kėrko:

Type: Posts; User: esuloze14@gmail.com; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Sarande, shes makine Ford Fiesta TDCi Viti 2004, 1700 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 66
  KM..........: 184000

  Shitet Ford Fiesta 1.4 Nafte. Makina eshte shum ekonomike dhe...
 2. Sarande, shes Set Divanesh Klasik 0

  Shes set divanesh klasik. Jane te perdorur shume pak vetem ne sezonin e veres. Cmimi i diskutueshem.

  573852
 3. Durres, shes Vile 2+1+A+BLK tre kate , 258 m² 165.000 Euro

  Vila ka 258 m2 ndertim dhe ndodhet vetem 120 metra nga deti ne Golem.(86 m2 per cdo kat)
  Esht me certifikate pronesi. Katet disponojne 2 dhoma gjumi guzhine edhe banje te kompletuar.


  Per me...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3