kėrko:

Type: Posts; User: Future Home Opportunity +; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 14 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. (Future Home Opportunity +)Tirane, shes apartament 4+1+BLK Kati 2, 395 m² 500.000 Euro (Allias)

  Zona/Rruga : Allias

  Shitet Shtėpi Private nė rrugėn Myslym Keta nė zonėn e Allias. Informacion mbi pronėn: • Sipėrfaqja e truallit: 395m2. • Sipėrfaqja e ndėrtimit: 285 m2. • Strukturė 2-katėshe +...
 2. (Future Home Opportunity +)Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 426 m² 1.500 Euro (Fresku)ID: plus14163

  Zona/Rruga : Fresku

  Jepet me qera ambient biznesi nė zonėn Freskut, nė rrugėn Muhamet Deliu. Informacion mbi ambientin: • Sipėrfaqja e ambientit: 426m2 • Pozicionuar nė katin 0. • Me hipotek. • E...
 3. (Future Home Opportunity +) Tirane, shes toke 10.000 m² 1.500.000 Euro (Liqeni i Thate)ID: plus14152

  Zona/Rruga : Liqeni i Thate

  Shitet tokė tek Liqeni i Thatė. Me sipėrfaqe totale prej 10000m2. E pėrshtatshme pėr ndėrtim e aktivitete tė ndryshme biznesi si ndėrtim vilash, komplekse, bujtinė,...
 4. Tirane, shes truall 7.000 m² 840.000 Euro (Liqeni i Thate)ID: plus14151

  Zona/Rruga : Liqeni i Thate

  Shitet tokė tek Liqeni i Thatė. Me sipėrfaqe totale prej 7000m2. E pėrshtatshme pėr ndėrtim e aktivitete tė ndryshme biznesi si ndėrtim vilash, komplekse, bujtinė,...
 5. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 120 m² 60.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut, nė rrugėn e Dajtit. Informacion mbi apartamentin: • Sipėrfaqja e apartamentit: 120m2. • Kati i 1 banim • Orientim jug-lindje • Nė proces...
 6. (Future Home Opportunity +)Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 3, 80 m² 250 Euro (Oxhaku)ID: plus14145

  Zona/Rruga : Oxhaku

  Jepet me qera apartament nė zonėn e Oxhakut Informacion mbi apartamentin: • Sipėrfaqja e apartamentit: 80m2. • Kati i 3 banim • Orientim jug-lindje • Me hipotek Apartamenti...
 7. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 109 m² 76.000 Euro (Fresku)ID: plus14144

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut, rruga e Dajtit, tek kompleksi Lugano. Informacion mbi apartamentin: • Sipėrfaqja e apartamentit: 109m2. • Kati i 2 banim • Orientim...
 8. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 130 m² 63.000 Euro (Fresku)ID: plus14136

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut, rruga e Dajtit. Informacion mbi apartamentin: • Sipėrfaqja e apartamentit: 130m2. • Kati i 5 banim • Orientim lindje-perėndim • Me hipotek...
 9. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 7, 69 m² 46.500 Euro (Kinostudio)ID: plus13433

  Zona/Rruga : Kinostudio

  Shitet apartament (1+1 i konvertuar nė 2+1) nė zonėn e Kinostudios nė rrugėn Aleksandėr Moisiu. Informacion mbi apartamentin: • Sipėrfaqja e apartamentit: 69 m2. • Kati i 7...
 10. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 88 m² 62.000 Euro (Fresku)ID: plus14104

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut, rruga e Thesarit. Informacion mbi apartamentin: • Sipėrfaqja e apartamentit: 88.8m2. • Kati i 4 banim • Orientim jug-perėndim • Nė proces...
 11. Tirane, shes lokal Kati 0, 54 m² 50.000 Euro (Allias)ID: plus14103

  Zona/Rruga : Allias

  Shitet ambient biznesi nė zonėn e Alliasit, nė rrugėn Njazi Meka. Informacion mbi ambientin: • Sipėrfaqja e ambientit: 54m2 • Pozicionuar nė katin 0. • 1 tualet. • Me hipotek....
 12. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 70 m² 211.500 Euro (Bulevardi Bajram Curri)ID: plus14100

  Zona/Rruga : Bulevardi Bajram Curri

  Shitet ambient biznesi tek Bulevardi Bajram Curri, pranė ish Ministrisė tė Shėndetsisė. Informacion mbi ambientin: • Sipėrfaqja e ambientit: 70.5m2 •...
 13. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 95 m² 200 Euro (Rruga 5 Maji)ID: plus14075

  Zona/Rruga : Rruga 5 Maji

  Jepet me qera apartament nė Rrugėn 5 Maji. Informacion mbi apartamentin: • Sipėrfaqja e apartamentit: 95m2. • Kati i 2 banim • Orientim jug • Me hipotek Apartamenti...
 14. Sarande, shes truall 103.000 m² 700.000 Euro (Sarandė)ID: plus14074

  Zona/Rruga : Sarandė

  Shitet tokė nė Sarandė, nė fshatin Van 10min larg qytetit. Me sipėrfaqe totale prej 103000m2. Tokė ullishte, disponon 1500 rrėnjė ullinj (nė prodhim ēdo vit) Disponon...
 15. Tirane, shes lokal Kati 0, 280 m² 504.000 Euro (Rruga Faik Konica)ID: plus14067

