krko:

Type: Posts; User: EuroEstate Albania; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 19 1 2 3 4

krko: Krkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 92 m 77.500 Euro (tek Kisha)

  Zona/Rruga : tek Kisha

  Shitet Apartament cilesor prane Vizion +,ne 1 zone te qete.

  Apartamenti eshte i tipit 2+1,Siperfaqe totale eshte 91.5 m2.

  Organizimi : 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2...
 2. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 113 m 102.000 Euro (ARLIS)

  Zona/Rruga : ARLIS

  Shitet Apartament 2+1 tek Rruga e Dibrs, pran Farmacise 10.

  Siprfaqja totale eshte 113 m2, kati 7 ne objekt.

  Organizimi : salloni,+ambjenti gatimi, 2 dhoma gjumi, 2...
 3. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 9, 95 m 80.500 Euro (Vizion +)

  Zona/Rruga : Vizion +

  Shitet Apartament cilesor ,prane Vizion +,ne 1 zone te qete ne Don Bosco.

  Apartamenti eshte i tipit 2+1,Siperfaqe totale eshte 95 m2. Organizimi : 1 sallon, 2 dhoma...
 4. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 114 m 102.500 Euro (Farmacia 10)

  Zona/Rruga : Farmacia 10

  Shitet Apartament 2+1 tek Rruga e Dibrs, pran Farmacise 10.

  Siprfaqja totale eshte 114 m2, kati 7 ne objekt.

  Organizimi : salloni,+ambjenti gatimi, 2 dhoma...
 5. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 104 m 1.200 Euro (TEG)

  Zona/Rruga : TEG

  Apartament me qira, tek kompleksi i vilave, SECRET GARDEN RESIDENCE, prane TEG.

  Apartamenti eshte i tipit 2+1+BLK ,Kati 2, Sip totale eshte 104 m.

  -Organizimi :Ambient...
 6. Tirane, shes ambjent biznesi 57 m 90.000 Euro (Irfan Tomini)

  Zona/Rruga : Irfan Tomini

  Shitet ambient biznesi, i cili funksionon aktualisht si bar-kafe, ne rrugen Irfan Tomini,tek ish-Stacioni i fundit i Tirans s Re.

  Dyqani eshte 57 m + bodrum 20m,...
 7. Tirane,Shes Apartament me hipoteke,2+1+A+BLK, Kati 4, 130 m, 169.000 Euro (Komuna e Parisit)

  Zona/Rruga : Komuna e Parisit

  Super apartament ne shitje i tipit 2+1 me 2 tualete prane Tirana Bank, tek Komuna e Parisit.

  Apartamenti ka nje siperfaqe prej 130 m2, i organizuar ne Ambient...
 8. ! OKAZION--Tirane, shes Apartament luksoz, 2+1+A+BLK, 115 m 140.000 Euro (Liqeni)

  Zona/Rruga : Liqeni i Thate

  Shitet Apartament luksi ne 1 rezidence b3animi cilesise se larte,Liqeni i thate.

  Perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 soxhorno+gatim,2 tualete dhe 2 ballkone.

  Sip totale...
 9. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 109 m 98.000 Euro (Ish Parku)

  Zona/Rruga : tek Ish Parku

  Apartamenti sht i pozicionuar n rrugn : Stavri Themeli, tek Ish parku i Autobusave.

  Siprfaqja e apartamentit: 109 m2, Kati i 4 ne objekt.

  Organizimi...
 10. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 84 m 47.500 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet Apartament ne zonen e Freskut 2+1,sip totale 83.5 m2.

  Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet,1 ballkon.

  Ndodhet ne katin 5,i...
 11. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 116 m 152.000 Euro (TEG)

  Zona/Rruga : TEG

  Shitet Apartament i tipit 2+1 , ndodhet ne nje nga komplekset me te mira dhe ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane TEG-ut.

  Organizimi: salloni ndenjes+ gatimi, 2...
 12. Tirane,shes Apartament 2+1+A+BLK, Kati 3, 110 m 88.000 Euro (Fusha e Aviacionit,TURDIU)

  Zona/Rruga : Fusha e Aviacionit

  Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Turdiu ,tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfaqe totale 110 m2, kati i 3 pamje fantastike .

  Organizimi: salloni i ndenjejes...
 13. Durres, shes Vile 2 kateshe, 120 m, 189.000 Euro (San Pietro Resort,Gjiri i Lalzit)

  Zona/Rruga : Gjiri i Lalzit

  Shitet super Vile 2+1 ne nje nga resortet me te mira te Gjirin e Lalzit, Kompleksi "San Pietro" .


  San Pietro Resort ju ofron nje stil jetese te larte, shume prane...
 14. Tirane,Shitet Vile 3 kateshe luksi ,598 m (TEG)

  Zona/Rruga : TEG

  Vila sht me vendndodhje n 1 Kompleks luksoz banimi ,prane rezidences Akacia Hills.

  Eshte e shtrire mes ajrit te paster, gjelberimit dhe nje pylli brenda rezidences.
  ...
 15. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 111 m 100.000 Euro (Kastrati)

  Zona/Rruga : Kastrati

  Shitet Apartament ne nje kompleks rezidencial tek Unaza e re.

