kėrko:

Type: Posts; User: EMAS METAL CONSTRUCTION; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, shes Pjegatrice Llamarine 19.500 Euro

  Shitet Pjegatrice Warcom Unica per kthimin e llamarinave me gjatesi kthimi 4100mm dhe force shtypje 160 ton. Makineria eshte ne gjendje te shkelqyer teknike.

  Cel. : 0682575233
 2. Tirane, shes Punconatrice e kombinuar 11.000 Euro

  Shitet Punconatrice e kombinuar me fuqi 120 ton. Trashesia maximale e shpimit ne hekur 25mm me vrime 40mm.

  Cel. : 0682575233
 3. Tirane, shes Ratifike Tagjenciale 6.000 Euro

  Shitet Ratifike Tagjenciale me tavoline magnetike 600x300mm.

  Cel. : 0682575233
 4. Tirane, shes Torno 8.000 Euro

  Shitet torno e markes italjane FIMP me gjatesi tornimi 4m dhe diameter maksimal tornimi 800mm. Gjendje e perkryer teknike.

  Cel. : 0682575233
 5. Tirane, shes Kalander Profilesh dhe seksionesh 19.500 Euro

  Kalander horizontale per kthimin e profileve dhe seksioneve te dimensioneve te medha. Kapaciteti maksimal i kthimit : HEB200, IPE360, Tub diameter 165mm (1.25-6 polesh), L 180x180x20mm, Lama deri...
 6. Tirane, shes Kalander 8.000 Euro

  Shitet kalander per llamarine me trashesi deri 20mm. Gjithashtu ne anesore kalandron dhe profile dhe tuba te dimensioneve te ndryshem.

  Cel. : 0682575233
 7. Tirane, shes Ekspozitor fast food 8.000 Leke

  Shitet nje ekspozitor me ngrohje per fast food. Sherben per te mbajtur te ngrohta sandwicet, byreket etjjj. cmimi 8.000 lek te reja
  tel:0682575233

  Cel. : 0682575233
 8. Tirane, shes Banak akulloreje 180.000 Leke

  Shitet banak akulloreje me ftohje me ajer me kapacitet 12 tasa . Banaku eshte i markes ORION prodhuar ne Itali dhe eshte ne gjendje te perkryer.

  Cel. : 0682575233
 9. Tirane, shes Grup shperndarje vaji 250 Euro

  Shiten grupe shperndarje te vajit hidraulik te reja te markave italiane .

  Cel. : 0682575233
 10. Tirane, Oficine Metal-Mekanike

  E.M.A.S Metal Construction eshte shoqėri qe operon nė fushėn e perpunimit te hekurit si dhe ne realizimin e konstruksioneve mekanike dhe karpenterise metalike, per industri , energjitike, dhe miniera...
 11. Tirane, ofroj vend pune Saldator

  Shoqeria EMAS Metal Construction kerkon te punesoje 1 (nje) punetor me profesion Saldator. Kandidati duhet te kete nje pervoje prej te pakten 1 viti ne kete profesion. Mosha e kandidatit deri 40...
 12. Tirane, shes Pompe sperkatje 35.000 Leke

  Shes pompe sperkatje italjane ne gjendje shume te mire teknike. Punohet dhe me motokultivator edhe elektrike. cmimi 35.000 lek. tel:0682575233

  Cel. : 0682575233
 13. Tirane, shes Divizor freze 350 Euro

  Shiten divizore vertikal dhe horizontal per freze mekanike. cmimi 350 euro/copa
  0682575233

  Cel. : 0682575233
 14. Tirane, shes Pompe vaditje Landini 30.000 Leke

  Shes pompe uji per vaditje e markes Landini model 60c ne gjendje shume te mire. cmimi 30.000 lek te reja.
  tel:0682575233

  Cel. : 0682575233
 15. Tirane, shes Sharre hekuri 6.000 Euro

  Shitet Sharre automatike suedeze Do All per prerjen e seksioneve dhe profileve te hekurit me dimensione prerje lartesi 350x gjeresi 550mm.

  Cel. : 0682575233
 16. Tirane, shes Trapan Radial 5.000 Euro

  Shitet trapan radial Collet ne gjendje shume te mire. Ben shpime te drejta vertikale si dhe me kend deri ne diameter 40mm.

  Cel. : 0682575233
 17. Tirane, shes PLAZMA PER PRERJE LLAMARINE HYPERTHERM 3070 HD 7.000 Euro

  SHITET PLAZMA PER PRERJE LLAMARINE HYPERTHERM 3070 HD + GAS CONSOL + KOMPLET KAVOSH DHE TUBASH TORCE + RHV FREKUENCE + TORCE.

  E PERDORUR GJENDJA SHUME E MIRE. TRASHESIA E PRERJES SE LLAMARINES...
 18. Tirane, shes Saldatrice 700 Amp 1.500 Euro

  Shiten 4 cope saldatrice Mig /Mag te perdorura te markes Selco me saldim me tel te vazhduar. Jane ne gjendje te perkryer teknike. Cmimi i nje saldatrice eshte 1500 euro.
  Cel. : 0682575233
Trego rezultatin 1 deri 18 nga 18