  Zona/Rruga : Rruga Faik Konica

  Shitet Lokal tek Ekonomiku, nė rrugėn Faik Konica. Informacion mbi ambientin: • Sipėrfaqja e ambientit: 280m2 • Pozicionuar nė katin 0 • Me hipotek. • Me orientim...
 16. Tirane, shes Vile 2 Katshe Kati 2, 420 m² 250.000 Euro (Harry Fultz)ID: plus14054

  Zona/Rruga : Harry Fultz

  Shitet Vilė nė rrugėn Bajram Preza tek Harry Fultz. Informacion mbi vilėn: • Sipėrfaqja e truallit: 420m2. • Sipėrfaqja e ndėrtimit: 197.4 m2. • Strukturė 2-katėshe •...
 17. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 86 m² 70.000 Euro (Fresku)ID: plus14053

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet ambient biznesi tek Fresku, nė rrugėn e Teleferikut, tek Kompleksi Kotorri. Informacion mbi ambientin: • Sipėrfaqja e ambientit: 86.4m2 • Pozicionuar nė katin 0 • Nė...
 18. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 86 m² 300 Euro (Fresku)ID: plus14051

  Zona/Rruga : Fresku

  Jepet me qera ambient biznesi tek Fresku, nė rrugėn e Teleferikut, tek Kompleksi Kotorri. Informacion mbi ambientin: • Sipėrfaqja e ambientit: 86.4m2 • Pozicionuar nė katin 0 •...
 19. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 62 m² 52.700 Euro (Rruga Kongresi Manastirit)ID: plus14044

  Zona/Rruga : Rruga Kongresi Manastirit

  Shiten opsione apartamentesh 1+1/ 2+1/ 3+1 t nė rrugėn Kongresi i Manastirit tek kompleksi i ri, pranė spitalit Nėnė Tereza. Informacion mbi pronat: •...
 20. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 65 m² 30.550 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shiten opsione apartamentesh 1+1/ 2+1/ 3+1 nė zonėn e Freskut nė rrugėn Ramazan Gaxherri tek kompleksi i ri rezidencial. Informacion mbi pronat: • Mundėsi zgjedhje nė sipėrfaqe...
 21. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 71 m² 55.000 Euro (Fresku)ID: plus14017

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut, rruga e Dajtit, pranė Restorant Qesarakės. Informacion mbi apartamentin: • Sipėrfaqja e apartamentit: 71.8m2. • Kati i 5 banim • Orientim...
 22. Tirane, jap me qera Vile 3 Katshe Kati 5, 750 m² 2.000 Euro (Sauk)ID: plus14008

  Zona/Rruga : Sauk

  Jepet me qera, Vilė nė zonėn e Saukut. Informacion mbi vilėn: • Sipėrfaqja e truallit: 450m2. • Sipėrfaqja e ndėrtimit: 750 m2. • Strukturė 5-katėshe • Orientim...
 23. Tirane, shes shtepi 2+1+BLK Kati 1, 107 m² 70.000 Euro (xhamllik)ID: plus11152

  Zona/Rruga : xhamllik

  Shitet shtėpi private nė Xhamllik buzė rrugės kryesore.Shtėpia ka strukturė 1-katėshe dhe sipėrfaqe ndėrtimi 107m2.E organizuar si nė vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi,...
 24. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 100 m² 75.000 Euro (Fresku)ID: plus 9862

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut nė Rezidencėn Lugano. Apartamenti ndodhet nė katin e 3 banim tė njė pallati tė ri dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka njė...
 25. Tirane, shes dyqan Kati 0, 37 m² 20.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet, Biznes, i pozicionuar tek Fresku nė rrugėn e Dajtit.I vendosur nė njė ambjent me sipėrfaqe totale prej 37m2.Biznes i vogėl, bulmetore - ushqimore.Aktualisht nė gjendje...
 26. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 65 m² 49.000 Euro (Fresku) plus11709

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut nė rrugėn Muhamet Deliu.Apartamenti ndodhet nė katin e 6 banim tė njė pallati tė ri dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka njė...
 27. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 112 m² 67.000 Euro (Fresku)ID: plus 10421

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut nė rrugėn Shefqet Kuka. Apartamenti ndodhet nė katin e 4 banim tė njė pallati tė ri dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka njė...
 28. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 127 m² 69.850 Euro (Fresku)ID: plus 10585

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut nė rrugėn e Teleferikut. Apartamenti ndodhet nė katin e 1 banim tė njė pallati tė ri dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka njė...
 29. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 74 m² 46.000 Euro (Fresku): plus11371

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet apartament nė zonėn e Freskut nė rrugėn e Dajtit.Apartamenti ndodhet nė katin e 3 banim tė njė pallati tė ri dhe tė mjaft mirė administruar. Apartamenti ka njė sipėrfaqe...
 30. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 72 m² 57.000 Euro (Fresku)ID: OPP13935

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet, apartament 1+1 tek Fresku, rruga Teleferikut. Informacion mbi apartamentin: • Sipėrfaqja e apartamentit: 72.5 m2 • Kati i 1 banim • Pallat i ri • i mobiluar....
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 407
Faqja 1 nga 14 1 2 3 4