kėrko:

Type: Posts; User: dehako; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Durres, jap me qera apartament ne plazh 2+1+A+BLK Kati 3, 104 m²

  Zona/Rruga : Currila

  Te Currila ne breg te detit jepet me qera apartament 2+1 me 2 banja e 2 ballkone,
  104 m2,i mobiluar totalisht.plus garazh per makinen

  Qeraja 300 euro/muaj...


  ...
 2. Tirane, shes leg extension 250 euro

  Shitet vegel Leg Extension profesionale,e perdorur. ne gjendje shume te mire,
  me tapiceri te re.
  .Cmimi 250 euro


  Cel. : 0692214881
 3. Biznes e objekt biznesi me qera. Jap me qera palester tek 21 Dhjetori 1.600 Euro/muaj

  Tek 21 Dhjetori jepet me qera palester ne pune.
  Palestra eshte 300 m2,ka aktivitet qe prej 16 vjetesh,
  eshte e kompletuar totalisht me 32 vegla dhe salle aerobie 90 m2 ,2 dhoma zhveshje dhe sauna....
 4. Tirane, shes ne grup te gjitha veglat e palestres . 1 Euro

  Per arsye rinovimi shiten ne grup veglat e paisjet e nje palestre,(te perdorura)).Nga keto:
  1- Vegla force (22 cop) qe jane nga markat me te mira si Technogym,panata etj ne gjendje shume te mire.
  ...
 5. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 300 m² 1.600 Euro (Kongresi i Lushnjes)

  Zona/Rruga : Kongresi i Lushnjes

  Mbrapa Hotel Mondial (100 m me poshte) ne rr Kongresi i Lushnjes jepet me qera ambjent 300 m2 dhe 3.5 m i larte.
  Ambienti eshte ne katin rrafsh me...
 6. Tirane, shes disa paisje palestre

  Shiten keto stola shtange:

  1-Stol i pjerret 45 grade --15.000 lek
  2-Mbeshtetse per girat --...
 7. Tirane, shes makine Mercedes-Benz 200 Viti 1993, 250.000 Leke

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 147
  KM..........: 270000 km

  Shitet benz mercedez 2000,me nafte, prodhim i vitit 1993...
 8. shes pajisje Hoverbord PRO 150 Euro

  Ngjyra.....: e zeze

  Shitet Hoveerbord PRO ne gjendje shume te mire pune dhe ne paraqitje

  cmimi 150 euro  Cel. : 0692214881
 9. KERKOJ NJE VAJZE PER NDARJE QERAJE ne njeapartament 1+1+A+BLK Kati 3-te , 65 m² , 25.000 Leke (Kongresi i Lushnjes)

  Zona/Rruga : Kongresi i Lushnjes
  KERKOJ NJE VAJZE PER NDARJE QERAJE
  Shtepia ndodhet tek 21 dhjetori,100 m mbrapa hotel Mondial,ne katin e trete te nje vile 3 katshe me cati.
  Apartamenti eshte...
 10. Tirane, jap me qera dyqan Kati 0, 27 m² , tek sheshi Uillson, 500 euro

  Zona/Rruga : sheshi Uillson

  Tek sheshi Uillson jepet me qera dyqan ne katin perdhe,
  27 m2,mjaft komod me kondicioner,me banje, uje dhe energji me vete e me
  dokumenta te rregullta. ...
 11. Tirane, shes PAISJE MASAZHI PER PALESTER 15.000 Leke

  Shitet paisje masazhi profesionale (me motor te fuqishem).
  Paisje eshte e perdorur dhe ka 4 rripa funksional,
  eshte ne gjendje shume te mire pune...

  cel 069 2214881
 12. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 80 m² 27.000 Leke (Kongresi i Lushnjes)

  Zona/Rruga : Kongresi i Lushnjes

  Zona/Rruga : Kongresi i Lushnjes,

  Tek 21 dhjetori,100 m mbrapa hotel Mondial,ne katin e trete te nje vile 3 katshe me cati jepet me qera :
  apartament...
Trego rezultatin 1 deri 12 nga 12