krko:

Type: Posts; User: CABEJ REAL ESTATE; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 23 1 2 3 4

krko: Krkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 2, 100 m 350 Euro (Rr Sami Frasheri Gjimnazi Petronini Luarasi)

  Zona/Rruga : Rr Sami Frasheri Gjimnazi Petronini Luarasi

  Apartamenti eshte i mobiluar shume mire, Ndodhet ne pallat egzistues, Apartamenti perbehet nga3- dhoma e 1 guzhine.
 2. Tirane,ne qender te bllokut jap me qera zyre Kati 1, 100 m 500 Euro (Ibrahim Rugova)

  Zona/Rruga : Ibrahim Rugova

  Ambjenti ka pamje nga rruga kryesore, ambjenti eshte 100 m2 dhe eshte shume i pershtateshem per zyre.
 3. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 110 m 150.000 Euro (Sheshi Willson)

  Zona/Rruga : Sheshi Willson

  Apartamenti eshte 110 m2, 2 dhoma gjumi. dhome ndenje, guzhine te ndare nga dhoma e dites, 2- banjo dhe ballkon. Apartamenti eshte restauruara komplet me vlere...
 4. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 4, 130 m 700 Euro (Ne qender te Bllokut Zyre 130m2.)

  Zona/Rruga : Ne qender te Bllokut Zyre 130m2.

  Ambjenti eshte 130 m2. Perbehet nga 4 dhoma, 2 tualete, koridor dhe 2- ballkone. Tatimin ne burim prej 15% e paguan qiradhenesi.
 5. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 85 m 65.000 Euro (Irfan Tomini)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=687507&d=1580400471

  Zona/Rruga : Irfan Tomini

  Apartamenti eshte 85 M2 ka 2 dhoma gjumi soxhorne tualet me dritare, koridor 2-ballkone.
  ...
 6. Tirane, jap me qera dyqan Kati 0, 70 m 400 Euro (Andon Zako Cajupi)

  Zona/Rruga : Andon Zako Cajupi

  Ambjenti ka funksionuar si klinike dentare , sallon bukurie etj, ka akses ne trotuarin e rruges. Tatimin ne burim e paguan qiradhenesi.
 7. Tirane, shes dyqan Kati 0, 18,5 m 75.000 Euro (Rruga e Dibres)

  Zona/Rruga : Rruga e Dibres

  Ambjenti eshte njesi sherbimi , shenuar ne kartelen e pasurise. Ambjenti ka akses ne trotuarin e Rruges se Dibres,
 8. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 130 m 400 Euro (Liqeni Thate)

  Zona/Rruga : Liqeni Thate

  Apartamenti eshte i mobiluar shume mire, ndodhet ne pallat te ri. ka 3-dhoma gjumi , soxhorno, ambjent gatimi, 2-tualete dhe 2- ballkone. Apartamenti eshte ne prani te...
 9. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 70 m 75.000 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Apartamenti perbehet nga ambjenti i gatimit dhe ngrenies, 2 dhoma gjumi me ballkone, koridori dhe 1-banjo me dritare. Pallati eshte me 5-pese kate.
 10. Tirane, jap me qera zyre Kati 4, 116 m 400 Euro (Rruga Kavajes GKAM)

  Zona/Rruga : Rruga Kavajes

  Ambjenti ndodhet ne nje pallat shume luksoz, me 3-ashensore, Pallati ndodhet ne trotuarin e Rr se Kavajes. Pamja e ambjentit eshte nga Rr e Kavajes. Ambjenti eshte 116...
 11. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 3, 125 m 400 Euro (Rr. Sami Frasheri , Prane shkolles 11 janari)

  Zona/Rruga : Rr. Sami Frasheri , Prane shkolles 11 janari

  Apartamenti eshte i shtruar me parket, ka 2-tualete njeri me dritare, 4-ambjente . 2-ballkone. Kondicioner ne cdo ambjent.
 12. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 100 m 400 Euro (Kopeshti zoologjik, restorant Gambero)

  Zona/Rruga : Kopeshti zoologjik, restorant Gambero

  Apartamenti ka nje mobilim te persosur, perbehet nga soxhorno, 2 -dhoma gjumi, 2-banjo, dhe 2-ballkone.
 13. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 100 m 400 Euro (Tek restorant PIACA)

  Zona/Rruga : Tek restorant PIACA

  Apartamenti nddhet ne pallat te ri me ashensor pas restorantit. Apartamenti eshte me 2- Dhoma , koridor, 2- tualete, dhome dite, ambjent gatimi te vecante dhe 2-...
 14. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 70 m 75.000 Euro (Rr Muhamet Gjollesha)

  Zona/Rruga : Rr Muhamet Gjollesha

  Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati egzistues. Apartamenti eshte 2+1 , ka banjo me dritare , ballkon. Pallati ku ndodhet apartamenti ka akses ne...
 15. Tirane, jap me qera zyre Kati 8, 110 m 500 Euro (Tek Garda e Republikes)

