krko:

Type: Posts; User: njoftime24; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 2 1 2

krko: Krkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 118 m 76.700 Euro (Rr. Thoma Koxhaj, Pallatet Cabej)

  Shitet Apartament 2+1 tek Rruga Thoma Koxhaj, Kombinat (Pallatet Cabej)

  Siperfaqe 118 m2
  Kati 3-te me ashensor
  Apartamenti ka 2 banjo dhe 1 ballkon.
  Apartamenti eshte i gjere me hapesire dhe i...
 2. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 27 m 25.000 Leke Rr. Lidhja e Prizrenit (Garda, Liqeni)

  Jepet me qera Ambjent Biznesi tek Rruga Lidhja e Prizrenit (Garda, Liqeni)
  Siperfaqe 27 m2.
  Ambjenti eshte bosh, ndodhen buze rruge.
  Pallat egzistues.

  I pershtatshem per zyre, aktivitet...
 3. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 29 m 25.000 Leke Rr. Lidhja e Prizrenit (Garda, Liqeni)

  Jepet me qera Ambjent Biznesi tek Rruga Lidhja e Prizrenit (Garda, Liqeni)

  Siperfaqe 29 m2, me nje banjo.
  Ambjenti eshte bosh, ndodhen buze rruge.
  Pallat egzistues.

  I pershtatshem per zyre,...
 4. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 1, 104 m 57.200 Euro (Rr. Muhamet Deliu, Fresku)

  Shitet Apartament 2+1 tek Rruga Muhamet Deliu (Fresku)

  Siperfaqe totale 104 m2
  Siperfaqe e brendshme 77 m2
  Verande 16 m2 (50%)
  Siperfaqe e perbashket 11 m2

  Ndertim i ri, Kati i 1.
  Orientimi...
 5. Tirane,Shitet Apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 104 m 62.000 Euro (Yzberisht perball kmy) OKAZION

  Shitet 2+1 Yzberisht perball kmy, blloku pare i pallateve e 88
  Sip 104 m2
  Kati 4-te
  Me ballkon
  Me ashensor
  Me drite ne cdo dhome
  2 Banjo
  Shkallet me ndricim
  Me kundrabufe
  Orientimi jug-lindje
 6. Sarande, shes truall 300 m 40.000 Euro (Piqeras)

  Shitet toke ne Sarande - Piqeras.
  Siperfaqe 300 m2

  Cmimi : 40.000 Euro

  Mundesi shume e mire Investimi!

  Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, ju lutemi na kontaktoni: 068 851...
 7. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 100 m 500 Euro (Rruga Petro Korcari, Vasil Shanto)

  Jepet me qera Dyqan / Ambjent Biznesi buze rruge ne Rrugen Petro Korcari, Vasil Shanto.

  Ambjenti ka nje siperfaqe prej 100 m2 i pershtatshem per zyra, call center dhe aktivitete te tjera....
 8. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A Kati 4, 35.000 Leke (Rruga Ferit Xhajko, Ish restorant Durresi)

  Jepet me qera Apartament 2+1+Aneks, 100m2
  Apartamenti eshte ne nje pike strategjike shume te mire ne zemer te tiranes ne rruge kryesore.
  Apartamenti ndodhet ne katin e katert.
  Shume komode per...
 9. Tirane, Shitet Apartament 2+1+A Kati 6, 90 m 99.000 Euro (Rruga Suljeman Delvina, prane Hotel Diplomat 1)

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Sulejman Delvina tek Hotel Diplomat 1

  Me hipoteke
  Sip: 90.3 m2
  Kati 6 -te
  Pa ashensor
  Shtepia eshte e mobiluar
  Aktualisht me qira: 450/muaji

  Cmimi : 99.000...
 10. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 94 m 400 Euro (Rruga e Bogdaneve)

  Jepet me qira 2+1 + 1 tualet + ballkon tek Rruga e Bogdaneve

  Siperfaqe 94 m2
  E mobiluar
  Orientimi Veri - Lindje
  Kati 4 - te
  Pallat i ri me ashensor

  Cmimi qirase: 400 euro/muaj
 11. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 80 m 30.000 Leke (Mbrapa Maternitetit te ri, Brryli)

  Jepet me qera apartament i ri 2+1+BLK (Mbrapa Maternitetit i ri, Brylli)
  Sip: 80 m2, Kati 2-te, i mobiluar pjeserisht.
  me 2 ballkone ku njeri nga ballkonet eshte i madh.

  Cmimi eshte 30.000 leke...
 12. Tirane, shes zyre Kati 2, 550 m 700.000 Euro (Rruga BRIGADA E VIII, Ish Bllok)

  Shitet zyre me siperfaqe te brendshme 300 m2 dhe siperfaqe verande 250 m2
  Ne ish bllok, Rr."Brigada e 8" pallati teknoprojekt, tirane.

  Ambjenti eshte teresisht I mobiluar me orientim veri-jug.
  ...
 13. Tirane, shes lokal Kati 1, 91 m 400.000 Euro (Bulevardi Gjergj Fishta)

  Shitet Lokal i investuar tek Bulevardi Gjergj Fishta me klientele te ngritur prej vitesh.

