ,Golem.

  VEND I LIRĖ PUNE PĖR INXHINIER ZBATIMI


  DETYRAT DHE...
 7. Prestige Resort, ofroj vend pune Shef/e Recepsioni:

  "Prestige Resort", prane Malit te Robit, Golem kėrkon tė punėsojė individė energjikė, tė motivuar, me potencial e integritet tė lartė.

  Punėsojmė Shef/e Recepsioni :

  Kerkesat/aftesite:

  · ...
 8. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier/e -Preventivues/Kostoist

  “Erjoni” sh.p.k kėrkon tė punėsojė individė energjikė, tė motivuar, me potencial dhe integritet tė lartė


  Vend i hapur pune pėr Inxhinier/ e Preventivues/Kostoist

  Detyrat:

  · ...
 9. Ofroj vend pune Financiere

  Hysenbelliu Group ,kėrkon tė punėsojė individė energjikė, tė motivuar, me potencial dhe integritet tė lartė

  Vend i hapur pune pėr Financiere

  Kėrkesat pėr...
 10. Tirane, ofroj vend pune Lavapjatese

  "Restorant Prestige",pranė shkollės "Harry Fultz",kėrkon tė punėsojė individė energjikė, tė motivuar, me potencial e integritet tė lartė

  Kerkesat pėr pozicionin e Lavapjatese:

  Aftėsi shumė tė...
 11. Tirane, ofroj vend pune Lavazhier

  "Hysenbelliu Group", kerkon te punesoje lavazhier me eksperience pune.

  Adresa : Rruga "Panorama", Prane shkoles "Harry Fultz', Tirane.

  Paga 50.000 Leke.

  Te interesuarit te kontaktojne ne...
 12. Tirane, ofroj vend pune MAGAZINIER

  "Birra Korca" sh.p.k (Tirane) kerkon te punesoje : Magazinier.


  VEND I LIRĖ PUNE: MAGAZINIER

  Kushtet, qė duhet tė plotėsojė kanidati:

  · Tė ketė arsim tė lartė;
  · Tė njohė mirė programin...
 13. Prestige Restaurant,Tirane ofroj vend pune Kuzhinier/e ,Ndihmes/Kuzhinier

  "Prestige Restaurant" prane shkolles "Harry Fultz" nė Tirane kėrkon tė punėsojė: Kuzhinier/e , Ndihmes Kuzhinier/e,

  Kėrkesat, qė duhet tė plotėsojnė kandidatėt:

  · Tė kenė aftėsi shumė tė mira...
 14. Durres, ofroj vend pune Shofer

  Prestige Resort (ish Mak-Albania) prane Malit te Robit, Golem kerkon te punesoje Shofer per transport personeli.

  Kerkesat, kualifikimet qe duhet te plotesoje kandidati:

  - Te zoteroje patente te...
 15. Tirane, ofroj vend pune Agjent shitje

  VEND I LIRĖ PUNE PĖR AGJENT/E SHTJESH

  “Prestige Hotel” per departamentin e shitjes kėrkon tė punėsojė :Agjent/e Shitjesh

  Kerkesat/Kualifikimet :  Preferohet diplomė e arsimit tė...
 16. Tirane, ofroj vend pune Shef/e Finance per Kompani Ndertimi

  Vend i hapur pune pėr Shef/e finance:


  HYSENBELLIU GROUP kėrkon tė punėsojė shef/e finance

  Kėrkesat pėr pozicionin e shefit/es sė financės tė firmės sė ndėrtimit:  Tė ketė mbaruar...
 17. Durres, ofroj vend pune Financier.

  " Prestige Resort"( Ish Mak-Albania) pranė Malit te Robit,Golem kėrkon tė punėsojė Financier .