  Zona/Rruga : Tek Garda e Republikes

  Ambjenti eshte i mobiluar per zyre, Ka 3-ambjente pune. Kondicioner ne cdo ambjent. Pallati eshte prestigjoz,
 16. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 70 m 300 Euro (Perballe Fabrikes se Bukes ish Qytei i Nxenesve)

  Zona/Rruga : Perballe Fabrikes se Miellit ish Qyretei i Nxenesv

  Apartamenti eshte i mobiluar shume mire (mobilim i ri), perbehet nga 1 dh0me guzine banjo , dhome gjumi ballkon , ndodhet ne kati -2...
 17. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 110 m 600 Euro (Rr. Brigada e VIII,)

  Zona/Rruga : Rr. Brigada e VIII,

  Ambjenti funksionon si zyre arkitekture, ndodhet ne nje pallat shume perstigjoz. Cmimi eshte 600 euro neto.
 18. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 100 m 370 Euro (tek ish kinema ALI DEMI)

  Zona/Rruga : tek ish kinema ALI DEMI

  Apartament me siperfaqe 100,00 m2, me vendodhje strategjike ne territor, afer qendres se Tiranes (berryli), lidhet shume mire me arteriet e qytetit per...
 19. Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 3, 125 m 400 Euro (Rruga Sami Frasheri)

  Zona/Rruga : Rruga Sami Frasheri

  Apartamenti ndodhet ne rrugen Sami Frasheri, ne krah te shkolles 11 Janari. Apartamenti eshte 3 dhoma , 2-banjo nera me dritare, 2-ballkone dhome dite. Apartamenti...
 20. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 60 m 300 Euro (Rr Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Rr Myslym Shyri

  Apartamenti eshte i mobiluar shume mire. Apartamenti jepet vetem per te huaj.
 21. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 70 m 350 Euro (Rr Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Rr Myslym Shyri

  Apartamenti ndodhet ne pallat egzistues, eshte 2+1 ballkon, tualet me dritare dhe i mobiluar shume mire. Te gjitha pajisjet e gatimi, frigoriferi, lavastovilja,...
 22. Tirane, jap me qera zyre Kati 3, 140 m 500 Euro (Tek Piceri Era ne bllok)

  Zona/Rruga : Tek Piceri Era ne bllok

  Ambjenti ka 4 ambjente pune, 2- tualete, ka mobilim per zyre. Cdo ambjent ka kondicioner. Cmimi 500 Euro neto. Ambjenti ndodhet ne pallat me shume luksosz.
 23. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 100 m 52.000 Euro (Perballe ish Misto Mame, Pallatet Cabej)

  Zona/Rruga : Perballe ish Misto Mame, Pallatet Cabej

  Apartamenti eshte i kompozuar shume mier siperfaqja eshte 100% e shfrytezueshme, perbehat nga 2- dhoma gjumi , dhome ndenje, guzhina ,koridori...
 24. Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 60 m 320 Euro (Sheshi WILLSON, Tuneli i Postes)

  Zona/Rruga : Sheshi WILLSON, Tuneli i Postes

  Apartamenti eshte i mobiluar shume mire, pebehet nga ambjenti i ndenjes, dhoma e gjumit, banjo me dritare, koridor dhe ballkoni.
 25. Tirane, jap me qera zyre Kati 2, 100 m 400 Euro (Rr brigada VIII)

  Zona/Rruga : Rr brigada VIII

  Ambjenti e ka pamjen nga rruga kryesore, ka mundesi reklamimi te bisnesit. Cmimi 400 Euro neteo
 26. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 100 m 550 Euro (Rr brigada VIII)

  Zona/Rruga : Rr brigada VIII

  Apartamenti ndodhet ne nje pallat prestigjoz me 2- ashensore. Apartamenti eshte i mobiluar shume mire, nje tualet eshte me dritare. Pamja e apartamentit eshte nga...
 27. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 200 m 800 Euro (Rr Sami Frasheri ne trotuar)

  Zona/Rruga : Rr Sami Frasheri ne trotuar

  Ambjenti eshte 200 M2 , me 2- tualete dhe 4 ambjente te medha, Pamja nga rruga Sami Frasheri te juvenilja. Ambjenti eshte i pershtateshem per cdo lloj...
 28. Tirane, shes apartament 2+1+A Kati 5, 125 m 225.000 Euro (Rr. Pjeter Bogdani)

  Zona/Rruga : Rr. Pjeter Bogdani

  Apartamenti eshte 125 m2 neto, Apartamenti ndodhet ne nje pallat shume prestigjoz. Apartamenti eshte kompozuar shume mire , siperfaqja eshte e shfrytezueshme 100%....
 29. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 120 m 700 Euro (Pas Kullave Binjake)

  Zona/Rruga : Pas Kullave Binjake

  Pallati ka sistem te larte siguri , roje 24 ore. Apartamenti eshte i mobiluar shume mire , ka 2- tualete, 2- dhoma gjumi, dhome dite 2- ballkone.
 30. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 75 m 320 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre luksoze,
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 681
Faqja 1 nga 23 1 2 3 4