kėrko:

Type: Posts; User: Recruiting; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune English Agent/ Without experience

  One of our client is looking for English Agents without experience.

  Is required:
  -Very good knowledge of English language;
  -Full time availability, from Monday to Friday;
  -To be ambitious and...
 2. Tirane, ofroj vend pune part time Operator Telefonik Gjermanisht

  URGENT! Nje prej klienteve tane kerkon 50 operator telefonik ne gjuhen Gjermane. Pagesa mbi 1000 EUR ne muaj!!

  Kualifikimet:
  1. Te zoteroj gjuhen Gjermane;
  2. Te jete Ambicioz, Energjik dhe i...
 3. Tirane, ofroj vend pune Operator Telefonik Gjermanisht PT/FT

  URGENT! Nje prej klienteve tane me te mire, kerkon te punesoj 20 operator telefonik ne gjuhen Gjermane.

  Kualifikimet:
  1. Te zoteroj gjuhen Gjermane;
  2. Te jete Ambicioz, Energjik dhe i motivuar;...
 4. ! Tirane, ofroj vend pune Operator Telefonik Anglisht

  Nje prej klienteve tane me te mire prej 3 vitesh tashme ne tregun shqiptar eshte duke kerkuar 50 operatoret telefonik me/ose pa eksperience ne gjuhen Angleze.
  Nese jeni duke kerkuar te punoni ne...
 5. Tirane, ofroj vend pune Data Analyst Assistant

  One of the best client is looking for Data Analyst Assistant.

  Is required:
  1. Very good command of spoken and written English.
  2. Full availability ,from 09.00 AM to 06.00 PM.
  3. University...
 6. Urgjent ! Operator telefonik ne gjuhen Gjermane Part time/Full time. Pagesa mbi 1000 EUR!!!

  URGENT! Nje prej klienteve tane, kerkon 50 operator telefonik ne gjuhen Gjermane. Pagesa mbi 1000 EUR ne muaj!!

  Kualifikimet:
  1. Te zoteroj gjuhen Gjermane;
  2. Te jete Ambicioz, Energjik dhe...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6