  Kėrkesat pėr pozicionin e Financierit :  Tė ketė mbaruar studimet e larta nė Fakultetin...
 18. Golem, ofroj vend pune MAGAZINIER

  "Prestige Resort",Prane Malit te Robit, kėrkon tė punėsojė :Magazinier

  VEND I LIRĖ PUNE: MAGAZINIER

  Kushtet, qė duhet tė plotėsojė:

  · Tė ketė arsim tė lartė;
  · Tė njohė mirė programin...
 19. Durres, ofroj vend pune Recepsionist/e

  Prestige Resort kėrkon tė punėsojė individė energjikė, tė motivuar, me potencial e integritet tė lartė

  Punėsojmė recepsionist/e pranė "Prestige Resort" nė Malin e Robit ,Golem.

  ...
 20. Tirane, ofroj vend pune Kuzhinier/e

  "Restorant Prestige",pranė shkollės "Harry Fultz",kėrkon tė punėsojė individė energjikė, tė motivuar, me potencial e integritet tė lartė

  Kerkesat pėr pozicionin e kuzhinierit/es:  Te...
 21. Prestige Resort, ofroj vend pune ARKETAR/E

  "Prestige Resort" prane Malit te Robit, kėrkon tė punėsojė individė energjikė, tė motivuar, me potencial dhe integritet tė lartė.


  "Prestige Resort" kėrkon tė punėsojė njė Arketar/e.

  ...
 22. Tirane, ofroj vend pune Picajol

  Kompleksi “Prestige” (hoteleri, bar e restorante) nė Tiranė kėrkon tė punėsojė individ energjik dhe tė motivuar nė pozicionin e Picajolit.

  Nėse jeni tė interesuar tė aplikoni pėr kėtė pozicion,...
 23. Tirane, ofroj vend pune Shef/e Finance per Kompani Ndertimi

  HYSENBELLIU GROUP kėrkon tė punėsojė individė energjikė, tė motivuar, me potencial dhe integritet tė lartė


  Vend i hapur pune pėr Shef/e Finance nė fimrė ndėrtimi:


  Kėrkesat pėr...
 24. Tirane, ofroj vend pune SANITARE

  ‘Hysenbelliu Group” kėrkon tė punėsojė individė energjikė, tė motivuar, me potencial e integritet tė lartė


  Kėrkojmė tė punėsojmė Sanitare :

  Kėrkesat, qė duhet tė plotėsojė sanitarja:

  · Tė...
 25. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Restoranti

  ‘Restorant Prestige” kėrkon tė punėsojė individė energjikė, tė motivuar, me potencial e integritet tė lartė

  Kėrkojmė tė punėsojmė Menaxher Restoranti per "Prestige Restorant" nė Tiranė:
  ...
 26. Tirane, ofroj vend pune Kamarier/Kamariere

  ‘Kompleksi Prestige” kėrkon tė punėsojė individė energjikė, tė motivuar, me potencial e integritet tė lartė


  Kėrkojmė tė punėsojmė Kamarier/e per "Kompleksi Prestige" Tiranė:

  Kėrkesat, qė...
 27. Tirane, ofroj vend pune AUDITUES I BRENDSHEM

  HYSENBELLIU GROUP kėrkon tė punėsojė individė energjikė, tė motivuar, me potencial dhe integritet tė lartė  Vend i hapur pune pėr Auditues i Brendshėm:

  Audituesi i Brendshėm ofron siguri...
 28. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Shitjesh

  VEND I LIRĖ PUNE PĖR MENAXHER/E SHTJESH


  Hysenbelliu Group per departamentin e shitjes kerkon te punesoje :Menaxher/e Shitjesh


  Kerkesat/Kualifikimet /Detyrat per pozicionin e menaxherit/es...
 29. Tirane, ofroj vend pune INXHINIER ELEKTRIK

  "Erjoni"sh.p.k kėrkon tė punėsojė individė energjikė, tė motivuar, me potencial dhe integritet tė lartė


  VEND I LIRĖ PUNE PĖR INXHINIER ELEKTRIK


  KĖRKESAT ,AFTĖSITĖ DHE...
 30. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Shitjesh

  “Birra Korca”sh.p.k kėrkon tė punėsojė individė energjikė, tė motivuar, me potencial dhe integritet tė lartė.


  Vend i hapur pune: Menaxher Shitjesh


  Kėrkesat pėr pozicionin e...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 40
Faqja 1 nga 2 1 2