kėrko:

Type: Posts; User: Language Learning Center; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofrojmė Kurse tė gjuhės Gjermane A1.A2.B1.B2

  Language Learning Center - LLC e specializuar veēanėrisht nė mėsimdhėnien e gjuhės Gjermane pėr ē'do nivel dhe ē'do grupmoshė.
  Ju ofron: Mėsimdhėnie me mėsues tė gjermanistikės tė kualifikuar dhe tė...
 2. Tiranė, Ofrojmė kurse intensive tė gjuhės Gjermane 🇩🇪🇩🇪

  Language Learning Center
  Ofrojmė kurse intensive tė gjuhės Gjermane nė nivelet A.1, A.2, B.1, B.2. Mėsimi i gjuhės Gjermane pėr qellime punėsimi dhe shkollimi nė Gjermani, asistencė per punėsim nė...
 3. Tirane, ofroj vend pune part time Agjente Marketingu

  Kėrkohet agjente marketingu nė terren (par-time)
  Tė interesuarat tė dėrgojnė CV nė: e-mail -languagelearningcenter2017@gmail.com[/email]

  Cel. : 0692463634
 4. Tirane, ofrojme kurse te gjuheve te huaja Anglisht, Gjermanisht, Frengjisht, Italisht

  Language Learning Center L. L. C
  Qendėr kursesh pėr mėsimin e gjuhėve tė huaja.
  - Gjermanisht
  - Anglisht
  - Frengjusht
  - Italisht + Call Center
  Kurse pėr cdo nivel dhe grupmoshė.
  Kurse...
 5. Tirane, ofrojmė kurse intentensive tė gjuhės Gjermane nė nivelet A1, A2, B1 dhe B2

  Language Learning Center
  Ofrojmė kurse intensive tė gjuhės Gjermane nė nivelet A.1, A.2, B.1, B.2. Mėsimi i gjuhės Gjermane pėr qellime punėsimi dhe shkollimi nė Gjermani, asistencė per punėsim nė...
 6. Tirane, ofroj vend pune part time Mėsuese e gjuhė Italiane

  Language Learning Center L.L.C
  Kerkon tė punėsojė (par-time) mėsues/e tė gjuhės Italiane.
  Kriteret
  -Tė ketė mbaruar studimet e larta pėr Italisht (mėsuesi) nivel master.
  -Tė ketė eksperiencė pune...
 7. Tirane, ofroj vend pune part time agjente marketingu

  Language Learning center - LLC kėrkon tė punėsojė agjente marketingu F. Nė terren
  Par-Time

  Email: languagelearningcenter2017@gmail.com
  Tel: 0692463634
 8. Tirane, ofrojme kurse per lendet shkollore Kurse pėrgatitore pėr Maturėn Shtėrore

  Ofrojmė kurse pėrgatitore pėr provimet e Maturės Shtetėrore pėr nxėnesit maturantė.
  1) Anglisht
  2) Matematikė
  3) Letėrsi.
  Pėrgatitje me mėsues provesionistė (pjesė e hartuesve tė tezave tė...
 9. Tirane, ofroj vend pune part time Mesuese Frengjishte

  Qendra e kurseve "Language Learning Centre L.L.C" kerkon mesues/e te gjuhes Franceze (part-time) pasdite.
  Kriteret:
  - Te jete i/e diplomuar per gjuhen franceze.
  - Te kete eksperience ne...
 10. Tiranė, ofrojmė kurse tė gjuhės italiane

  Language Learning Center L.L.C
  Fillojnė kurset e gjuhės Italiane pėr nivelin fillestar + Call Center - punėsim i garantuar si edhe Italisht pėr qėllime studimi dhe punėsimi nė Itali.
  Nxitoni edhe...
 11. Tirane, ofroj vend pune part time Mėsues

  Kerkohet mėsues/e e gjuhės gjermane!
  Kriteret:
  - Tė ketė pėrfunduar studimet nė degėn Gjermanisht, ose tė jetė nė vitin e fundit master nė kėtė degė.
  - Eksperiencė nė mėsimdhėnie.
  - Korrektėsi...
 12. Tirane, kerkojme mesues/e tė gjuhės Angleze (part-time)

  Language Learning Center L.L.C
  Kėrkon tė punėsojė mėsues/e tė gjuhės Angleze (par-time)

  Kriteret:
  Tė ketė mbaruar studimet pėr Anglisht. (Mėsuesi)
  Tė ketė eksperiencė nė mėsimdhėnie.
  Tė jetė...
 13. Tirane, ofrojme kurse gjuhe Ofrojmė kurse tė gjuhės gjermane pėr fėmijė

  Kurset e gjuhės gjermane pėr fėmijė fillojnės ėshpejti pranė qendreės sonė.
  Grupmoshat 9-12 vjeē dhe 12-16 vjeē. Mėsimdhėnie profesionale nė nje ambient komod pėr tė nxėnė.
  Grupe tė vogla 3-6...
 14. Tirane, ofrojme kurse gjermanisht

  Language Learning Center L. L. C
  Ofron: Kurse intensive te gjuhes gjermane per cdo nivel dhe cdo grupmoshe.
  Mesimdhenie profesionale dhe me koopetenca, me nje staf te kualifikuar dhe me...
 15. Tirane, ofrojme kurse Frėngjisht

  Language Learning Center L.L.C
  Nisė sė shpejti kurset e gjuhės franceze.
  Mėsimdhėnie nė bazė kopetencash.
  Me njė mėsimdhėnie cilėsore dhe staf tė kualifikuar.
  Pėrgatitje pėr punėsim nė Francė....
 16. Tirane, ofrojme kurse anglisht, gjermanisht, frengjisht, italisht

  Language Learning Center L.L.C
  Me nje staf te kualifikuar dhe mesimdhenie profesionale.
  Ofron: Kurse te gjuheve te huaja:
  - Anglisht
  - Gjermanisht
  - Frengjisht
  - Italisht
  Pregatitje per Call...
 17. Tirane, ofrojme kurse te gjuheve te huaja

  Language Learning Center LLC
  Qender per mesimin e gjuheve te huaja.
  Me nje staf te kualifikuar dhe mesimdhenie profesionale.
  Ofron: Kurse te gjuheve te huaja:
  - Anglisht
  - Gjermanisht
  -...
Trego rezultatin 1 deri 17 nga 17