970 HP gjej pronajuaj

kėrko:

Type: Posts; User: Panorama58; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj Licence Inxhinieri Hidrogjeologjike

  Jap Licence per..drejtus teknik, punime zbatim per bazamente pallatesh, bazamente digash hidrocentrale, kerkime te ujit te pishem, kerkime krom, hekur, nikel nafte,
  Kam mbaruar fakultetin...
 2. Tirane, - Ofroj license Inxhinieri hidrogjeologjike

  Kam license inxhinieri hidrogjeologjike e vlefshme per punime zbatim per bazamentesh pallatesh, per ura dhe hidrocentrale,kerkime mineralesh uji dhe nafte, ,Kam mbaruar fakultetin Inxhinieri...
 3. Pogradec, nderroj toke 700m2

  Kam toke ne POGRADEC 700 m2 me certifikat pronesie,, toka ndodhet ne pojske pran kompleksit lyhnidas , ose ngjitur me lapidarin, buze rruges perball liqenit,e kembej me ap ne tirane ,ose e shes, toka...
 4. Truall 700 m², me 80 euro/m² ne Pogradec (Pojske buze rruges 10 metra nga liqeni)

  Zona/Rruga : Pogradec (Pojske buze rruges 10 metra nga liqeni) Shitet toke ne Pogradec,(Pojske) pran lapidarit, buze rruge, 10 metra nga liqeni, prane resort Lyhnidas sip. 700 metra me certifikat...
 5. Pogradec ne Qender, jap me qera apartament me pamje fantastike perball liqenit 10 m larg nga liqeni

  Zona/Rruga : Ne qender perball hotel Enkelanes Jap apartament me qira r ApartamentI ka nje dhome gjumi me krevat dopjo dhe dy krevate teke i pershtatshem per nje cift me dy femije ,me ambjent gatimi...
 6. Tirane, shes Mobilje antike Italiane,, kredenca, kristaliere, tavolina

  Shes mobile antike te ardhura nga Milano dhe Franca mobiljet jane dru arre,, dhe pjata dhe filxhan porcelani firma limozh /France,, kemi dhe vazo kristal dhe shum suvenire te tjera me 50% ulje,,,,...
 7. Pogradec, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 1, 98 m² 380 Euro/m2 (Perball liqenit)

  Zona/Rruga : Perball liqenit

  Shes apartament ne Pogradec shum pran liqenit, sip 97 M2,,,3+1,pallat I ri, Kati I pare, eshte I rrethuar me kangjlla dhe ka formen e nje shtepie private,
  shtepia...
 8. Tirane, shes Karrige antike 50 Euro

  Shes karrike antike 4 cop 50 euro nje ne total 200 euro numri i kon 0674585749 adresa ne Tirane... Kariket jane ne gjendje shum te mire te blera ne Firence

  Cel. : 0674585749
 9. Tirane, shes Piano e vjeter franceze 1.500 Euro

  Shes pjano te ardhur nga franca ne gjendje shum te mire cmimi 1500 euro numri i tel 0674585749

  Cel. R: 0674585749
 10. Tirane, shes truall 500 m² 60eur/m2 (Babrru)

  Zona/Rruga : Babrru

  Shes toke ne Tirane (babrru) sip 500 m me certifikat pronesie ne nje zone te rrethuar me vila , ,zona eshte ne vijen e verdhe qe lejohet per ndertim vilash , ,me rruge te...
Trego rezultatin 1 deri 10 nga 10