  Sip e apartamentit eshte 111 m2, perbehet ambjent gatimi, salle ngrenie+ ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone,...
 16. Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK 113 m 67.400 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet Apartament 3+1 n nj komplekset me punime cilsore n Fresk.

  Siprfaqe totale eshte 112.5 m2 ,orientim Jug-perendim.

  Apartamenti disponon: salloni ndenjes+...
 17. Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 3, 157 m (Kodra e Diellit)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit

  Apartamenti panoramik ndodhet ne katin e 3 te Rezidences Kodra e Diellit 2, me nje siperfaqe totale prej 157 m2.

  Eshte i mire organizuar me nje ambjent te...
 18. Tirane,shes Apartament me hipoteke,2+1+A+BLK, 120 m, 130.000 Euro ( KOMPLEKSI MAGNET)

  Zona/Rruga : MAGNET

  Kompleksi Magnet tek 21 Dhjetori, pallatet e firmes Kontakt,shitet Apartament 2+1+2 tualete.

  Sip totale eshte 120 m2, punime shume cilesore, planimetri shume e rregullt.
  ...
 19. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 95 m 71.600 Euro (prane Concord)

  Zona/Rruga : prane Concord

  Tek 5 Maji shitet apartament 2+1 me siperfaqe 95.6 m2.

  Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te, te nje pallati ne ndertim 8-katesh me ashensore.

  Organizohet ne nje...
 20. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 90 m 1.300 Euro (Qender)

  Zona/Rruga : Qender

  -Ambient biznesi ne qender te Tiranes, prane Restorant Piazza.

  Sip totale eshte 90m.

  -Kati 1 i pallatit

  -Me dere dhe ne anen e pasme te ambientit
 21. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 71 m 42.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Kompleksi me i ri i ndertimeve ne zonen midis Freskut dhe Shkozes.

  Siperfaqe banimi: 71 m2, ndodhet ne katin 2 te objektit,orientimi: jug-perendim

  Organizohet ne:...
 22. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 50 m 300.000 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Ambienti ndodhet n Rrugn Myslym Shyri.

  Informacion mbi ambientin:

  - Kat 0,buze rruges kryesore

  -Siprfaqja e ambientit : 50 m2
 23. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 344 m 450.000 Euro (Afer Selvise)

  Zona/Rruga : Selvia

  Shitet Ambient komercial, ndodhet prane Selvise ne katin 0 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar.

  Ambjenti ka hapesira te bollshme dhe mundesi te shumta shfrytezimi...
 24. Tirane, shes apartament&verande 2+1+A+BLK, 116 m, 92.500 Euro (Unaza Re)

  Zona/Rruga : Unaza Re

  Shitet Apartament 2+1 n nj nga komplekset me punime cilsore n qytet, Unaza e Re .

  Siprfaqe totale eshte 116 m2, orientim Jug-lindje.

  Apartamenti disponon:...
 25. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 117 m 81.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Shitet Apartament 2+1 i pozicionuar tek rruga e Teleferikut, zona e Freskut.

  Sip totale eshte 117 M2, kati 3 i banimit,me ashensor.

  Organizimi : Salloni i ndenjes 32 m2...
 26. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 112 m 100.000 Euro (Afer Kastratit)

  Zona/Rruga : Kastrati

  Shitet Apartament ne nje kompleks rezidencial tek Unaza e re.

  Sip e apartamentit eshte 111.5 m2, perbehet ambjent gatimi, salle ngrenie+ ndenje, 2 dhoma gjumi, 2...
 27. Tirane,shes apartament i ri cilesor,2+1, Kati 4, Sip 108 m 102.500 Euro (Materniteti i Ri,BRRYLI)

  Zona/Rruga : Rruga Sitki Cico

  Shitet apartament ne Rrugen Sitki Cico, me siperfaqe totale 108 m2 punime teper cilesore.

  Ndodhet ne katin e 4 te banimit,perbehet nga 1 sallon ndenje+ ngrenie, 2...
 28. Tirane, shes apartament+verande 2+1,Kati 7, 220 m 221.000 Eur (Pazari I ri)

  Zona/Rruga : Pazari I ri

  Ne hyrje te Pazarit te Ri , shitet apartament 2+1& verande ,i cili ju ofron standartet me te larta te jeteses.

  Sip totale 220 m2,ndodhet ne katin e 7- te banim te nje...
 29. Tirane,shes apartament me hipoteke 2+1, Kati 2,105 m,135.000 Euro (SECRET GARDEN RESIDENCE,prane TEG)

  Zona/Rruga : TEG

  Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane TEG.

  Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial me vila dhe bllok banimi.

  Perbehet nga 2...
 30. Tirane, shes Apartament cilesor 3+1,me hipoteke, Kati 7,117 m 135.000 Euro(Sheshi Willson)

  Zona/Rruga : Sheshi Willson

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit, prane Stadiumit Dinamo

  Siperfaqja totale eshte 117 m2, orientimi : veri-jug-Perendim,Kati 7,...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 550
Faqja 1 nga 19 1 2 3 4