kėrko:

Type: Posts; User: VERANDA Bar Restorant; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Ndihmes Banakier/e

  Bar Restorant Piceri "Veranda shpk" me vendndodhje ne qendren tregtare TEG, Tirane, kerkon te punesoje me kohe te plote ndihmes banakier/e.

  Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e celularit dhe...
 2. Tirane, ofroj vend pune Kuzhier

  Veranda TEG kerkon te punesoj ndihmes kuzhinier me kohe te plote ne sektorin e sallatave, anitpastave dhe embelsirave.
  Ju lutem dergoni CV-ne tuaj ne adresen e e-mailit financier@veranda.al

  Cel....
 3. Tirane, ofroj vend pune Financier

  Bar-Restorant VERANDA shpk e pozicionuar ne Qendren Tregtare TEG,kerkon te punesoje Financiere me kohe te plote


  Kualifikime dhe karakteristikat personale:
  ◦ Diplomė universitare nė degėn...
 4. Tirane, ofroj vend pune Kamarier

  Bar Restorant Piceri “VERANDA” pozicionuar nė TEG, tashmė destinacioni juaj i preferuar i kulinarisė nė Qendrėn mė tė madhe Tregtare nė Shqipėri &

  Rajon,TEG ,kėrkon tė punėsojė: "Kamarier "


  ...
 5. Tirane, ofroj vend pune Pjatalarese

  Veranda shpk kerkon te punesoje pjatalarese dhe sanitare tek restorant VERANDA TEG me kohe te plote.Kushte favorshme pune.
  Nr.kontakti 0697020817 ose mund te dergoni CV ne financier@veranda.al
  ...
 6. Tirane, ofroj vend pune Hostes ne Restorant

  BAR RESTORANT "VERANDA" ne Qendren Tregtare TEG, eshte restoranti i vetem "a la carte" pozicionuar ne ambjentet e jashte te TEG
  Pozicionomi me nje pamje fantastike, menuja e pasur, shija unike &...
 7. Tirane, ofroj vend pune Picajol

  Veranda shpk kerkon te punesoje picajol me eksperience.
  Kushte te favorshme pune.

  Nr.kontakti 0697020817 ose mund te dergoni CV ne financier@veranda.al
 8. Tirane, ofroj vend pune Banakiere/Nd.Banakiere

  Bar Restorant Piceri “VERANDA” pozicionuar nė TEG, tashmė destinacioni juaj i preferuar i kulinarisė nė Qendrėn mė tė madhe Tregtare nė Shqipėri & Rajon,
  kėrkon tė punėsojė: "Banakiere ose Ndihmes...
Trego rezultatin 1 deri 8 nga 8