kėrko:

Type: Posts; User: Erjon neziraj chef; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, kurs kuzhine .. Ofroj vend pune per kuzhinier.Kurse profesionale per kuzhinier .

  Ofroj kurs kuzhine i cili konsiston ne nje pergatitje cilesore dhe te shpejte per te qene i afte per te punuar si guzhinier mbas mbarimit te ketij kursi.

  Kursi zhvillohet nga nje Shef me nje...
 2. Tirane, ofrojme kurse Kuzhinier Kurs per kuzhinier. Ofroj vend pune kuzhinier.Kurse profesio

  prestigjos
  Ofroj kurs kuzhine i cili konsiston ne nje pergatitje cilesore dhe te shpejte per te qene i afte per te punuar si guzhinier mbas mbarimit te ketij kursi.

  Kursi zhvillohet nga nje Shef...
 3. Tirane, ofroj Kuzhinier Kurse kuzhine Albania shef .me mundesi punesimi.

  Ofroj kurs kuzhine i cili konsiston ne nje pergatitje cilesore dhe te shpejte per te qene i afte per te punuar si guzhinier mbas mbarimit te ketij kursi.

  Kursi zhvillohet nga nje Shef me nje...
 4. Tirane, kurse Formimi profesional Kuzhinier ne Restorant prestigjos

  Ofroj kurs kuzhine i cili konsiston ne nje pergatitje cilesore dhe te shpejte per te qene i afte per te punuar si guzhinier mbas mbarimit te ketij kursi.

  Kursi zhvillohet nga nje Shef me nje...
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4