  Sip: 77m2 me hipoteke+ 14m verande (nuk eshte ne hipoteke)
  1 tualet + 1 magazine
  17 tavolina
  4 tavolina...
 14. Tirane, shes lokal Kati 1, 91 m 400.000 Euro (Bulevardi Gjergj Fishta)

  Shitet Lokal i investuar tek Bulevardi Gjergj Fishta me klientele te ngritur prej vitesh.

  Sip: 77m2 me hipoteke+ 14m verande (nuk eshte ne hipoteke)
  1 tualet + 1 magazine
  17 tavolina
  4 tavolina...
 15. ! Tirane, shitet apartament 1+1 Kati 6, 50 m 40.000 Euro (Rr. Idriz Dollaku, Ali Demi) Okazion

  Shitet apartament 1+1 tek Rr. Idriz Dollaku (Ali Demi)

  Sip totale e shtepise: 49.23

  42.3m2 - sip neto
  06.9m2 - sip perbashket
  49.23 - sip totale e shtepise

  Kati i peste teknik
  Orientimi...
 16. Plazh-Durres, shes Vile 3 Katshe Kati 0, 500 m 300.000 Euro (Qerret)

  Shitet Vile 3 kateshe ne kompleks rezidencial ne Qerret, Durres.

  Vila ndodhet brenda nje kompleksi rezidencial prej 16 vilash.

  - Siperfaqe totale e shfrytezueshme brenda viles eshte 340 m2.
  -...
 17. Tirane, shes Ambjent Biznesi duplex 245 m 480.000 Euro (Sheshi Willson)

  Ambjent Zyre + Apartament personal banimi (Duplex)

  Vendodhja ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes prane Bllokut.
  Fasade xhami me mundesi reklamimi.
  Siperfaqe totale: 245m2

  Kati pare...
 18. Tirane, shes apartament + ambjent biznesi duplex 245 m 480.000 Euro (Sheshi Willson)

  Ambjent Zyre + Apartament personal banimi (Duplex)

  Vendodhja ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes prane Bllokut.
  Fasade xhami me mundesi reklamimi.
  Siperfaqe totale: 245m2

  Kati pare...
 19. Tirane, shitet toke 6.000 m 67 Euro/m2 (Perball Megatekut)

  Zona/Rruga : Perball Megatekut

  Shitet toke me siperfaqe 6000 m2 (Perballe Megatek)
  E pershtatshme per ndertim dhe zhvillim.

  Cmimi: 67 euro/m2

  Kontakt: 0685035709
 20. Shitet Range Rover Sport Viti 2016, 40.000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  KM..........: 120000

  Shitet Range Rover Sport i bardhe.

  Viti : 2016
  Kamio : Automatike
 21. Shes Makine Volvo V40, Viti 2014, 9.800 Euro

  https://imgur.com/a/Ytp9K5K
  https://imgur.com/a/Ytp9K5K
  https://imgur.com/a/Ytp9K5K
  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=712405&d=1588161655

  Shitet Makine Volvo V40, Nafte
  Viti...
 22. Social Media Management / Mirembajte rrjetesh sociale

  Keni nje biznes dhe nuk jeni akoma online? Koha e reklamave ne televizor dhe tabelave ne dyqane ka ikur.
  Nje profil ne rrjetet sociale eshte i domosdoshem, pasi njihni klientin me biznesin tuaj, e...
 23. Tirane, ofroj vend pune Kamarier

  New Bridge kerkon kamarier.
  Paga e kenaqshme.
  Ambjenti Super.

  Adresa : Ish stacioni fundit i tiranes se re

  Cel : 0695804789
 24. Tirane, kerkoj vend pune Freelancer Webdesign, Web Developer me projekte

  Njohurite e mia ne fushen Webdesign + Web Developer:

  Wordpress

  Joomla

  HTML

  CSS
 25. Vlore, shes makine karavan Mercedes-Benz Mercedes e 200 cdi Viti 2013, 7.500 Euro

  Shes Mercedes e 200 cdi portobagazh diesel te 2013 me 400 Mije km.
  Makina eshte pa dogane.

  Cmimi : 7.500

  Tel : 0693060562
 26. Tirane, shitet toke 12.000 m 55 Euro/m2 (Yzberisht)

  Shitet toke me siperfaqe 12000 m2 ne Yzberisht.
  E pershtatshme per ndertim dhe zhvillim.

  Kontakt : 0685035709
 27. Freelancer Marketing Online

  Freelancer Marketing Online


  Ofroj sherbime si psh:

  -Publikime dhe rifreskime njoftimesh ne portale te ndryshme
  si portali njoftime.com etj dhe ne rrjete sociale facebook, instagram, etj
  ...
 28. Freelancer Marketing Online

  Freelancer Marketing Online


  Ofroj sherbime si psh:


  -Publikime dhe rifreskime njoftimesh ne portale te ndryshme
  si portali njoftime.com etj dhe ne rrjete sociale facebook, instagram, etj...
 29. Tirane, kerkoj te punesohem Freelancer per Marketing Online

  Kerkoj te punesohem Freelancer per Marketing Online


  Ofroj sherbime si psh:


  -Publikime dhe rifreskime njoftimesh ne portale te ndryshme
  si portali njoftime.com etj dhe ne rrjete sociale...
Trego rezultatin 1 deri 29 nga 47
Faqja 1 nga 2 1 2