kėrko:

Type: Posts; User: Idi.1; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Kamarier, Financier

  Hotel Austria kerkon te punesoje, kamarier, financier dhe sportelist, me eksperience pune. Per me shume informacion kontaktoni ne kete nr: +355 688017915. Ju mirepresim!
 2. Tirane, ofroj vend pune Recepsionist/e

  Hotel Austria kerkon te punesoje recepsionist/e. Te kete 2 gjuhe te huaja pasi klientet tane jane te huaj. Ju mirepresim ne hotelin tone me adrese:
  Rr. Dibres Nr.18 (tek 9-kateshet ) mbrapa...
 3. Tirane, ofroj vend pune Kamarier/e, Banakier/e, Recepsionist/e

  Hotel Austria kerkon: Kamarier/e, Banakier/e, Recepsionist/e. Te kene eksperience pune. Te kene njohuri te gjuhes Angleze pasi klientet jane te huaj. Ofrohet ambjent serioz dhe pagese e kenaqshme. Te...
 4. Tirane, shes Strobe 140 Euro

  Shes Strobe, bower mount, edhe radio trasmitter me trigger dhe kabullin e korentit. Te gjitha bashke 140€

  Cel. : 0698260511
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4