970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: UR-Support; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Consulente di Business Travel

  UR-Support č attualmente alla ricerca di personale per conto di un nostro cliente internazionale che opera con successo per pił di 35 anni nel mercato europeo nella seguente posizione:

  Consulente...
 2. Tirane, ofroj vend pune Centralinista

  UR-Support č attualmente alla ricerca di personale per conto di un nostro cliente internazionale che opera con successo per pił di 35 anni nel mercato europeo nella seguente posizione:
  ...
 3. Tirane, ofroj vend pune Specialist/e Finance Junior

  UR-Support po rekruton pėr llogari tė klientėve tė saj pozicionet e mėposhtėm!

  Specialist/e Finance Junior
  Pėrshkrimi i punės:
  - Rregjistrimit tė faturave tė blerjes.
  - Kontroll dhe verifikim...
 4. Tirane, ofroj vend pune Agjent Udhetimi

  UR-Support po rekruton pėr llogari tė klientėve tė saj pozicionin e mėposhtėm!

  Agjent Udhėtimi

  Pėrshkrimi i punės:
  - Tė ofroj mbėshtetje teknike pėr agjensitė e udhėtimit nė itali.
  - Tė...
 5. Tirane, ofrohen vende pune te ndryshme (Specialist/e Finance, rekrutimi Junior, Agjent Udhėtimi, Intership Teknik IT)

  UR-Support po rekruton pėr llogari tė klientėve tė saj pozicionet e mėposhtėm!


  Specialist/e Finance Junior
  Pėrshkrimi i punės:
  - Rregjistrimit tė faturave tė blerjes.
  - Kontroll dhe verifikim...
 6. Tirane, ofroj vend pune Specialist/e Finance Kontabilizim Faturash

  Ur-Support ėshtė duke rekrutuar pėr llogari tė njė klienti serioz pozicionin e mėposhtėme:

  Specialist/e Finance Kontabilizim Faturash
  Pėrshkrimi i punės:
  - Rregjistrimit tė faturave tė blerjes....
 7. Tirane, ofroj vend pune Operator Data Entry

  UR-Support po rekruton pėr llogari tė klientit tė saj shumė serioz pozicionet e mėposhtėm!

  Operator Data Entry

  Pėrshkrimi i punės:
  - Rregjistrim dhe kodifikim i tė dhėnave tė bizneseve nė...
 8. Tirane, ofroj vend pune Specialist/e Finance Kontabilizim Faturash

  Ur-Support ėshtė duke rekrutuar pėr llogari tė njė klienti serioz pozicionin e mėposhtėme:

  Specialist/e Finance Kontabilizim Faturash
  Pėrshkrimi i punės:
  - Rregjistrimit tė faturave tė blerjes....
 9. Tirane, ofrohen vende pune Inxhinier Mekanik, Specialist/e Finance, Data Entry

  UR-Support po rekruton pėr llogari tė klientit tė saj shumė serioz pozicionet e mėposhtėm!


  Inxhinier Mekanik
  Pėrshkrimi i punės:
  - Inxhinieri Mekanik koordinon tė gjitha shėrbimet mekanike,...
 10. Vende te lira pune Specialist/e Finance, Data Entry, Agjent Udhėtim

  UR-Support po rekruton pėr llogari tė klientit tė saj shumė serioz pozicionet e mėposhtėm!

  Specialist/e Finance Kontabilizim Faturash
  Pėrshkrimi i punės:
  - Rregjistrimit tė faturave tė blerjes....
 11. Tirane, ofrohen vende pune AGJENT UDHĖTIMI, TEKNIK IT

  Ur-support ėshtė njė kompani rekrutimi dhe kėrkojmė pėr llogari tė klientit tonė pozicionin e:


  AGJENT UDHĖTIMI

  Pėrshkrimi i punės:
  - Tė ofroj mbėshtetje teknike pėr agjensitė e udhėtimit...
 12. Tirane, ofroj vend pune Agjent Udhėtimi

  Ur-support ėshtė njė kompani rekrutimi dhe kėrkojmė pėr llogari tė klientit tonė pozicionin e:

  Agjent Udhėtimi

  Pėrshkrimi i punės:
  - Tė ofroj mbėshtetje teknike pėr agjensitė e udhėtimit nė...
 13. Tirane, ofrohen vende pune Menaxher Operacionesh/Angjent udhėtimi/ Specialist finance

  Ur-Support ėshtė njė kompani rekrutimi dhe kėrkojmė pėr llogari tė klientėve tanė pozicionet e mėposhtėme.
  1. Menaxher Operacionesh
  2. Angjent udhėtimi
  3. Specialist finance
  4. Junior Specialiste...
Trego rezultatin 1 deri 13 nga 13