kėrko:

Type: Posts; User: EuroEstate Albania; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 13 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Klering--Tirane,shes dupleks 2+1+A+BLK Kati 2, 134 m² 105.000 Euro (Rezidenca Kodra e Diellit 2)

  Zona/Rruga : Rezidenca Kodra e Diellit 2

  Shitet Apartament duplex 2+1, brenda Rezidenca Kodra e Diellit 2.

  Apartament me nje siperfaqe 134 m2, ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri . ...
 2. Tirane,shes Apartament rezidencial 2+1, Kati 4, 127 m², 102.000 Euro (Liqeni i Thate)

  Zona/Rruga : Liqeni i Thate

  Apartamenti ėshtė i pozicionuar nė zonėn e Liqenit tė Thatė,ne nje kompleks Rezidencial banimi.

  Ndodhet ne katin 4 banimit,Sipėrfaqja e apartamentit totale eshte...
 3. Tirane, shes Apartament Luksi, 1+1,Kati 5,73 m²,113.000 Eur (Materniteti,Bulevardi Zogu I)

  Zona/Rruga : Bulevardi Zogu I


  Shitet Apartament teper cilesor ne Bulevardin Zogu I,ngjitur Maternitetin.

  Apartamenti eshte i tipit 1+1, perbehet nga 1 sallon+ gatim, 1 dhome, 1 tualet dhe 2...
 4. Tirane,shes apartament me hipoteke 2+1, Kati 2,105 m²,135.000 Euro (SECRET GARDEN RESIDENCE,prane TEG)

  Zona/Rruga : TEG

  Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane TEG.

  Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial me vila dhe bllok banimi.

  Perbehet nga 2...
 5. Tirane, shes Apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 100 m², 76.000 Euro (Rruga e Dibres,QSUT)

  Zona/Rruga : Rruga e Dibres

  Apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 ,katin 6 te kompleksit rezidencial.

  Organizohet ne : sallon+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

  Pjese e nje...
 6. Durres, shes Vile 2 kateshe, 120 m², 189.000 Euro (San Pietro Resort,Gjiri i Lalzit)

  Zona/Rruga : Gjiri i Lalzit

  Shitet super Vile 2+1 ne nje nga resortet me te mira te Gjirin e Lalzit, Kompleksi "San Pietro" .


  San Pietro Resort ju ofron nje stil jetese te larte, shume prane...
 7. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 1, 93 m² 107.000 Euro (Rezidenca Quite Lake,Liqeni Farke)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=497131&d=1524574798
  Zona/Rruga : Farke

  Shitet apartament 2+1 nė njė ndėr zonat mė tė sigurta nė Tiranė, tek kompleksi Quiet Lake, Farke.
  ...
 8. Okazion --Tirane, shes Apartament 2+1+2 Banjo+ballkon, Kati 1, 106 m² 70.000 Euro (Unaze e Re,Kompleksi Green City)

  Zona/Rruga : Unaze e Re

  Shitet apartament tek kompleksi rezidencial Green City, Unaza e re.

  Sip 106 m2 dhe ndodhet ne katin 1 te godines,pamje fantastike nga kompleksi,jug lindje..

  Punime...
 9. Tirane, jap me qera dyqan 117 m² 1.200 Euro (Rruga Bardhyl,buze Unazes)

  Zona/Rruga : Rruga Bardhyl

  Jap ambient biznesi me qira, ne rrugen Bardhyl.

  Ambienti ka nje siperfaqe prej 117 m2, fasade xhami me lartesi prej 6m, tualet nga brenda.

  Ndodhet buze rruge qe do...
 10. Tirane, shes dyqan 282 m² 762.000 Euro (Tefta Tashko ,Pazari i RI)

  Zona/Rruga : Tefta Tashko Koco

  Shitet dyqan me sip 282 m2 tek Pazari i Ri.

  Aktualisht shfrytezohet nga nje nder liderat me te medhenj te supermarketeve ne te gjithe Shqiperine, kontrate te...
 11. Tirane, shes lokal 132 m² 462.000 Euro (Rruga e Kavajės)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės

  Tiranė, shes bar-restorant Kati 1, 66 m² 3.500 Eur/m² (Rr e Kavajės ,ish Parku)


  Buzė rrugės kryesore nė rrugėn e Kavajes shitet gjysma (1/2) e pronėsisė...
 12. Tirane, shes dyqan kati 1, sip 117 m² 350.000 Euro (Rruga Bardhyl)

  Zona/Rruga : Rruga Bardhyl

  Shitet ambient biznesi ne rrugen Bardhyl.

  Ambienti ka nje siperfaqe prej 117 m2, fasade xhami me lartesi prej 6m, tualet nga brenda.

  Ndodhet buze rruge qe do te...
 13. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 100m² 107.000 Euro (Rruga e Kavajės,ngjitur Delijorgji)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės

  Buze rruges se Kavajes, prane Policise Bashkiake,Ish parku shitet apartament 2 dhoma +soxhorno+ banjo+ verande te madhe.

  Siperfaqe 100 m2,kati 7 I banimit, pallat...
 14. KLERING---Tirane, shes Apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 71 m² 60.000 Euro ( Rezidenca FIORI DI BOSCO)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=569350&d=1548082830

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Shitet apartament kleringu ne nje nga Komplekset me te mira ne Tirane, Kompleksi FIORI DI BOSCO. ...
 15. Tirane, shes ambjent biznesi, dyqan 231 m² 1.247.000 Euro (Rruga e Elbasanit,Ambasada Amerikane)

  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit

  Shitet ambjent tregtar ne Rrugen e Elbasanit, perballe Ambasades Amerikane.

  Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 231 m2.

