kėrko:

Type: Posts; User: onoffon; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Pėrforcues i rrjetit Wireless NETGEAR Repeater

  Pėrmirėsoni shtrirjen e rrjetit tuaj Wireless me pėrforcuesin NETGEAR N300 Wi-Fi Range Extender - Desktop Version with 4-Ports (WN2000RPT)

  Falė teknologjisė FastLane pajisja arrinė shpejtėsi tė...
 2. Ubiquiti UniFi 802.11ac LITE Indoor 2.4/5GHz Access Point

  Akses Point - Ubiquiti Network
  802.11ac Dual Radio Access Point

  Unifi AC Lite AP pėrmban teknologjinė mė tė fundit Wi-Fi 802.11ac nė njė dizajn industrial tė rafinuar dhe ėshtė ideal pėr...
 3. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 6, 80 m² 49.500 Euro (Rruga 3 Deshmoret)

  Zona/Rruga : Rruga 3 Deshmoret

  APARTAMENTI ka nje siperfaqe prej 80 m2. Orientimi eshte Jug. Korridori ne hyrje ben kalimin ne Sallon ku ndodhet edhe kuzhina me dalje ne ballkon. 1 dhoma gjumi, 1...
 4. Huawei 4G LTE Mobile WIFI Hotspot Wi-Fi extender. 50 Euro

  The Huawei E5577 Ultra Fast 4G/LTE Portable Mobile WiFi Hotspot Can Support Up To 10 Devices.
  Enjoy fast, reliable broadband any time, any place. It's unlocked to all networks too, which makes it...
 5. Iphone XR 64 GB 499€ MODEL EUROPIAN

  IPHONE XR 64GB I PA HAPUR NE SERVIS!
  IPHONE KA GARANCI DERI ME DHJETOR 2020
  DHE ESHT I ARDHUR NGA GJERMANIA
  GJENDJA 10/10 KARIKUES,KUFJE,GOMINE & XHAM BATERIA 100%
  IOS 13.3
  IPHONE ME BATERIN ME...
 6. Ofrojmė instalimin dhe mirėmbajtjen e kamerave, CCTV dhe IP, alarmave tė zjarrit, rrjetave: LAN,WAN,VPN,- Telefonisė: VolP, analogE TE TJERA....!

  OFROJME INSTALIME TE SPECIALIUARA TE KAMERAVE CCTV DHE AKSESOREVE.NE OFROJME NJE GAME TE GJERE AKSESORESH KAMERA TE JASHTME DHE BRENDESHME ME RESOLUCION TE LARTE MONITOR, PER TE SIGURUAR AMBJENTET E...
 7. Tirane, shes pajisje Network HikvisionVideo Intercom Indoor Station W 55 Euro

  The Hikvision DS-KH6210-L is an IP intercom indoor room station with a 7″ colour touch screen for navigation, it allows visitors to be seen and responded to by an internal user. Echo-cancellation...
 8. Mikrotik ruter,modem,wireless WiFi Boosters, Repeaters and Extenders 2000 leke

  WiFi Boosters, Repeaters and Extenders

  Shitet ruter mikrotik wireless RB951Ui
  The RB951Ui-2HnD is a wireless SOHO AP with a new generation Atheros CPU and more processing power. It has five...
 9. Karikues Origjinal Apple 5-5c-5s-6-6s-7-7+8-8-x -11

  Karikues OEM per Apple iPod iPhone - A1400

  I prodhuar nga materiale origjinale dhe cilesore
  Vendoseni ne prize dhe lidhni kabellin USB
  Specifikat:

  Karikues Apple
  Modeli: A1400
  Hyrje: AC...
 10. Tirane, shes pajisje Network MikroTik 60 Euro

  648201RouterBOARD cAP-2nD (ceiling Access Point) is 's first 2.4GHz ceiling AP. Inconspicuously designed, it blends into the environment, perfect for hospitality business like hotels, airports,...
 11. Perforcues interneti , Wi-Fi Repeater Access Point ,20 Euro

  Perforcues wireless i markes BL-WA730RE
  Vendoset ne prize dhe ju mund te merni internetin dhe ne distanca me te largeta.
  Shpejtesia e transmetimit te wifi-se 300MBPS
  Me dy antena te brendshme...
 12. WiFi Repeaters WiFi Extenders Pėrforcues i rrjetit Wireless RB952Ui-5ac2nD-TC 30 Euro

  WiFiBoosters, Repeaters and Extenders

  MikroTik hAP ac Lite TC
  Modeli: RB952Ui-5ac2nD-TC
  Versioni: internacional
  Gjendja: i perdorur lehtshem - gjendje 9.5/10
  Konfigurimi: factory default...
 13. Tirane, shes pajisje Network wAP ac - MikroTik Routers and Wireless 100 Euro

  The wAP ac is a small weatherproof wireless access point for your mobile devices, perfect for installation outside your house, in the garden, on your porch or anywhere else where you need wireless...
 14. Tirane, shes pajisje Network MikroTik 80 Euro

  MIKROTIK wireless access point cAP ac


  he cAP ac is a very capable and powerful wireless access point that looks beautiful on both walls and ceilings. The concurrent dual band wireless...
 15. Tirane, shes Hard disk Seagate 15 Euro

  OFERTA ****** HDD , RAM
  HDD 500 GB 20€
  HDD 1 TB 30€
  HDD 2 TB 45 € Hdd (DESKTOP)

  606987606986

  Cel. : 0697773339
 16. Tirane, shes PC+Monitor SERVERA -PC-SWITCHE -ROUTERA-LAPTOP-MONITOR

  DISPONOJME SMARTPHONE , DESKTOP, LAPTOP , WORKSTATION , SERVER , SWITCH,ROUTER, MIKROTIK,DVR,KAMERA SIGURIE , PRINTERA ETJ.:
  641776641777641775

  Cel. : 0697773339
 17. Tirane, shes Hard disk Seagate - Barracuda 2TB 45€

  SHITET Seagate Barracuda 2TB Internal 7200RPM 3.5" (ST2000DM001) HDD
  Hard Disku esht ri
  .606985606984

  Cel. : 0697773339
 18. VIDEOCITOFONOI HIKVISION , WiFi,Video Intercom 150 Euro

  Monitorimin e stacioneve tė derės dhe kamerave tė jashtme Ēaktivizimi nė distancė nėpėrmjet klientit ose aplikacionit Procesor me performancė tė lartė TF kartelė tė mbėshtetur HD video survejimi me...
 19. LG Electronics Monitor FLATRON E2210PM-SN HD 45 Euro

  618645Specifications
  Product Description LG E2210PM-BN 22" DVI LED Monitor
  Device Type LED-backlit LCD monitor - 22"
  Built-in Devices Stereo speakers
  Panel Type TN
  Aspect Ratio ...
 20. Tirane,WiFi Extenders pajisje Network D-LINK 25 Euro

  Pajisja ideale pėr zgjerimin e Wi-Fi ne shtepi kate te dyta, te treta apo podrume, zyra etj.
  Funksionon me ēdo router standard.
  Shpejtėsi tė dyfishtė shpejtėsi deri nė 750Mbps.
  Vendosja e lehtė...
 21. 4 Port PoE Switch 35 Euro

  4 Port PoE Switch Features  Supplies PoE for 4 IP Cameras or other PoE Network Devices
  4 PoE Ports - 10/100/1000 Mbps
  2 Gigabit Uplink Ports - 10/100/1000 Mbps
  Works with all 12v PoE...
Trego rezultatin 1 deri 21 nga 21