Kėrkohen Specialist Google Ads, Webmaster dhe Copywriter Anglisht + Italisht.


Tė interesuarit tė sjellin CV-nė e tyre, duke vendosur nė Subject profesionin pėr tė cilin aplikojnė nė adresėn e...