  Eshte i ndare ne 2 dy kate duke ju...
 16. Tirane, jap me qera ambjent biznesi,magazine sip 50 m², 150 Euro (Rruga e Kavajės)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės


  Jepet magazine me qira, mbrapa hotel Mondial.

  Magazina ka nje siperfaqe prej 50 m² dhe nje cmim prej, qe shkon ne 150 €/muaj.

  Eshte me roje 24 h.

  Nxitoni...
 17. Tirane, shes Vile 3 Kateshe, 385 m², 360.000 Euro (Rruga e Kavajės,Globi)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės


  Shitet Vile 3 kateshe ne Rrugen Vace Zela, prane Qendres Globe.

  Vila eshte ndertim i ri dhe eshte e organizuar ne nje siperfaqe totale 385m2.

  Kati i pare ka...
 18. Vlore, shes Vile luksoze 2+1+A+BLK, 400 m² 280.000 Euro (GREAN COAST RESORT)

  Zona/Rruga : PALASE,VLORE

  Shitet Vile 2 kateshe ne resortin me eksluziv te jugut,GREAN COAST.

  Sipėrfaqe e brendshme 150 m2 + 250 m2 sipėrfaqe trualli me 2 vende parkimi.

  Kati pėrdhe...
 19. Tirane, shes Vile 3 kateshe ne kompleks rezidencial ,sip 360 m², 350.000 Euro (Mullet,prane Rolling Hills)

  Vila eshte pjese e nje kompleksi rezidencial me apartamente dhe vila, e ndodhur ne mes te qetesise dhe larg smogut.

  Vila ėshtė 3 kate ndėrtim ,perbehet nga 4 dhoma gjumi, 2 sallone ndjenje,3...
 20. Tirane, jap me qera garazh 25 m², 100 Euro (Turdiu Business Center)

  Zona/Rruga : Qender

  Garazhd me qira tek Turdiu Center.

  Komoditet ne parkim, ashensor dhe hapesire parkimi.

  Sip e garazhdit : 25 m2.

  Cmimi: 100 Euro
 21. Durres, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 1, 73 m² 84.000 Euro (Gjiri Lalzit)

  Zona/Rruga : Gjiri Lalzit

  Apartament 1+1, kati 1 ne shitje ne Gjirin e Lalzit ne Resortin Turistik “San Pietro.

  Nje prej resorteve me luksoze me te gjitha sherbimet e nevojshme si pishina,...
 22. Tirane, shes ambjent biznesi, 28 m², 70.000 Euro (Rruga e Kavajės)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės

  Shes Lokal duplex me siperfaqe totale 28 m2 total

  ku 18 m2 kati 1 dhe 10 m2,Kati 2.

  Cmimi 70.000 Euro, me gjithe paisjet ose 65.000 Euro bosh.

  Me hipoteke!
 23. Tirane, shes ambjent biznesi, Sip 120 m² 500.000 Euro (Rruga e Elbasanit)

  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit

  Ambienti eshte totalisht open space me shikueshmeri direkt nga rruga kryesore, me nje siperfaqje te brendshme prej 120 m2.

  Pozicioni i njesise eshte kendore cka...
 24. Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 3, 550 Euro (MYSLYM SHYRI)

  Zona/Rruga : MYSLYM SHYRI

  Apartamenti ndodhet ne zonen e Myslim Shyrit, dhe ka nje siperfaqe prej 87 m².

  Eshte I tipit 1+1 dhe perbehet nga 1 dhome ndenje, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1...
 25. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK, 96 m² 106.000 Euro (21 Dhjetori)

  Zona/Rruga : 21 Dhjetori

  Shitet apartament cilesor, me Siperfaqe totale 96 m2.

  Apartamenti perbehet nga: Salloni ndenje +2 dhoma gjumi tualeti +ballkon

  Orientim lindje-perendim, sistem...
 26. Vlore, shes apartament 1+1+A+BLK 204 m² 140.000 Euro (Dhermi)

  Zona/Rruga : Dhermi

  Shitet Apartament 1+1 ne kompleksin elitar te jugut, Green Coast Resort.

  Siperfaqe totale 204 m2, nga e cila 76 m2 eshte apartamenti.

  Apartameni perbehet nga sallon...
 27. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 110 m² 550 Euro (Ura e Tabakeve)

  Zona/Rruga : Bulevardi Zhan D'ark

  Jepet apartament me qira i tipit 2+1, ndodhet tek Gjykata e Apelit, (Ura e Tabakeve).

  Siperfaqe 110 m2, 2 dhoma, 2 tualete, 2 ballkone, kati 4, I mobiluar...
 28. Tirane, shes Vile 2+1+A+BLK 310 m² 220.000 Euro (Ali Demi)

  Zona/Rruga : Ali Demi

  Shitet Vile 2-kateshe ne Alidem me planimetri bashkohore dhe hapesira te bollshme.

  E rrethuar me dritare dhe ballkon ofron drite natyrale gjate gjithe dites.

  Vila ka...
 29. Okazion--Durres, shes apartament 1+1+A+BLK 54 m² 40.000 Euro (Lura 3,Gjiri i Lalzit)

  Zona/Rruga : Gjiri i Lalzit

  Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 tek Kompleksi Rezidencial Lura, Gjiri i Lalzit.

  E pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon...
 30. Tirane, jap me qera ambjent biznesi 205 m² 620 Euro (Autostrada Tiranė-Durrės)

  Zona/Rruga : Autostrada Tiranė-Durrės

  Jepen me qira 3 magazina me kushte shumė tė mira. Sipėrfaqe 205 m² secila, lartėsi 5 m2, me oborr pėrpara pėr parkim 250 m².

  Te pershtashme per cdo lloj...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 365
Faqja 1 nga 13 1 2 3 4